Šta je novo?

Saints Row: The Third

To je tako namerno uradjeno zbog akcije, a izgled je vise nekako stripovski nego blize real life-u, mada ima momenata kada igra stvarno izgleda bas veoma lepo, kada se pogodi npr. sunce u nekom delovima grada i ligthning sa sve sencenjem zablista...

Inace, ovu igru treba obavezno izleciti sa onim fixom koji uklanja cheat tenkova i para na samom pocetku igre, a i previse je igra laka na prvom nivou tezine pa preporucujem obavezno srednji ili najtezi. A da, ladno sam na ulici naleteo na onog profesora Genkija i ona moja banda koja me je pratila ga je napala sa bazukama :D i za njegovo ubistvo sam dobio 300 000.

Kad kazes to da te je pratila tvoja banda, mislis na par onih likova sto ih zoves na mob. u pomoc kad se picis? Nznm mozda reko moze u igri da me non stop prate neki anonimusi iz bande... Onaj ogromni lik je dobar kad ga zovem, pa kad jos krene da se pici sa isto tim velikim hibridima protivnicima pa lete automobili unaokolo, haos :D
 
Pa da, mozes da pozoves mnogo njih, imas i zombije npr. kasnije u igri. Ima stvarno apsurdnih stvari, npr. outfit wc solje takodje. :D Setih se jednog detalja kad sam vozio mars rovera i kada je vodja zombija kao projektil skocio sa zemlje i uleteo u njega kada sam ga pozvao, stvarno ludacki izgleda. :D
 
Poslednja izmena:
Igra je baš luda,prešao sam sve misije pre 2 dana,ostalo mi je nešto malo grada da osvojim,sve u svemu dosta zabave i eksplozija! :)
 
Extra zanimljiva igra, steta samo sto nemam vremena da se izigram sa svim novitetima od igara sto su izasle u poslednjih 2 nedelje :(.... Svaka im cast na optimizaciji, extra radi na 1080p sve na max, domaci zadatak za rockstar :D

Ma gde su optimizovali, moj drug na Phenom X4 9650 i Radeon HD4890 jedva igra na medium-low.
 
Ma gde su optimizovali, moj drug na Phenom X4 9650 i Radeon HD4890 jedva igra na medium-low.

ok... a kako tebi radi ?
ja jedino sto sam primetio je da igra ne moze da odrzava fps, meni stoji sve na max... full hd
radi 50fps pa opadne na 30 pa 40 pa nekad 60, nekad se desi da zabode i padne drasticno na 9-10 fps-a samo na trenutak , tako da ne znam ... ima tu nesto sto ne valja
 
Poslednja izmena:
^Radovan je u pitanju i drajveri. Meni je ova igra glatko klizila i u najvecim guzvama nije islo ispod 30 fps-a na 1200p sa 4xAA sa sve na very high gde moze i jedino SSAO na medium-low. Inace, sa SSAO na high igra spaljuje graficke karte ko furmark. :D
 
tek sad sam je prešao bez onih glupih bonusa koje dobijes vec posle druge misije i moram da kažem da mi je žao što ova igra nije popularna kao recimo gta, koji po meni šije u svakom pogledu (sem po veličini mape).. humor je fantastičan, gameplay taman kako treba.. sve je nekako lepo upakovano sa lepom grafikom, nema bagova i sl. gluposti.. ovo je stvarno gre'ota ne igrati :D
 
Uzeo original, ili bolji lek? Kad smo vec kod apoteke, postoji li u njoj update 1? Tu su izgleda popravljene performanse, kod mene prilicno lose radi.
 
apotekarska verzija, bez tog update-a.. cudi me da ti ne radi lepo posto imamo slicne masine.. moja je samo za nijansu jaca. Nisam igrao na max, senke sam stavio na low posto mnogo ubijaju framerate kao i one dx10 ili dx11 efekte tj. poslednje 3 stavke u podesavanjima
 
Ima li neki nacin da se ukinu ti bonusi, ili si ih samo nekako ignorisao?
 
Inace, meni je izgleda CPU usko grlo, kada ga podignem sa 2.4 na 3.0 GHz, oseti se razlika, dok OC graficke skoro nista ne donosi.
 
Da,cpu igra jaku ulogu u toj igri. To sam i ja licno video kada sam ovaj moj procesor kloknuo sa 2.67 na 3.6.
 
nema nacina da ukines bonuse sem da skines lekic koji je bez toga.. moras da krenes da igras od pocetka naravno :/
 
Ako neko zna gde se moze nabaviti Update 1 neka mi posalje pp!Trazim kao lud,ali ga nema!
 
Nazad
Vrh Dno