Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Jedino ako se Cia predomisli :D
 
Ako odete da kreirate Google Wallet na Webu ubacili su Republic of Serbia (RS), tako da bi uskoro trebali da puste paid apps i kod nas.

Ne znam sto mislite da tu nece biti sve paid apps kao u drugim zemljama? Bice sve i to zavisi iskljucivo od developera, a ne od Googla, kojima je u interesu da im se aplikacije prodaju u sto vise zemalja. Da se app ne bi videla u Srbiji, developer mora licno da od-cekira Srbiju, a sto bi to neko radio. Cene ce se obracunavati po zvanicmom kursu koji Google koristi, tako ako je na USA 0.99$ to ne znaci da ce kod nas biti 99din. Bice u dinarskoj protivvrednosti na taj dan. U nekim zemljama mozete da kontrolisete cene i da se one razlikuju od zemlje do zemlje, ali to u pocetku nece vaziti za Srbiju, kao i za mnoge druge, nego ce se raditi po kursu i niko ne moze da vam se ugradi :)

Samo da puste, a ja se nadam uskoro :)
 
Valjda cu onda moci da se zalim da mi na glavnom Google nalogu odblokiraju Wallet koji su mi blokirali pre godinu dana, verovatno jer sam imao sve lepo upisano na Srbiju i kupovao app preko VPN-a bez problema.
 
Ima li kakvih novosti :D ? Da li je nekome od vas promenilo gp, moze li da se kupuje?
 
Ja mislim da je to neka ispala, daj Bože da grešim.
 
Ma lože nas :d.
 
Ma baš sam nestrpljiv da im dam pare.
 
A što i da im ne dam sve kad skupiš tu nema app za 20e onoga što ti je potrebno sve ostalo je šminka skinovi theme za launcher i slično... A i što ne platiti nekom za dobru aplikaciju
 
Valjda cu onda moci da se zalim da mi na glavnom Google nalogu odblokiraju Wallet koji su mi blokirali pre godinu dana, verovatno jer sam imao sve lepo upisano na Srbiju i kupovao app preko VPN-a bez problema.

Kada blokiraju, da li blokiraju nalog ili samo wallet? Pitam ovo zbog gubitka kontakta.
 
Wallet.
 
Nisam odavno gledao i danas vidim, izgleda da može da se plaća PayPal-om. Nisam probao, ako ti je Wallet zaključan probaj ovako.
Ovo je preko Tunnel Bear naravno.
uploadfromtaptalk1409389354534.jpg
 
Ne radi PP iz Srbije na PlayStore-u.
 
Pa kad puste Moroni kupovinu odna možda I probamo ovako može samo da nagađamo... Neznam o cemu se radi A ovo čekanje pet dana da puste kupovinu meni sve više liči na sprdnnju
 
Da samo što tada nismo bili dodati na google listu A sada smo na oficialnoj Google listi zemalja koje mogu da kupuju A još Neradi krastavac
 
To bi verovatno bilo zvanicno najavljeno, ponudjena uputstva za kupovinu i sl. Sta vredi obicnom korisniku mogucnost kupovine ako ne ume da se snadje. Bar ja tako gledam na to.
Mozda planiraju to do kraja godine. Taman u vreme promocija. :)
 
Za Novu godinu :D
 
A bas smo se ponadali, opet nas neko lozi. Ono ja sam preko vpna vec kupio desetak igrica, al bilo bi lepo da mozemo kao ljudi da pratimo sta sve ima.
 
A bas smo se ponadali, opet nas neko lozi. Ono ja sam preko vpna vec kupio desetak igrica, al bilo bi lepo da mozemo kao ljudi da pratimo sta sve ima.

A svi su trcali pred rudu kao tele / zdrebe :D Vec su i pitali kako vratiti sa americkog playstora na nas :D
 
Ja i dalje verujem da ce biti :) dani su u pitanju..
 
To sam i ja pomislio, a povezano bi bilo tako sto bi uz L pustili i update play storea. I svrbi me pazuljica kako ce to uraditi, samo da puste ;)
 
Ima li neko link za podesavanje americkog store-a? Znam onu foru sa vpn-om da ga zavara, pa mi otvori americki. Ne znam detalje za kupovinu.
 
Nazad
Vrh Dno