Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Zna li neko kako da se ipad screen reproducira na TV.
 
Kupiš apple tv 3 ili 4 pa preko airplay.
 
probao sam da pokupim postove,sorry ako se ponavljam al evo pitanja,..uzeo sam ipad mini 3,ios 10,i zanima me kako da ubacim preko itunesa u njega serije + titlovi jer imam dosta memorije,korisno kada idem na put..i koji plejer da skinem koji to otvara ,ako moze neka free verzija koja radi,al pre toga kako da ubacim seriju sa prevodom u ipad,hvala puno unapred ?!
 
Malo sam guglao,nasao to za vlc,al ne znam kako radi s mkv,u opciji je bio i Infuse 4 ,za av player hd kazu da je super al se placa .... hvala na pomoci svakako ,
 
Upravo su na drugom linku free aplikacije za mkv fajlove.
 
Ja volim da izbegavam iTunes kad god mogu.
Većina video playera ima opciju za wifi transfer fajlova preko lokalne wifi mreže pri čemu kao interfejs na pc-u služi web browser, pa savetujem da probaš ;)

Koristim AV Player na ajfonu, koristio sam ga i na iPadu dok sam ga imao, ali i Infuse i VLC su dobri...
 
Poslednja izmena:
Malo sam guglao,nasao to za vlc,al ne znam kako radi s mkv,u opciji je bio i Infuse 4 ,za av player hd kazu da je super al se placa .... hvala na pomoci svakako ,
Infuse je ok, kroz browser prebacuješ fajlove, ima opciju i titlove sa neta da pronađe samo ne znam da li mogu da se snime lokalno.
 
Da li može preporuka za dobru, po mogućstvu free aplikaciju za parental control?
 
Ja imam affinity designer na kompu i moram reci da bolje radi od Adobe resenja. Adobe resenja nenormalno lose rade sa jako dobrim resursima... A ovo mi sada iskreno zao sto sam video, jer mi se odmah kupuje iPad Pro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Playbox - aplikacija za ne bas legalno gledanje filmova/serija je trenutno legalno dostupna na appstoru:
https://itunes.apple.com/us/app/pb-online/id1189453080?ls=1&mt=8

Trenunto nije aktivirana kako bi zeznuli apple, ali za vikend ce je pustiti u rad, i verotavno ce je apple skinuti sa appstora vec u ponedeljak, tako da skidajte sto pre, jer posle i apple ako je skine, ostaje uvek vezana za account pa moze da se preuzme kasnije sa purchased liste.
 
To je odlicna vest za dizajnere koji imaju ipad pro. Ako ga dobro odrade vecina moze da batali kupovinu skupih tabli za crtanje. Bravo za Adobe.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
izvinjavam se ako je pogresna tema
Ipad 3, ios 9 ... od pre mesec dana nece da pusta online filmove i serije (uglavnom sa openloada)
ucita lepo, cak npr mogu da premotam na tipa treci minut, slika se pokaze ali playback nikako da krene
probao safari, chrome i jos mnogo browsera i sve pokazuje isto
update sistema ne moze, aplikacije su sve up to date
cudno mi jer je godinama radilo najnormalnije
 
Jel ima neki trik da se na Ipad mini kome je poslednji IOS 9.3.5 instalira Skype, kada pokusam da instaliram izlazi mi poruka da zahteva min. ios10
 
Skini ga na kompu koji ima iTunes sa verzijom koja podrzava skidanje aplikacija, ili na nekom drugom Apple uredjaju koji ima noviji iOS, a onda pokusaj na iOS 9, mozda ti ponudi stariju verziju.
 
kolege,
jedno pitanje..
zena trazi neku app na tel da ubacuje muziku u video...
neka video edit app,dal ima neko da koristi da je dobra?
ona ima myvideoeditor ali ne vidi nijedan fajl,a orebaci je u neki folder moja glazba dok ona ima pesme u download folderu...

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno