Šta je novo?

Google+

^ E upravo to! Ne mogu da verujem kakvi smo mi to "beta testeri" kad nemam sa kim da ga testiram. Ne mogu da pozovem svoje prijatelje, i jednostavno tamo nemam šta da radim/tražim... Baš glupo, jbt...!
 
Ja se ne snalazim uopste :D Mozda zato sto sam nisam koristio fejsbuk..
 
samo da ne prodju kao myspace... :D
 
Evo da se pridružim zahtevima, ako još uvek funkcioniše neka bavi pozivnicu na daxyco na gugletovom mejlu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Ja nikome ne mogu da pošaljem invite. Jednostavno, kaže da je onemogućeno.

Ttalking desire.
 
Invite se šalje tako što napišeš nešto na streamu i onda ispod dodaš mail adrese ljudi kojima hoćeš da pošalješ pozivnicu.
 
Da li se neko ubacio preko pozivnice u zadnjih recimo 6 sati ?
 
Invite se šalje tako što napišeš nešto na streamu i onda ispod dodaš mail adrese ljudi kojima hoćeš da pošalješ pozivnicu.

Pa ja ne znam kako vi uspevate, ali evo i juče i danas na tu foru šaljem ljudima (prijateljima) i ništa! N I Š T A! ! !
Čak sam (upravo) poslao sestri neki komentar i uopšte joj ne stiže na mejl, a bojim se da je to slučaj i sa ostalim mojim prijateljima... :S
 
Jako lepo radi i na Linuxu, audio i video chat takođe, posle instalacije odgovarajućeg plugina.

G+ prooo
 
Verovatno ne rade invitations vise, popunili su odredjeni quote, koliko sam procitao negde, bas se veliki broj ljudio prijavio za google+ i morali su da disable-uju invitations do daljnjeg. Bar 30+ ljudi su dosli na google+ od mene juce.
 
^PA stvarno ne verujem... Ja sam juče pokušavao ceo dan da inavjtujem i ništa... baš su slepci...
 
Ja sam dobio dve pozivnice i ne mogu da udjem nikako. Kapaciteti su izgleda popunjeni i pitanje je da li ce prosirivati u ovoj beta fazi.
Da li ima nekih informacija kad ce google+ zvanicno "izaci"? Sve mi se cini da cu preci na google+ i zaboraviti na fb.
 
Hangout je extra, mislim da ce vrlo biti zbogom Skype...
 
To sam i ja primetio.. def su objedinili dosta toga u jedan servis.. Podrsku za platofme ne mogu ni da komentarisem jer i nemam osim laptopa nista, ali ako je veza sa android-om odlicna sta vise pozeleti???
 
jeste odlicna....
jos video/audio chat na androidu, i to je sve sto treba coveku ;)

za sad google+ ozbiljno deluje, meni je stvarno super, samo da moze da se vise slika odjednom obelezi kad se uploaduje sa kompa, bilo bi odlicno..eto,JEDINA zamerka za sad
 
obican chat izgleda da stvarno ne radi
 
^Radi i upravo ga koristim sa kontaktom sa gmaila... uopšte mi nije u "krugu"... Dakle... ta osoba ni nema Google+...
 
Poslednja izmena:
Pa postoji mogucnost da cetujes direktno iz gmail-a. Ne treba ti google+ za to. To se zove gtalk, ako sam u pravu...
 
ja dobio invite :d i rade mi novi... ne znam na koju foru, bas sam se iznenadio :d doduse poslala mi je drugarica koja ima sve zive sn i non stop je na nekoj od njih... mozda se to gleda...
 
7.5 mega im je aplikacija u memoriji telefona :( Zasto to rade, mislim da nijedna Google aplikacija nema SD opciju.
 
@akki: izivni, kada si dobio invite? Tj. znaš li kada ti ga je neko uputio, a kada si mogao da se joinuješ?
Meni def. nešto ne funkcioniše sa tim pozivnicama... :(
 
show details 3:01 AM (17 hours ago) i to tako sto me je spomenula u strimu... dobijes mail ta i ta osoba deli sa vama na Google+... a mogao sam da se pridruzim odmah, tacnije ujutru kada sam slucajno video jer sam mail u pola noci discardovao ( prokleti push u pola noci :d )...
 
Ne rade klasične pozivnice (invite) nego treba neko ko je već član da šeruje nešto sa ne-članovima, nakon čega se preko maila koji stigne ne-članovima vrši registracija. Već je Kutija pisao...
 
ne, napises strim i imas ispod dodaj krugove ili osobe sa kojima cete deliti... i tu kucas mail ili ime ako ti je u kontaktima...
 
Ma naravno da sam već član. Dva dana (juče i danas ceo dan) pokušavam i šaljem ljudima i ništa... Pffff.. Nije mi jasno kako da testiram, kad nemam sa kim :( Sa sebi da pišem stremove... Do j.ja
 
Nazad
Vrh Dno