»RSS Benchmark sajt

Strana 972 od 972 PrvaPrva ... 472872922962968969970971972
      Prikazani rezultati od 14.566 do 14.568 od ukupno 14568

Tema: Benchmark biciklistička sekcija

Member
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        379
        Citat Citiram korisnika: e46glogi Pogledaj poruku
        Ljudi sta mislite ovakvim alarmima? Znam u principu misljenje o alarmima za bajs, al kontam da ga nije lose imati, pogotovo sto je ovako kamiflirano...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
        Posedujem spravicu i jako sam zadovoljan.
        Paljenje bljeskalice preko daljinskog je izuzetno prakticno, kad zatreba samo pritisnes dugme i to je to.
        Sam alarm je posebna prica. Zaista ali zaista se mnogo dere, nema sanse da se ne cuje a i sam uredjaj je jako osetljiv na bilo kakva pomeranja.
        Ne bih ostavljao bajk samo sa alarmom jer neko moze da ga ignorise, zbise i iza prvog coska da ga iscupa i baci ali ja ga kombinujem sa disc lock-ovima, po jedan na svaki tocak. Lockovi su mali, staju pozadi u torbicu pa nije cimanje vucarati ih sa sobom. Ta kombinacija mi sluzi za kratka udaljavanja od bajka tipa prodavnica i slicno tj mesta odakle mogu odmah da reagujem ako se alarm aktivira. Za duza ostavljanja u-lock je u-lock.
        Ako planiras da pazaris, obrati paznju da postoje 2 vrste : sa i bez nosaca koji idu na samo sticnu. Ovaj standardni ide na sinu od sedista ali ko ne moze tu da postavi nosac iz nekog razloga, mora da stavlja onaj za sticnu.
        Na banggood-u je najjeftiniji i ta verzija ima dodat nosac za sticnu.

Newcomer
        Na forumu od
        Nov 2015
        Poruka
        238
        #samsung

Hvala na odgovoru, sad cu definitivno poruciti.
        Nisam ni mislio da se oslanjam samo na alarm, vezem ja sa abus lancem i abusom sajlom iven. Sve je tu neki abus nivo zastite 7-8. Hteo sam u lock, al obicno vezem dva bajsa, pa mi sa ovim lakse i nekako mi u lock deluje ''ograniceno" sto se tice opcija vezivanja. A alarm sam slucajno naleteo, svidelo mi se sto je u vidu svetla i ne konta se da je alarm, a nike na odmet da se ima ubtakvom slucaju. Niti ce alarm za auto spasiti autobod kradje, a nece ni ovaj bajs sigurno.
        Misljenja sam da ako neko pikira tvoj auto ili bajs, tu nema spasa.

Member
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        379
        Citat Citiram korisnika: e46glogi Pogledaj poruku
        #samsung

Hvala na odgovoru, sad cu definitivno poruciti.
        Nisam ni mislio da se oslanjam samo na alarm, vezem ja sa abus lancem i abusom sajlom iven. Sve je tu neki abus nivo zastite 7-8. Hteo sam u lock, al obicno vezem dva bajsa, pa mi sa ovim lakse i nekako mi u lock deluje ''ograniceno" sto se tice opcija vezivanja. A alarm sam slucajno naleteo, svidelo mi se sto je u vidu svetla i ne konta se da je alarm, a nike na odmet da se ima ubtakvom slucaju. Niti ce alarm za auto spasiti autobod kradje, a nece ni ovaj bajs sigurno.
        Misljenja sam da ako neko pikira tvoj auto ili bajs, tu nema spasa.

Alarm ima sok efekat jer onaj ko pomeri bajk, moze samo da se presece kad sokocalo krene da urla. Dok se on opasulji, ti si vec stigao.
        Ja kuci vezujem sa 4 Abusa Granit + Abusovom sajlom 14mm/160cm a kad idem u grad i znam da cu se negde zadrzati i biti dalje od bajka, u ranac strpam 2 Abusa + sajlu zbog sedista i mirna Backa.

Za kratka zadrzavanja u blizini, alarm + disk lockovi = mnogo buke i nemogucnost odvozenja/guranja bajka. Milina

Strana 972 od 972 PrvaPrva ... 472872922962968969970971972

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •