Šta je novo?

Saints Row: The Third

Otkriveni sistemski zahtevi:

MINIMUN

Windows XP, Vista, 7

Dual-Core CPU 2 Ghz

2 GB Ram

NVIDIA 8800 ili ATI 3800

10 GB slobodnog prostora



PREPORUČENO

Windows XP, Vista, 7

Quad-Core ili 3.0 + Dual- Core

4 GB Ram

NVIDIA GTX 400 serije ili ATI HD 5000 serije

10 GB slobodnog prostora
 
Bice verovatno zahtevno kao red faction armageddon, tj. meni je ok radilo na dx11 i sve na fullu, a verujem da ovo mozda malcice bude zahtevnije zbog otvorenog prostora mada verujem da ce ok da radi. Inace, navodno pc verzija nije direktan port sa konzola vec joj je posvecena paznja za razliku od onog katastrofalnog porta saints row-a 2.
 
izasla Decrypted.and.Unpacked verzija "Cra*k: waiting..."
 
Izlecena najzad!
Za optimizaciju moram da ih pohvalim,odradili su odlican posao!Na Ultra podesavanjima u 1080p rezuluciji sa 8 AA,16 AF imam oko 40 fps,a da nije upaljen Fraps mislio bih da ide i preko 60!Stvarno cudno,ali probao sam samo 10-ak minuta i radnja se desavala u zatvorenom prostoru,a kakva ce biti frejmaza na otvorenom...videcemo sutra!Imam utisak da ce bita odlicna igra!
 
Poslednja izmena:
Potpuno se slazem,to je i moj problem,jedino sto ja gledam Sopranos (bez obzira sto idu i na tv) :):)
 
Odlicna je i bas zarazna,ali ne mogu da igram sa onim citerskim DLC-om!
 
Ja bih najvise voleo da ih iskljucim,ali to je nemoguce!Vec na pocetku,posle 2 misije se dobija 40 i kusur hiljada dolara,tako da vise nije ni potrebno odradjivati bilo koje misije da bi budzio oruzija i kupovao upgrade(vecina su vec otkljucani)!Dobijaju se i neka dobra oruzija,odela itd...!Valjda ce se pojaviti neko resenje da se to otkloni,jer nisam od onih koji ce jurcati i ubijati sve redom tako bezveze!
 
sjajna je, odusevljen sam! :D i isto zamerka na to sto sam odmah pun keshovine posle druge misije i zbog svih dlc-a koje dobijem :/
 
bas su je ekstra optimizovali, mogli bi da poduce malo ove iz rockstara ,)
 
Sredjen je problem sa DLC-om!Izgleda da sami igraci moraju preuzeti stvar u svoje ruke!Nista vise nije kao pre!:)
 
U drugoj misiji u avionu samo propadne kroz tekstura i nemogu ni makac.Dali je neko imao takav problem?
 
Ne, ja imam par sati gameplaya i odlicno radi igra. Nikakvih problema nisam imao.

Zanimljiva je. Drzi paznju. :)
 
To sam resio ali sada kada pada iz aviona samo stoji u vazduhu.To nemogu da resim.ciju verziju imas?
 
S***row

Probaj da updateujes drivere za graficku, ako ti je neka starija verzija. Mozda je do toga.
 
Resen problem izasao update 1-1,7gb sve zivi popravlja.
 
Extra zanimljiva igra, steta samo sto nemam vremena da se izigram sa svim novitetima od igara sto su izasle u poslednjih 2 nedelje :(.... Svaka im cast na optimizaciji, extra radi na 1080p sve na max, domaci zadatak za rockstar :D
 
igra moze da se nabudzi jos senkama i osvetljenjem, editovanjem display.ini fajla.

Pa ono, samo editovanje lightinga na 3 dobijes Diffusion depth of field sa bokeh efektom na dx11 koji ljudski slama perfromanse. Mislim da nije vredno cimanja, a inace jel si senke dizao iznad 4096 vrednosti?
 
Predjoh ovu ludnicu i mogu reci dobra igra. Mozda sam vise ocekivao da bude naprednije nego Saints 2 a ne uproscenije all dobro, sta je tu je, svejedno je teska ludnica i neverovatne apsurdnosti. :D Uz to i radi odlicno cak i u nenormalnim explozijama i unistenju, a i u samoj voznji je bas ok. Bar su se potrudili da ne bude port vec su i efekti nabudzeniji i ok rade. Video sam da ATI ima problema i da ima manji fps nego nvidia, ali to je valjda do drajvera a ne do igre.

Taman sad ce i ostale "manijakalne" igre, moj omiljeni Sima i vidim vec ima ruska verzija Postala 3, sve haoticne igre jedna do druge. Bring it on.

Ah da, ona poslednja misija dok se jurca uz Boni Tajler I need a hero je vrh. :D
 
Aaaa ne verujem kako je ocajna kontrola vozila koja pritom izgledaju kao od plastike.... Inace ovako po akciji sabija igra :D
 
To je tako namerno uradjeno zbog akcije, a izgled je vise nekako stripovski nego blize real life-u, mada ima momenata kada igra stvarno izgleda bas veoma lepo, kada se pogodi npr. sunce u nekom delovima grada i ligthning sa sve sencenjem zablista...

Inace, ovu igru treba obavezno izleciti sa onim fixom koji uklanja cheat tenkova i para na samom pocetku igre, a i previse je igra laka na prvom nivou tezine pa preporucujem obavezno srednji ili najtezi. A da, ladno sam na ulici naleteo na onog profesora Genkija i ona moja banda koja me je pratila ga je napala sa bazukama :D i za njegovo ubistvo sam dobio 300 000.
 
Nazad
Vrh Dno