Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Treba da krenemo organizovano da ih smaramo mailovima da nam to omoguce.
 
Ko zna sta je u pitanju, da hoce omogucili bi kupovinu za 24h. Plasim se da nije neka fora kao za paypal...
 
Ne jer google checkout tj google wallet sad, bez problema radi ovde, tj podrzana je Srbija.
 
Kako? Ja sam ranije negdje probao wallet i kaze da nije podrzan provajder...

I nisam te bas shvatio, mozes ili ne mozes da kupujes app preko walleta?
 
Ne mogu da kupujem app ali mogu na google checkout da povezem svoju karticu, jer je Srbija podrzana. Dakle, nije problem u nama nego u njima.
 
Ako bih imao prepaid karticu neke zemlje koja ima paid apps, da li bih onda mogao da ih kupujem? Samo ubacim tu karticu, kupim ako me nesto zanima i vratim svoju karticu.
 
Probaj. Market unlocker radi tako sto (valjda) fake-uje provajdera i prema tome imas pristup placenim apps.
 
Probacu, samo da nadjem neku stranu karticu :)
 
Ja trenutno uspevam da kupujem aplikacije koristeći market unlocker (bez proxy podešavanja) i intesa visa kartice. Ova kombinacija mi pre mesec dana nije radila, sada najnormalnije radi :)
 
Moze li Market Unlocker na pm ? Hvala
 
I meni isto. Hvala.
 
i meni ??
please???
 
Kontam da bi moglo i preko Amazona da se pazare aplikacije. Zar ne?
 
Kupovao pre 2 dana sa unlockerom i intesinom visom bez proxy-a i airplane mode-a...znaci samo Usa T-mobile (na primer) i cash na racunu i vozi ;-)
 
MLB.com At Bat 12

Postao sam vlasnik svoje prve plaćene aplikacije potpuno legalno bez zaobilaženja :d. Al' u pitanju je izuzetak. U pitanju je MLB.com At Bat 12. Svako ko je pretplaćen na MLB.TV Premium dobije pravo da preuzme potpuno besplatno iOS i Android aplikaciju. Skinuo sam sa Play-a Lite verziju, ubacio svoje podatke i automatski se otključala u punu verziju :p.
 
@ zechs

Hvala, ma mislio sam ima ih vise, ko zna koja je dobra i od kog autora pa lepo zamolio.
 
e ljudi par pitanja: kazite mi kad jednom kupim aplikaciju, kako to funkcionise, jel mogu da je sacuvam, pa sledeci put da je instaliram opet, ili jednom kad kupis to je samo za jednom.
i drugo, kad kupujem, sad za npr 1$, kako mi oni to naplate sa racuna, skinu mi u dinarskoj protivvrednosti, i jel nesto naplate neku postarinu i slicno?
Dalje, sad kad sam hteo da kupim aplikaciju, tu mi je kao rekao da omogucim da google wallet to odradi, pa tamo treba da unesem podatke o kartici, jel to sve bezbedno, posto imam neke pare na racunu koje nisu moje i mogu da se ubijem ako se desi neka greska pa ispare:D i jos jedno, kad sam otkljucao kad nadjem aplikaciju mogu da je kupim i sve lepo, al npr kad otkucam tu paid aplikaciju u search on je ne pronadje, sto to?
hvala unapred na odgovorima :)
 
Huh malo konfuzan post :p ali potrudiću se da ti odgovorim...sve kupljune aplikacije su vezane za tvoj Gmail nalog i stoje tu..tako da kada jednom kupiš aplikaciju možeš beskonačno puta da je instaliraš dokle god koristiš taj Gmail nalog. Pa ako koristiš neku Internet Visa karticu ili slično tu su ti pare u evrima ili dolarima, ne u dinarima..nema nikakve konverzije dinar-dolar, jedino ako koristiš neku klasičnu karticu gde ti pare direktno sa tekućeg računa konvertuju u dolare, evre...

Google Wallet je bezbedan kao i sve druge on-line prodavnice isl. Dakle uvek je preporučljivo da imaš neku odvojenu debitnu karticu za plaćanje, baš zbog tih mogućih problema..mada jedino ako si baš maler pa da ti se to desi :D

Ne razmem baš ovo poslednje najbolje, ja kada ukucam neku aplikaciju u search na telefonu, nađe je bez problema...da li možda misliš na google play na računaru?
 
Ne razmem baš ovo poslednje najbolje, ja kada ukucam neku aplikaciju u search na telefonu, nađe je bez problema...da li možda misliš na google play na računaru?

Da, da, kad kucam na računaru onda mi ne pronađe, u telefonu kad kucam pronađe mi. Ma ja imam ovu običnu Visa Electron iz Erste banke, dinarsku. Plaćao sam sa njom preko neta, doduše sve u Srbiji, u dinarima. Moram otići do banke da vidim da mi daju neke za ovu svrhu. E da još nešto, kad sam probao da povežem ovu moju sa google wallet-om, sve je ok sem onog gde treba da ukucam poštanski kod. Kod za Kać je 21241, a on mi kaže da to nije validan kod. Imaš neku ideju za to?
Hvala na ovim odgovorima :D
 
Da, da, kad kucam na računaru onda mi ne pronađe, u telefonu kad kucam pronađe mi. Ma ja imam ovu običnu Visa Electron iz Erste banke, dinarsku. Plaćao sam sa njom preko neta, doduše sve u Srbiji, u dinarima. Moram otići do banke da vidim da mi daju neke za ovu svrhu. E da još nešto, kad sam probao da povežem ovu moju sa google wallet-om, sve je ok sem onog gde treba da ukucam poštanski kod. Kod za Kać je 21241, a on mi kaže da to nije validan kod. Imaš neku ideju za to?
Hvala na ovim odgovorima :D
Srbija i Crna Gora se izabere i važi poštanski kod normalno...:wave:
 
I ja sam imao problem sa poštanskim brojem. A rešio sam ga tako što sam dodao jednu 0 i napravio šestocifren broj :)
 
Da li vam Google Wallet omogucuje da kupujete aplikacije bez ikakvih market enabler-a i ostalo ili je i pored google walleta potrebno zaobilaziti prepreke za kupovinu na marketu?
 
Da li vam Google Wallet omogucuje da kupujete aplikacije bez ikakvih market enabler-a i ostalo ili je i pored google walleta potrebno zaobilaziti prepreke za kupovinu na marketu?

Pa kako mislis da vidis paid aplikacije bez unlocker-a ili enablera?
 
^zato sam i pitao, jer pratim temu vec duze i onda od jednom prica o google walletu, pa rekoh da nije....
 
Malopre sam tražio market enabler na play store, i nisam našao ni jednu aplikaciju tog tipa, izgleda su sve sklonili. Skinuo sam market unlocker .apk sa linka koji je neko ovde ostavio ranije, i radi sve odlično. Jedino zahteva root na telefonu, što nekome može predstavljati problem.

Što se walleta i poštanskog broja tiče kod mene stoji 'Beograd 11070 CS (Srbija i Crna Gora)' i sve radi najnormalnije, upravo sam autorizovao novu karticu.
 
Malopre sam tražio market enabler na play store, i nisam našao ni jednu aplikaciju tog tipa, izgleda su sve sklonili. Skinuo sam market unlocker .apk sa linka koji je neko ovde ostavio ranije, i radi sve odlično. Jedino zahteva root na telefonu, što nekome može predstavljati problem.

Što se walleta i poštanskog broja tiče kod mene stoji 'Beograd 11070 CS (Srbija i Crna Gora)' i sve radi najnormalnije, upravo sam autorizovao novu karticu.
mali off...jesi u banci uzeo neku karticu tipa da su na njoj devize, ili nesto drugo?
 
Nazad
Vrh Dno