Šta je novo?

Google+

Dajte ljudi,nisam gej,majke mi....
vladamomcina et gmail tacka com
 
Pazi se sad Gizmor ima te tamo u krugovima momcina :D
 
Jel može neko da potvrdi da slanje poziva na ovaj način još uvek radi? Mislim na način gde dodaš nekog u krugove, napišeš nešto na streamu i dobiješ poruku da se pošalje e-mail ljudima koji nisu još uvek na Google+? Ja šaljem tako, valjda bi trebalo odmah da dobijete mail.
 
^jutros sam bio poslao... Napisao nesto u strimu, a kliknuo na ''x'' da izbrise krugove i napisao mail na koji da posalje invite i to je to...
 
Jel može neko da potvrdi da slanje poziva na ovaj način još uvek radi? Mislim na način gde dodaš nekog u krugove, napišeš nešto na streamu i dobiješ poruku da se pošalje e-mail ljudima koji nisu još uvek na Google+? Ja šaljem tako, valjda bi trebalo odmah da dobijete mail.

Ja nisam ni dobio tvoj mail, a ni mail drugara koji mi je poslao invite na isti način dan pre tebe. Zato sam i tražio ovde invite nadajući se da postoji neka druga fora. Na kraju sam upao kako sam opisao u prethodnom postu - preko hangout-a, mada sam probao da pozovem nekog drugog na istu foru i nije uspelo. Od kako sam upao, poslao sam invite na taj način sa stream-a nekih 10ak ljudi i mislim da niko još nije primio mail.

Nije mi uopšte jasan njihov sistem.
 
Ja koliko vidim, neki ljudi su ipak dobili moj invite, pošto sam dobio notifikaciju da su me dodali u krugove, što znači da ova metoda i dalje radi. Fazon je što neće svako da dobije poziv, ili barem ne odmah. Valjda neko dobije pre, neko kasnije, a neko ne dobije uopšte. Kojom metodom Google to bira, nije mi jasno takođe.
 
Meni i dalje nece. Kaze probajte kasnije. :(

btw. Mnogo lepse izgledaju galerije slika nego na fejsu.
 
Sad svi koji ste ostavili email-ove ovekujte povecu kolicinu spama :d
Nikad se mail ne ostavlja javno, upravo zbog takvih stvari. Pogotovo onaj koji koristite za posao ili sl.
 
Ja koliko vidim, neki ljudi su ipak dobili moj invite, pošto sam dobio notifikaciju da su me dodali u krugove, što znači da ova metoda i dalje radi. Fazon je što neće svako da dobije poziv, ili barem ne odmah. Valjda neko dobije pre, neko kasnije, a neko ne dobije uopšte. Kojom metodom Google to bira, nije mi jasno takođe.

Ja sam dobio + notifikaciju u kojoj piše da si me pozvao, u stvari ti i još jedan drugar. Pisalo je nešto kao "Taj i taj su te pozvali na +". Ta notifikacija mi je stajala čim sam se prvi put ulogovao na plus. Tako sam te dodao u krugove, ali nikakav mail od Googla po ovom pitanju nisam dobio.
 
Dobio sam pozivnicu od Gizmora i uspeo sam se ulogovati. Hvala!
Poslao sam pozivnice ali nikome jos nisu stigle. Cim proradi javim se pa da i forumasima prosledim poziv.
 
Evo me, tek sad sam seo za komp danas... Dobro je da radi. Slobodno šaljite PM ljudi, nije mi teško da vas dodam :)
 
mnogima ipak jos uvek nije moguce da se registruju,evo sta su dobili neki kojima sam prosledio pozivnicu:

Thanks for stopping by.
We’re still ironing out a few kinks in Google+, so it’s not quite ready for everyone to climb aboard. But, if you want, we’ll let you know the minute the doors are open for real. Cool? Cool.
 
Poslednja izmena:
Šta ako je nekom Not cool :d . Ne propuštate ništa bitno inače, jedino da ubijete znatiželju i to je to, barem za sada.
 
Ako neko ima pozivnicu viška nek pošalje na mitar1982 et gmail dot com..
Hvala unapred!
 
Nego primetih jos neke promene...sta vam otvara kad kucate google.com............a sta kad kucate google.rs
meni na google com otwara igoogle....a na google.rs otvara staru stranicu...a juce je bila nova
 
I dalje nema upada za mene. Ne znam do cega je. Kako vam ide ? Jel upao neko danas ?
 
Ja upao sada,iz prvog puta...Kako se salju pozivnice?
 
Ja kad nesto napisem pise mi 'limited', mozda zbog toga niko nije uspevao da dobije pozivnicu od mene, kako se to menja da bude public?
 
od mojih 212 kojima sam poslao masovni share, njih 10 me je pitalao a šta je to, samo dvoje se priključilo, od tih dvoje jedan malo i koristi a ovaj drugi nikako :D
Slabo ...
 
Uh, zaspao sam bio... Evo poslao sam svima invite, da ne odgovaram svakom pojedinačno na PM. Poslao sam i ljudima koji su ostavili mail ovde, pa kad stigne, stiglo je :)
 
Ajde ako je moguce i meni Gizmore. Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno