Šta je novo?

Google+

ne, napises strim i imas ispod dodaj krugove ili osobe sa kojima cete deliti... i tu kucas mail ili ime ako ti je u kontaktima...

Dovukao sam jedno 40-50 ljudi na G+, valjda znam kako se pozivaju ;)
 
krastavac, ja jos nisam uspeo da pristupim plusu iako sam dobio pozivnicu juce pre podne.
 
I ja takodje. Poslao kutija ali ne vredi, nece pa nece.
 
Pozivnice tj. obaveštenja ne zastarevaju, pokušajte malo kasnije. Ja sam dobio obaveštenje preksinoć i nije bilo bilo šanse da se registrujem to veče, ali sam zato sledećeg jutra bez problema uspeo, preko istog maila. Strpljenja...
 
ne radi na e71 :( ni preko native browser-a, ni preko opere :(
 
Šta kažete da otvorimo thread sa ljudima odavde koji imaju pristup Google+ i svi potrpamo jedni druge u novo napravljeni Benchmark Circle? Samo ostavimo svoj mail u threadu, pa posle kada google+ zaživi zvanično, može taj isti thread da se koristi za nove google+ plus kontakte. Mislim da nije loša ideja, barem ćemo malo steći predstavu ko je ko iza nickova.
 
Verovatno zbog toga jer ste otkucali post u istom minutu, a tvoj post se našao ispod njegovog, a nisi posle ispravio da quotuješ prethodnu osobu :)
 
pa logicno je da se ne odnosi na njega :)
 
Ja probavam non stop od juce ujutro i nema sanse da upadnem.
 
Ako neko ima invite, saljem email na pm.

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk
 
To radi, ali da li ti radi obican chat sa ljudima iz nekog kruga, koji nemaju Gmail, odnosno Google Talk?

Verovao ili ne, SAM sam na Google+! Nemam NIKOGA.... Buahaha... :( Ne mogu nikoga da pozovem. Psujem i pljujem po ceo dan...
Nije mi jasno kako su mogli da budu nespremni!?
Jeste li čitali izjave čelnih ljudi (jedan je izašao i rekao)... Oni se nisu nadali ovakvom odzivu??? Pa oni nisu normalni! Koliko ljudi na planeti ima Gmail? Jel imaju barem taj podatak? Neka bude 10% zainteresovanih...
Ako žele da "poraze" FB, ovo ne smeju da dozvoljavaju sebi! Pa dokle će sad ovo da traje? Ne znaju zvanično datum kada izlazi Google+! Pitanje je kada će izaći iz bete...
Samo da vas podsetim, isto ovako je počeo i Google Wave, a svi znamo kako se završio ove, tj. kako će završiti sledeće godine!
Samo neka rade na 100 frontova, pa će im se projekti završavati pre nego što ih puste u rad...
 
Polako bre :)
Tek su krenuli. Jos je ovo test faza.
 
@roadracer, poslat invite :)

jel moguce sinhronizovati sa fejsa, npr. da povucem slike?
 
Poslednja izmena:
^Primio i prijavio se, bez problema, hvala! :)

Neće da mi skine s marketa app za Galaxy S2. Na mestu gde se bira uređaj, stoji Telenor Samsung GT-I9100, ali zasivljen i ne može da se izabere...
 
stigle su mi pozivnice, upao sam na onaj fazon 'view and comment'. Radi, hvala. :)
 
^Primio i prijavio se, bez problema, hvala! :)

Neće da mi skine s marketa app za Galaxy S2. Na mestu gde se bira uređaj, stoji Telenor Samsung GT-I9100, ali zasivljen i ne može da se izabere...

Korisnici iz Srbije još ne mogu da skinu aplikaciju. Market enabler može pomoći, ali se za to raspitaj negde dalje :)
 
A meni pozivnica?:)
vladamomcina et gmail tacka com....
 
@roadracer, poslat invite :)

jel moguce sinhronizovati sa fejsa, npr. da povucem slike?

Moguće je. http://forum.benchmark.rs/showthread.php?262502-Google&p=2600324&viewfull=1#post2600324

^Primio i prijavio se, bez problema, hvala! :)

Neće da mi skine s marketa app za Galaxy S2. Na mestu gde se bira uređaj, stoji Telenor Samsung GT-I9100, ali zasivljen i ne može da se izabere...

Ja sam pomoću market enabler-a skinuo bez problema za sgs1.
 
^ ladno nisam video da je neko odgovorio za fb sync, hvala u svakom slucaju :)
 
Da.
 
Ako nije problem jel može jedna na alpo840 at gmail ?

Unapred hvala!
 

Ne znam dal' je zbog tvog poziva al' upao sam. Nisam dobio mail, ali me je drugar pozvao na "hangout" na plusu, posle čega sam dobio link ka hangout-u na google talk i kada sam otišao na taj link google mi je tražio da se pridružim plusu da bih mogao da odem na "hangout".

Hvala u svakom slučaju!
 
Nazad
Vrh Dno