Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

ja da javim da jos uvek mogu da kupujem aplikacije.jedino sa cim sam imala problema je kupovina titaniuma,dobijala sam onu gresku da je rizicna kupovina. bas sam puno puta pokusala,a sve ostalo prolazilo i pre i posle i in app i ovako i konacno sam uspela veceras. imala sam problem i sa chronus widgetom,kupila sam ga regularno,al jedan dan je bio pro,drugi nije.devoloper kaze do googla,google do devolopera,tako da su mi refundirali na kraju i sad se opet smaram sa narodnom koja radi bez problema :)
 
Kod chronusa je fora da mora da bude otključan play store kad proverava licencu. Znači kad prestane da bude pro povežeš se na vpn, odradiš sve ono sa play store i kada uđeš na tuđ market tada ćeš ponovo imati pro opcije u chronusu.
 
da ali meni se to desavalo svaki dan,restartujem telefon,bude ok,sutra ponovo,ne isplati mi se cimanje.kupila sam jedno 15 aplikacija sigurno i nijedna druga mi ne pravi problem.
 
Jeste, često se dešava. Verovatno zato što je preko iap kupljen.
 
jedno pitanje. istekla mi inteza internet kartica,to jest oni je automatski menjaju na 2 god. ovih dana treba da uzmem novu. e sada,koji je najbolji nacin da unesem broj te kartice na wallet a da mi ne blokiraju google pley.da napomenem imam otkljucan google play na usa
 
Nemam pojma, ja sam vratio na srpski..jos ga nisu zakljucali
 
Loznice, broj kartice u Intezi uvek ostaje isti nakon obnove, nemas sta da menjas.
 
pa sto mi je onda obnavljaju.. ? nisam to znao :) a ovo mi je vec 3ca kartica.. :)
 
Samo validation code se menja.
 
istina.. a sto je najgore moram da idem u poslovicu u knezu da je pokupim,a tamo je vecito guzva. uzas
 
Evo Hrvati i Albanci dobili Play Movies... A mi, Crnogorci i Bosanci ništa... :wall:

google-play-movies-600x291.png


http://balkanandroid.com/hrvatska-dobila-google-play-movies/
 
Dok ne vidim tamo cenu u RSD ništa od toga :p
 
Sve to je već rečeno u ovoj temi. I tako mahom i kupuju članovi foruma (mada najviše koriste Tunnelbear, ali svejedno je).
 
Meni u poslednjih 15ak dana neće preko VPNa (koristim tunnelbear). Jednostavno kad pokrenem playstore dobijem klasicno samo free aplikacije. :(
 
Ja od kako sam ga otkljucao meni sve prolazi :)
 
a kada kupimo aplikacije preko ovog vpn .. to na neki nacin se smatra da smo"prevarili" google play :) Da li su moguce neke restrikcije od strane google-a ili je sve sigurno i pouzdano .. znaci instaliramo neki vpn klijent ili rucno, konektujemo se, kupimo aplikaciju i to je to ?
 
Uglavnom nema nikakvih problema, ja evo već tri godine kupujem iz Srbije sa nalogom koji je nekako otključan na USA, ali bilo je slučajeva da Google zaključa nalog i onda se oprostiš sa njim...
 
Sad ćemo opet da pokrenemo priču u fazonu možda nas i dodaju uskoro, ali od toga kao i obično nema ništa :)
 
Kina blokira Google i Google servise (YouTube, npr.). Zato i ne mogu da kupuju na Play Store.
 
Таблет неће уопште да се повеже на нет после стартовања Тунел међеда или Hideman VPNa. Раније је радио нормално, акаунт ми је у међувремену закључан за плеј стор, али сам малопре покушао предлог са теме о Нексусу 5 са додавањем америчке адресе, и сад неће уопште да успостави везу.
 
Nazad
Vrh Dno