Šta je novo?

Google+

Daj mail na PM, ne mogu u pasulj da gledam :)
 
Poslato i izvinjavam se matori:)
 
@Gizmor

Ako ti je ostalo invite-ova može li jedan na alpo840 at gmail.com?
 
Ljudi, broj invitova je neograničen, skoro svako pretpostavlja da se troše neke pozivnice, ali zapravo može svako da poziva neograničeno puta :) . Evo sad ću da pošaljem.
 
Upadoh i ja. Hvala Gizmor-u :D
Kome treba, nek posalje mail na pp
 
Nije posteno Gizmore imaces najvise frendova :D
 
Nisam imao FB ali mi je ovaj G+ skroz kul. Idem da klecim na kukuruzima.

Nego je l' se zna kad ce iOS app? :D
 
uf od danas mi se g+ uopšte ne sviđa. lupio sam neki komentar vezan za fax a on mi poslao to bukvalno na sve adrese iz gmail-a pa tako i profesorima, tako da sam nagrabusio :D
krastavac sad znam kako je onima na fejsu čije komentare kače po netu. eee ko me terao da koristim to ****** :)
 
^Kako to misliš ili znaš? Stremovao si za Public?
 
ma napisao i samo kliknuo deli a on je poslao svima koji su na g+ a ovima što nisu na mailove i onda su me zvali iz studenstke službe da me priupitaju za mail :D. hvala ti Google+, svaka čast i meni što sam budala :D
 
Ti si genije :D sad se samo nadaj da ces ovu godinu zavrsiti u roku :D

Ja hvala Bogu nisam toliko prisan sa profesorima da imam njihove mailove, pa cak ih nemam ni na fejsu :) imam brojeve telefona, pa sto mi treba nazovem ih :)

A ovaj Google+ necu koristiti dok ne skontam sve stvari kako to kome kad se strimuje i podese sve opcije :)
 
Poslao sam svima poziv, ko je ostavio adresu na PM, čisto da ne šaljem svakom pojedinačno da sam poslao, nisam vas zaboravio :)
 
imas dole da izaberes kojim circles da prikaze komentar, po defaultu ti pise public
 
Ti si genije :D sad se samo nadaj da ces ovu godinu zavrsiti u roku :D

Ja hvala Bogu nisam toliko prisan sa profesorima da imam njihove mailove, pa cak ih nemam ni na fejsu :) imam brojeve telefona, pa sto mi treba nazovem ih :)

A ovaj Google+ necu koristiti dok ne skontam sve stvari kako to kome kad se strimuje i podese sve opcije :)

ma tek sam diplomirao ali će me sad zezati za diplomu, a komentarisao sam oko nekog dodatnog plaćanja i nazvao ih lopovima. e sad naravno da ja nisam hteo da to oni vide pa sam ispod otkačio, doduše u pređašnjim postovima, da to vide samo prijatelji. međutim to se izgleda resetuje posle svakog posta pa su mi svi krugovi izgleda bili selektovani :D, krastavac izvinuo sam se javno valjda će mi progledati kroz prste
 
pa ako su lopovi, sta ima da im se izvinjavas?
 
Čekaj sad mi nije jasno. AKo napišem status/strim i dodam samo jedan mejl (jednog čoveka, a ne ceo krug ljudi), onda to izlazi njemu na "wall" i niko drugi to ne vidi, ili je kao na FB -> njemu je posvećena poruka, ali je dostupna svim živim očima FB-a :)
 
Jel može jedan invite na: radovan.kovacevic na gmail com
 
Nema više privatnih Google profila

31. jula, kada Google + mreža zvanično krene sa radom više neće biti privatnih profila, kažu iz Googlea, a oni koji ostanu takvi biće obrisani.

Do sada korisnici Google servisa mogli izabrati žele li da njihov Google profil bude javan ili ne. Od 31.jula ta mogućnost biće ukinuta, a svi privatni profili, koje korisnici ne žele da promene u javne, biće izbrisani.

Iz Google kažu da veruju da korišćenje Google Profila pomaže ljudima kako bi ljudi mogli da vas pronađu i povežu se sa vama, kao i da je to najbolji način korišćenja ove usluge.

"Privatni profili to onemogućavaju, pa smo rešili da ubuduće zahtevamo da svi profili budu javni", navodi se u zvaničnom saopštenju.

Javni profil podrazumevaće svima vidljivo ime i pol, dok ostale informacije mogu biti javne ili ne u zavisnoti od toga kako korisnik odluči.

"Ako je trenutno vaš profil privatan, a vi ne želite da postane javan, možete ga izbrisati. Ili jednostavno nemojte ništa raditi. Svi privatni profili biće izbrisani posle 31. jula 2011. godine", kažu iz Googlea.

Google profil je neophodan za korišćenje nekih usluga, kao što je Google Buzz, ali ukoliko koristite, na primer, samo Gmail, ne morate brinuti da ćete izgubiti svoj nalog, on ostaje aktivan.
 
Jel moze neko da mi posalje invite na mail partizanruless na gmail comPLEASE :):):):)
 
Konacno sam uspeo da se pridruzim google plus zajednici. Ko sve sa bencha ima google plus i jel postoji neki bench krug kome se lako moze pridruziti?
 
I ja upadoh preko gizmorove pozivnice. Ali povodom ove najave o ukidanju privatnih profila, tesko da ce fejsovci preci na google + uz takve uslove.
 
Ako ima jos neka pozivnica bio bi zahvalan... dimke.yu et gmail.com
 
Od danas je Google+ otvoren za sve koji imaju Google nalog. Samo idite na plus.google.com i odradite sign up.
 
Konacno sam uspeo da se pridruzim google plus zajednici. Ko sve sa bencha ima google plus i jel postoji neki bench krug kome se lako moze pridruziti?
krugove pravis ti, personalno.

evo moj profil gplus.to/illidan
 
I dalje mi ne radi na e71, e jesu neki :( :( :(
 
Nazad
Vrh Dno