Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

A jel postoji neko mesto predvidjeno za to ili sto bi rekli prislonis ga negde?

Nisam putovao vozom 100godina,do pre neki dan kad sam vodio klinca cisto u prvu voznju vozom.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Ovi novi vozovi imaju nosače na zidu, crveni ruski voz ima 2 nosača pored wc-a i mesta za invalide. Za ovaj novi plavo-crveni ne znam, planiram posetu NS, pa ću proveriti, mada pretpostavljam da je slično.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
To na zidu ja ne znam taj što je dizajnirao da li je ikad video bicikl u životu... Ja ga prislonim u hodniku i sednem na ona mala sklopiva sedišta uz prozor.
A noćas sam se vratio iz NS za BG starim vozom, ni tamo nije problem stavi se između vagona uz wc. Samo je teže popeti i skonuti bicikl kroz malecna vratanca i strme stepenice.
 
Hvala na informacijama, bas cu da isprobam ovih dana, a puno ce da mi znaci delimicna voznja vozom

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ako nekog interesuje, Polar H7 heart rate sensor radi i sa Stravom i Sports Trackerom. U pitanju je BT smart senzor.
 
Ovo za Tour de France kao ratna zona jbt. Call of Duty: bike wars.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
14321x0Dh2093890491_5950eba2da338.jpeg253.jpg uzeto sutra stizu naocare ocekujte selfi u ludilu :D
 
[emoji36][emoji3]
c499f1aeda2d86f875f21246e21664f5.jpg
56aa7eb8d32e8d7b47c28426a9baa6f8.jpg
349668899cf658b13073e73fcbf6927b.jpg


Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Skapirali smo kako izgledas i ti i bajk :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Stari vuče još samo da nabaviš kameru pa da snimaš te vožnje uz komentar pa da imamo sadržaja u temi svaki dan.
 
Da li je neko uporedjivao aplikaju Strava i klasican merac brzine, kilometraze, meni odstupanje poprilicno na stravi 8.4km na meracu 7.5km?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ostavi link do vožnje da vidimo u čemu je problem

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Da li je neko uporedjivao aplikaju Strava i klasican merac brzine, kilometraze, meni odstupanje poprilicno na stravi 8.4km na meracu 7.5km?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Moguća su odstupanja, jesi lepo naštelovao merač na bajsu?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Jesam, ako mislis na velicinu tocka.
Kako okaciti link voznje?

Telefon je bio u dzepu, u pederusi, a primecivao sam pre ako mi ostane upaljena strava, a pauzirao sam voznju onda zna dobro da pobrljavi.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jesam, ako mislis na velicinu tocka.
Kako okaciti link voznje?

Telefon je bio u dzepu, u pederusi, a primecivao sam pre ako mi ostane upaljena strava, a pauzirao sam voznju onda zna dobro da pobrljavi.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Pobrljavi kad je na auto-pause, a nalaziš negde izvan puta, pa te GPS pokušava smestiti na put i ispadne da se krećeš. Meni je tako u par navrata nakalemio 500-1000 metara.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Puce mi zadnja unutrasnja na bajsu, tek tako. Stajala na suncu i bum. Mislim da je unutrasnja bila malo veca, a ja jos stavio 1,75 pozadi. Spoljna je 26x1,75, a ne razumem se u oznake kod unutrasnjih guma. Jesu li one iste kao spoljasnje, da mi ne uvale opet nesto? Kakve su marke Rubena, Wanda? Trebalo bi mi nesto sa auto ventilom.

Ako moze i preporuka za neki merac brzine, da nije bezicni? Ako ima nesto da je zadovoljavajuceg kvaliteta, a nije skup, nesto jednostavno? Ako nema, opet pre bih i skuplji, a da radi kako treba, da ne moram da ga podesavam svako malo.
 
Kod mene je Cateye Velo 9, nisam mu mijenjao bateriju 4 godine, a sto se tice kvaliteta jedino fali da tenk jos predje preko njega, mada vjerujem da bi i to prezivio.
 
Preporuka za Cateye Padrone. Imam ga već 2 godine i nema nikakvih problema.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
@Zaporožac

Nije ona pukla tek tako, nego je sunce odvalilo. :D

Od jeftinijih su dobre CST. Rubena, Kenda tu i tamo.

Možeš ti da staviš 1.9/2.0 unutrašnje na 1.75 spoljašnje - nije idealno, ali može i radi posao. Imaju i da se nađu unutrašnje sa širim opsegom, od 1.75 do 2.3, ali su obično malo skuplje. Tako da, kad kupuješ (zavisi dosta odakle si i šta imaš dostupno i po kojoj ceni), možeš da uzmeš neke 1.75 unutrašnje, ali možeš da uzmeš i 1.9 (oboje će pasovati).

Za brzinomer su povoljni i dobri VDO/Sigma. Čak i stariji CatEye Velo 7 je proveren i dobar brzinomer (CatEye brzinomeri su inače generalno skuplji). Ima i kineskih dobrih koji rade posao, ali ti dobri se naručuju iz Kine (ali/ebay).

@madmaxx

Nije dovoljno skup za čoveka, deder mu preporuči neki skuplji. :D
 
Poslednja izmena:
Hahaha, pa za mene je i bilo tek tako, presece me posteno kad mi je pukla ispod prozora. :d

CST imam spoljnu, gledacu onda da nadjem i unutrasnju 1.75 ili 1.9, ipak ce ona da nosi najveci teret.

Cateye Padrone mi je skup, jos je i bezicni (cini mi se) mislim da mi je duplo skuplji od bajsa, kakav je sad. Taj Cat velo 7 ili 9 bi mozda i mogao, vidim da su u Planetbajku od 1900-2400. Ima i neki Cat velo 5, on je oko 1500. Nosaci (i senzori... ) se odvojeno prodaju? Onda to poskupljuje pricu.

Imam Paypal i nalog na Ebay-u, mogu da kupujem i na drugim sajtovima koji prihvataju placanje preko Paypal-a, pa ako ima neka preporuka za ok kineza, slobodno.
Da vidim koje su mi sve opcije, pa da izaberem nesto za sebe.

Hvala narode cheers
 
Ja sam ga platio oko 4000. Meni to nije skupo. [emoji3][emoji3]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pa dobro, i nije ako nesto volis, ali meni je ovo cisto da radi posao, a da nemam glavobolju oko toga.
 
Nazad
Vrh Dno