Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Može. Screenshot_20171124-234137.png
 
Hvala Ivane, drzava je bila problem. Instalirano, sad sam miran nekoliko sati dok im ne dosadi ;)
 
Jel ima neko ideju kako se sa US vratiti na naš PS?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Sve adrese u google wallet-u promeni na srpske...nakon nekog vremena, par sati, će ti se učitati naš play store
 
Vratio na naš PS... Samo što sad neće da prihvati karticu.

Šta mi je činiti? Da izvadim novu?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Drugar hoće neku aplikaciju ali nema karticu, da li ja mogu moju karticu koju koristim na mom play storu da ubacim podatke kod njega i kupim mu?

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa UniCredit visa karticom? izbacuje mi "correct this card info error in google play"

Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk
 
Evo, naravno proverio sam sve podatke 10 puta i očitava mi normalno sam adresu i sve...
fe7f1a69b15175a7a048f6c78ab9b59c.jpg


Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk
 
I kod mene isti problem ,ukucam broj kartice i sve lepo ide ,Kad na kraju kaže da nešto nije u redu sa karticom i da to ispravim. I tako nekoliko puta,u pitanju je Visa electron Erste banke.
 
Imate li para na karticama?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Visa electron, ona defaultna iz erstea ne radi online. "Zbog nase sigurnosti".

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Imam!! Da li je stvar u dinarima ili u dolarima?
Dobro, ne viči. :d
Pitam jer ja sam imao keša na kartici i isto nije radilo. U međuvremenu sa ispraznio karticu i kasnije opet uplatio nekih 5€ i proradilo. Intesa Visa Elektron je bila u pitanju i isti problem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imaju i onu poklon karticu kojom se može paypall plaćati,da li se može njome i ovo plaćati?
 
Ista kartica ta sto sam fotkao radi na app storu normalno sada, mrzi me da probavam ponovo na androidu sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogu li kod nas da se aktiviraju kodovi za google play store? Drugar probao da aktivira 15 eur kod za EU i nece da prodje.

Edit: uspeo preko tunnel bear država Netherlands
 

Prilozi

  • gppp.jpg
    gppp.jpg
    146.7 KB · Pregleda: 169
Poslednja izmena:
Sad ce svakako zbog toga da krenu i masovnije zloupotrebe, pa ce biti i restriktivnija politika.
 
Poslednja izmena:
Nemam gdje drugo pitati pa cu ovde:
dobio sam Google Play gifit code od 5 funti, sto znaci da vazi samo za UK. Moze li se kako tih 5 funti prebaciti na moj nalog?
Promjenio sam region na nalogu u UK i dalje ne moze. Pokusao sam i preko VPN-a, ugasio Location Access za Google Play i ne prolazi...
 
It's now a little bit easier to change your country in the Google Play Store
https://www.androidpolice.com/2018/03/20/now-little-bit-easier-change-country-google-play-store/

Pre neki dan sam se zezao sa Spotify aplikacijom i menjao zemlje na Play Store-u (Srbija - Italija - USA) i primetio da je sad stvarno mnogo lakše...
https://payments.google.com/payments/home#settings

Ne mogu da verujem da sam se napokon rešio SCG, od prepiske sa podrškom nikakve koristi nije bilo.
Već sam i odustao od ideje da ću opet moći da kupim nešto na svoj nalog i iz dosade otvorim ovu temu da vidim ima li šta novo.
Da nisi okačio linkove ovde ko zna kad bih provalio zato HVALA! :D
 
Jel ima neki workaround da se plati premium verzija iz same aplikacije?

Nude mi 50% popusta na aplikaciju ali kada kliknem kupi dobijem info: your country is not supported bla bla...
 
Ako si vec na drugom marketu, onda koristi i VPN sa hostom u zemlji u kojoj ti je market.
 
Jel uspeo neko da iskoristi 90 dana promo za Play Music?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nemam instaliranu app pa ne vidim. Traje li akcija još uvek i koliki popust je?
 
Jel funkcioniše i dalje ova metoda za zaključavanje na američki Play Store iz prvog posta?
 
Jok, odavno...tj ja nikada nisam ni uspeo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je ostao zakljucan od pre nekoliko godina kad sam odradio. Sad kad je pojednostavljeno menjanje drzava, probajte prosto da stavite USA, nadjite neku adresu na netu i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno