Šta je novo?

Aplikacije - iPad

logmein je fenomenalan i stvarno odlično radi
 
Je l' ima neki file manager koji može da pristupi smb? Hoću da se zakačim ma server u firmi da vidim da li su upisani neki fajlovi, a glupo je da koristim RDP/VNC za to.
 
Kupio, fala. Kad će više taj jailbreak... :)
 
Video sam na iphone dev da su čak tri developera uspela da jailbreakuju, al' kapiram da ta verzija JBa nije još za javnost.
 
Jeste trojica su uspeli, ali jedan od njih je i0nic, a on je master of trolling :) Tako da od njega ne ocekuj nista.
Ostala dvojica koja su uspeli su MuscleNerd i chpwn ... i nadam se da ce brzo kompletirati i public JB da mozemo svi da uzivamo u blagodetima istog :D
 
sigurno vec znate ali mobile mouse pro je sjajna zamena za tastaturu i misa, ukratko pretvara od vaseg ios uredjaja (superkvalitetan) touchpad po celoj povrsini a moze da se pozove i tastatura, programiraju gestovi... da li postoji nesto idealnije za htpc? ja skoro kupio logi k400 ali pored ovog cuda sad mi i ne treba. jedina mana, neko prosto voli hardverske tastere i server aplikacija mora biti aktivna na pc/mac racunaru, radi preko wirelessa pa ce vam logicno biti potrebna i normalna tastatura za instalacije ili offline. ima i launchpad u ios stilu programa koji su vam pinovani na taskbaru kao i meni za browser na vrhu.

na iphoneu 4s testirao sam isti program i cini se da je prosto idealan daljinski za htpc, vise za kontrolu kursora i slicno a tastatura je opet zgodna za ne daj boze.

ima ugradjen i file browser za pc/mac mislim jos samo da strimuje sadrzaj i da omogucava remote konekciju bio bi ultimativni kontroler u univerzumu
 
Poslednja izmena:
Da li postoji mogucnost promene teme, na crnu, u Tapatalk HD. Ne mogu da nadjem nigde.
 
Ovo ce biti uskoro na Cydia, i salju se zatevi Apple-u da implementira ovo u iOS:
[YOUTUBE]RGQTaHGQ04Q[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]6h2yrBK7MAY[/YOUTUBE]
 
‘SwipeSelection’ now available on Cydia!
Upravo sam ga instalirao i bas je korisna.
Radi i na iPhone i iPad.

Edit: U Pages mi ne radi dok u ostalim programima radi. Sigurno ce to zakrpiti sa nekim upadate-om, ipak je ovo prva verzija.
 
Poslednja izmena:
Ha, i ja ga instalirah pre 5 min. Da li imas problem koji sam naveo dole.
Tweak radi i na iPhone i na iPad. Omogucava jako brzo kretanje kroz tekst a samim tim i brze editovanje istog.
Velika mana je to sto ne radi sa sa 3rd party app (Gmail, DocsToGo i sl.). Mozda je problem samo kod mene, pa vas zato molim da da podelite iskustva.
Po meni, spada u top 5 tweakova.
 
Nemam instaliran Gmail ni DocsToGo, ali kao sto sam rekao ne radi mi u Pages, u ostalima radi: TweetBot, Clear, Facebook, Notes, BeejiveIM...
Sada sam pronasao da ne radi ni u Safari unutar browsera kada se koristi, dok u adress baru radi.
Sigurno ce to brzo srediti.
 
Kad će više taj jailbreak, baš mi nedostaju ovakve stvari.... :)
 
Po meni, spada u top 5 tweakova.
Posle Zephyr-a i meni je ovo najbolji tweak u poslednje vreme.

Sada sam video da ne rade ni nasa slova čćšđž... to moraju pod hitno da srede.

Edit: Izasao update koji resava ovo sa slovima
 

Prilozi

  • IMG_0428.PNG
    IMG_0428.PNG
    359.3 KB · Pregleda: 155
Poslednja izmena:
Treba mi neka dobra aplikacija za pisanje, hvatanje beleski.
Takodje mi treba dobra aplikacija za crtanje.
 
Ja za beleške koristim Evernote.
 
Ne znam bas koliko je korisna, ali znam da moram da je probam.Deluje mi odlicno uradjena
 
Nazad
Vrh Dno