Šta je novo?

Saints Row: The Third

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Cudi me da nema tema pa rekoh da otvorim nakon gledanja ovog klipa.



Happy Hardcore! :D

I malo info-a cisto da stoji uz temu...

Saints Row: The Third is a nonlinear third-person shooter video game, being developed by Volition, Inc. and published by THQ. It is to be released on November 15, 2011 for Microsoft Windows, PlayStation 3 and Xbox 360. It is the third and final title in the Saints Row series, after the release of Saints Row 2 in 2008. As in Saints Row 2, the player controls the leader of the Third Street Saints. The game world is the fictional city of Steelport, and the story centers around the gang war between the Saints and The Syndicate, a rival criminal group.






lol na 1:30 i 1:50
 
Poslednja izmena:
terapijske li igre, vec se nekako osecam rastereceno samo gledajuci klip:D

Al osecam da ce biti lose optimizovana kao i dvojka...
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam, predpostavljam da ce biti isto zahtevna kao i ovaj novi Red Faction Armagedon. Uostalom nema sta da brines, skoro sam ponovo probao nepatchovani Saints 2 i na ovom phenomu cak i neklokovanom radi kao zmaj, a s`obzirom da su gotovo svi sada na vise jezgara, radice sigurno dobro. Cak je i bolja grafika u trojci jer je dvojka previse bleda i isprana i onaj SSAO samo cini da igra deluje jos sivlje...
 
Ma sta slusas druge, u se i u svoje kljuse. Igra je totalna zajebancija, nesto kao Postal u gta stilu, pogotovo moj lik koji je bio overweight japanac, obucen samo u gace i zenski top, imao je carape dokolenice i japanke sandale. I da, bio je osisan na citanku. :D Kad takvog lika vidis kako osebice udara samare na ulici uz duboki crnacki glas, nema sanse da igra ispadne dosadna. :D
 
Saints Row 2 jeste bio neoptimizovan ali ne toliko da se nije mogao igrati, ja sam ga odavno preso na E8400 core 2 duo, ati 4870 i radio je OK, mada jeste bilo delova u gradu gde je fps padao bez razloga. Ma bre samo da u 3 ne izbace "samaranje osebice".
 
Poslednja izmena:
Ova igra po difoltu treba da ima god mod. :)
 
Moja elitistička čula su ozbiljno oštećena posle gledanja trejlera gore okačenog.
 
That`s right honey, come to the light...
 
My eyes bleed...!
 
 
Bolesno :D
 
Hahahha :D

 
Nije lose uradjen moding, ali Niko je tragikomedija sam po sebi, pogotovo nama kad nabada reci srpskog jezika... i da, porediti gta i saints je totalno lame.
 
Ma znam ja da je zajebancija, al vidim i onu pozadinu zajebancije. :D
 
Nije lose uradjen moding, ali Niko je tragikomedija sam po sebi, pogotovo nama kad nabada reci srpskog jezika... i da, porediti gta i saints je totalno lame.

Tebi je tragikomedija sve što valja, i obrnuto :p
 
Niko mi je jedan od najodvratnijih likova sa kojima sam igrao, da sam ikako mogao da menjam njegov model i govor to bih prvo uradio... i kako bre nije tragikomedija kad onako preko q onaj nabada nase reci?
 
Glasovna gluma na stranu (nije mi to mnogo bitno), to je jedan od najboljih glavnih likova u igrama.
 
:D
 
Najjače mi ono na početku sa onim čezama. :D To je ono što definitivno fali mw3 i bf3...
 
Da, kompletno steam enkriptovan. :D Treba ti phoenix unpacker, kljucevi za dekripciju fajlova i naravno crack koji ima release date check...
 
:D



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno