Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Proradelo je...resio sam da kupim sve app koje stalno koristim da me vise ne boli glava... a i posteno,te app koje sam kupio stvarno i vrede,ti ljudi zasluzuju da im se plati.
 
Dajte neki proxy koji radi, ja sam izgleda retardiran i svaki proxy koji sam probao kad udjem u market izadje mi connection time-out...


Galaxy S 2 powered by ICS Soul Bound
 
Tako i meni,ali mi radi kupovina i bez proxy-ja
 
Pa onda ne moram da stikliram proxy?

EDIT: Radi bez proxy-a!


Galaxy S 2 powered by ICS Soul Bound
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da radi bez proxyja :D Samo sto ce vam se posle nekog vremena vratiti market na default...:p
 
Kome treba us proxy, recimo
174.129.210.43:15322
 
Na zapadu ništa novo, a :p
 
kako nema? pa od nedavno ne mogu da skinem ni aplikacije koje sam platio
 
lol..znači ne zabušavaju nikako :D
 
Ne kapiram sta se desava, ali Srbije nema na listi zemalj u kojima je omogucena kupovina aplikacija! Znate li vi nesto o tome?
 
Isto i ovde. Prema uputstvima koje je dexe ostavio za 3.x.x market mogu da kupujem. Bez proxyja radi sve, to sam jedino preskocio. Drugacije, nazalost, ne vredi izgleda, a nesto mi se ne cini kao da ce u skorije vreme da rese problem i otkljucaju normalno kupovanje aplikacija bez nekih enablera, unlockera i sl.
 
Čudi me da Google nezvanično podržava te unlockere i enablere..da li postoji neki problem kod njih kad prećutno to podržavaju ili je neka nezainteresovanost, lenjost :p
 
Ja ne znam šta je kod mene problem, vidim sve aplikacije koje se plaćaju ali ne mogu da ih kupim. Podešeno prema uputstvu dEXE.
 
Evo da potvrdim i ja da mi prolazi kupovina i bez proksija sa cuvenim dexe uputstvom!
Hvala dexe :)
 
Meni neće, ni sa proksijem ni bez... :( Možda ima veze što mi je Market lokalizovan na srpski? Kad god pokušam da kupim nešto, izbaci mi: "Stavka koju ste pokušali da kupite nije pronađena" ili tako nešto... A možda i zato što telefon ne postoji na US tržištu... (Telenor OneTouch)...

edit. Pokušao sam sad sa mađarskim Market-om i mađarskim proksijem, mrka kapa...
 
Poslednja izmena:
Nejasni su mi, stvarno, umesto da omoguce to zato sto ce zaraditi i oni i developeri, oni se ovako igraju.
 
Najgore što je jedno vreme normalno radila kupovina iz Srbije.
 
Ja neću kupovati aplikacije dok to ne bude radilo bez ikakvih problema, ja treba da se dovijam i snalazim kako da njima dam pare. Ispada da su gadljivi na pare, a verujem da bi mogli OK da zarade. Pitanje je koliko ima zemalja koje imaju ovakav problem.
 
Evo probao danas da pazarim sa ovim playom i radi, imam unlocker bez proksija i radi, kako sa telefona tako i sa tableta.
 
Ua Google, Inc.

Ja neću kupovati aplikacije dok to ne bude radilo bez ikakvih problema, ja treba da se dovijam i snalazim kako da njima dam pare. Ispada da su gadljivi na pare, a verujem da bi mogli OK da zarade.
Moj stav, takođe.

Pitanje je koliko ima zemalja koje imaju ovakav problem.
Koliko vidim, Crna Gora i mi smo jedini u Evropi! Gruziju ne računam u Evropu.

P. S.
Market Unlocker očitava IMEI. Još jedna u nizu aplikacija koja uzima ID telefona iako joj ne treba za funkcionisanje.
 
Poslednja izmena:
Deinstalirao sam ovaj novi Google Play...za sada se ne vraća :p
 
Ako smo na listi kako to da i dalje ne mogu da se kupe aplikacije :p
 
Pa, treba im dati malo vremena, ipak oni vec nekoliko meseci pricaju kako "rade na tome" :D. Vazno je da smo dospeli na listu. Sad lagano, jos koji mesec, sta je to naspram dosadasnjeg cekanja :D.
 
Kupovina sad prolazi bez problema, ali uz Market Enabler.
 
Cekaj, ne vidis na toj listi sto sam ja stavio ili ne vidis da pronadjes na listi koju ti otvoris sam?

U stvari, znam, you're puzzled, i ja sam isto. Pogledaj link...


E sad, iza en dodaj "-GB" bez navodnika i voila :d.


Kompletno nejasno... mozda nisu azurirali sve njihove stranice, ne znam... bogtepitaj sta rade...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno