Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Otkud znam,uvek je bolje srpsko nego usa pa makar to bio i play store :)

Plus,,mozda developeri smanje cene svojih apk na nasem storu znajuci koja smo sirotinja :)
 
Da, da, uvek je bolje :lol:. A što se cena tiče, pre će biti da će zbog kursa i dalje biti povoljnije preko us, tipa 0.99$ će biti 99din.
 
Ja ostajem. Ne pada mi napamet da se vracam. Ko da mi imamo neke vrsne aplikacije koje vrede ili popuste, pa da imam zasto da predjem, plus 1.3 miliona naspram cini mi se 700k koliko imas nas PS...
 
Do sada mi ništa od domaćih što koristim nije falilo, sve je i na us.
 
pa njih ima i na usa. pod domaće sam mislio baš lokalizovane/specijalizovane tipa parking manijak ili neke novine (ne znam dal to ima za usa)
 
Ma ima sve i na USA.
139654dba6725e1dc9c26fdc723e498e.jpg
 
Ja ostajem. Ne pada mi napamet da se vracam. Ko da mi imamo neke vrsne aplikacije koje vrede ili popuste, pa da imam zasto da predjem, plus 1.3 miliona naspram cini mi se 700k koliko imas nas PS...

Jedan od razloga sto imamo manje je jer se oko 300 000 placa. Uostalom, ukljucis hola i za 10 sekundi imas USA store.
 
pa njih ima i na usa. pod domaće sam mislio baš lokalizovane/specijalizovane tipa parking manijak ili neke novine (ne znam dal to ima za usa)
Rekao je vert da ce moci posebno da stavi cenu za usa i za nas store. Npr tamo 1.5 dolara a ovde stavi lupam 60din. Zato sam i napisao onaj moj post

Mislim,tako sam ga ja razumeo,mozda gresim..
 
Poslednja izmena:
Fino, konačno su se setili, mada mislim da je i pre bila Srbija na tom spisku, ali da se ništa nije promenilo u praksi...

Da ne bude kao sa jabučarima i prolećem :)
 
Vi kao da se ne sećate da smo mogli jedno vreme da kupujemo sa store-a?
 
Ee taman kad sam se konačno nakanio da prebacim playstore na usa. Mada super vest. Mene vise zanima šta sa books i music s obzirom da sam se vec uključio na all access u music. Ne vraćam se na naš - sad se pravim englez, pardon amerikanac - ali ako bi uveli books i još udarili neke lepe cene za knjige kako na engleskom tako na ovim našim gorskom, crnskom i ostalim jezicima to bi već bilo primamljivo.
 
Čekajte ljudi prvo da proradi pa će mo videti šta je i kako je i kakva je situacija... Nemojte tako napamet
 
Nemojte da trčite kao tele pred rudu.

Da ne bude ispala.
 
Ja ću i dalje ostati na USA store. Tako mogu da kupujem i knjige i stripove (i muziku i filmove, mada to ne radim).
 
Imam pitanje. Trazio sam nekoliko sati na google ali bez uspeha. Naime, instalirao sam runtastic Pro verziju i u okviru nje google mape koje su sinhronizovane mi ne rade. Pre toga sam instalirao obican runtastic i lepo su google mape radile. Koliko sam shvatio guglajuci, moram nekako google play services da "prevarim" da bi i pro verziji runtastica dozvolio da se google mape pokrenu. Napravili su ljudi resenje za blackberry telefone, aplikaciju gmaps patcher koja resava ovaj problem ali nazalost ona meni ne moze pomoci jer koristim galaxy s2.
Unapred hvala svakom clanu koji ce odvojiti vreme i odgovoriti mi.
 
Imam pitanje. Trazio sam nekoliko sati na google ali bez uspeha. Naime, instalirao sam runtastic Pro verziju i u okviru nje google mape koje su sinhronizovane mi ne rade. Pre toga sam instalirao obican runtastic i lepo su google mape radile. Koliko sam shvatio guglajuci, moram nekako google play services da "prevarim" da bi i pro verziji runtastica dozvolio da se google mape pokrenu. Napravili su ljudi resenje za blackberry telefone, aplikaciju gmaps patcher koja resava ovaj problem ali nazalost ona meni ne moze pomoci jer koristim galaxy s2.
Unapred hvala svakom clanu koji ce odvojiti vreme i odgovoriti mi.
Kupi aplikaciju? :rolleyes:
 
Kupi aplikaciju? :rolleyes:
Pa aplikacija je kupljena, pro verzija se placa i naravno da sam je platio. Poslao sam i mail runtasticu i rekli su mi da su nemocni, imali su i ranije takav problem sa korisnicima blekberija i na s2 i s3. Kazem da su ljudi nasli resenje za blekberi telefone, u vidu gmaps patcha, a ima li neko ideju kako da resim problem na mom s2?
 
A realno oni nisu slagali mo se na spisku nalazimo i to je potvrđeno i rečeno je iz Google da treba dan dva da se sredi i evo treći dan i nista se ne dešava krastavac
 
Nazad
Vrh Dno