Šta je novo?

Aplikacije - iPad

koristi li neko ibooks? danas ustanovim da aplikacija zauzima citavih skandaloznih 3gb iako unutra imam svega nekoliko pdf casopisa? sad uopste nemam ideju kako da oslobodim taj prostor i da ustanovim sta zauzima 3gb dragocenog prostora...ima li neko neku ideju sta da radim? ipad 3 od 16gb je u pitanju, ako je to bitno...posto je koristim manje vise samo za pdf magazine postoji li neka dobra alternativa koja nece da pojede toliko prostora za citanje pdf-ova?
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna zasto se Cydia zove bas tako?
 
The name "Cydia" is an allusion to the Codling Moth, with a scientific name of Cydia pomonella, which is the proverbial "worm in the apple.
 
najvise volim kada mi ljudi kazu kako je iPad jedna obicna precenjena igracka :-D I kazu da je Nexus 7-2013 keva :-D A ovakve app upravo govore koliko sa ipadom mozes biti kreativan... Jos kada dodje ios 8 ... Jaoj :-D
 
Meni bi bila cak jedna app dovoljna da cenim iPad vise od bilo kog android tableta - AmpliTube, ali jednostavno je sve bolje...
 
Postoji li mogucnost download-a attachmenta ili neka aplikacija koja donekle omogucava pristup fajl sistemu? Npr, imam 10 pdf-ova u mailu koji mi trebaju u odgovarajucem folderu a ne u mail-u jer nemam net konstantno.

Skinuo sam Documents i Cabinet i za sad sam premostio problem, ali trazim neko elegantnije resenje....
 
Hm, nope za sada....Muka mi je da skidam sve iz pocetka, plus uradio bih update jer je 7.0.4 problematican...Poblesavi ponekad.
 
Znam za good reader, fenomenalna aplikacija, samo sto nemam kesa da ga uzmem sad. Taman predstavlja otprilike sve sto mi treba, centralizovano mjesto za upravljanje dokumentima i fajlovima. Samo taj mail attachment kad bi mogao da se namjesti bez jb-a....

Btw, ima li neki pouzdan sajt za kupovinu gift card za app store? Nesto sto ce mi odmah na mail poslati reedem code a da nije preskupa usluga?
 
Imas na drugom forumu po dobroj ceni, funkcionise bez problema.
 
@Uros Novakovic, otovori ih sa nekom app, u kojoj app otvoriš tu ostaju. Kasnije pokreneš tu app. probaj sa uickoffice, besplatan je. Ili pošto se radi o .pdf, skini Adobe reader, otovori iz maila sa njim, ostaće u njemu. Pokreneš njega i mora biti tu fajl.
 
@njikolaj
Info na p.m ako moze, trazio sam ali nisam nasao. Odgovaralo bi mi mozda vise kupovina preko nekog sajta....

@drgonzo
Koristio sam njihove usluge jedno vrijeme u Srbiji, cini mi se da su digli cijene...

@Ivan I
Odlicno, ali za 10 vrsta fajlova treba da imam 10 aplikacija??
 
Ne, svih 10 pdf fajlova biće u toj app kojom si ih otvorio. Ako se radi o različitim fajlovima onda Quickoffice, meni sve otvara i sve je u njemu, besplatan. Isti ima i za ios i android.
 
Pa to i govorim, jedna app za pdf, druga za jpg, treca za docx itd. S tim sto ne mogu po automotizmu da se otvaraju sa jedne centralne lokacije vec svaku posebno treba da otvaram i jurim fajlove.
 
Nazad
Vrh Dno