Šta je novo?

Google+

Ja sa isto dobio od Kutije pozivnicu ali kapacitet je pun...
 
Hvala na pozivu kUdtiHaEX.
Samo jos da proradi posto mi od jutros izbacuje: "Привремено смо прекорачили капацитет. Покушајте поново ускоро."
 
I ja sam poslao par poziva malopre, neki su upali, neki ne. Tj nije funkcionisalo direktno slanje poziva, već sam ih dodavao u friends circle.

Ttalking desire.
 
Ako može invite darkobozic et džimejl.kom

Fala :)
 
Jedan i za mene na dragan.savic.gagi et dzimejl.kom

Hvala unapred :)
 
Ne mogu da upadnem na kutijinu pozivnicu.
 
hej...aj neko nek mi kaze, ko je provalio, kad uploadujes sliku/video, i ako NE OBELEZIS bilo koji circle ili bilo koju tu grupu kome hoces da saljes, da li to automatski znaci da svi mogu da vide?
 
Jel moze jedan za mene? akilone9 et dzimejl dot kom.
 
Poslato :)
 
Obično se "stidim" da bilo šta tražim, al' invite za ovo bi dobro došao :D inače imam fb profil, al' ga ne koristim i nadam se da ću u ovome pronaći dobru alternativu.

atila.kampl et gmail dot com
 
Za to ne znam jer nisam još probao, ali za poruku/status koji ostavljaš, možeš da je podeliš sa nekim "krugom", a možeš i samo public... To vide svi...

hej...aj neko nek mi kaze, ko je provalio, kad uploadujes sliku/video, i ako NE OBELEZIS bilo koji circle ili bilo koju tu grupu kome hoces da saljes, da li to automatski znaci da svi mogu da vide?

EDIT: Nego da li ste videli da će i GMAIL da dobije kozmetičke prepravke? :) ->> http://www.smedia.rs/biznis/vest/26401/Gmail-Dizajn-Gugl-Google-Isprobajte-novi-dizajn-Gmail-a.html

EDIT2: Ustvari, već možete da aktivirate ovaj novi "look" alaGoogle+ :) Nalazi se u temama u podešavanjima za mejl :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li sistem baguje, ili ja u necemu gresim, ali nikako ne mogu da namestim da Chat u Google+ radi kako treba. Odmah je on popunio sve kontakte koji su vec bili u Gmail chatu i to je OK. Medjutim, zasto ovo ne funkcionise: - dodam prijatelja u circle Friends i idem na chat, circles, odaberem Friends i kliknem na Enable chat. Neki prijatelj odradi to isto, ali se uopste ne vidimo medjusobno u chat listi? Procitao sam da se sistem nesto pogubi ako si istovremeno logovan u Gmail chat i u chat u Google+, pa sam se po preporuci izlogovao sa Gmail chata i opet isto.
 
Koji hajp!
A juce je G benovao ceo co.cc a to se utopilo u + pricu.
Bice toga jos...
 
I+was+on+google%252B+before+it+was+open+for+everyone.png
 
hahahaha good one
 
haha, odlicna slika :)

S obzirom da smo i mi iz srbije ovo dosta pohvatali, jel se zna koliko je korisnika trenutno u svetu? Ako je manje od 1.000.000 ili 500.000 onda smo "elita" ;D
 
ako neko ima invite neka baci pp pa cu mu dati mail da posalje
 
We've temporarily exceeded our capacity. Please try again soon. Bah. Zakasnih.
Hvala svima koji su mi poslali invite.
 
Kapiram da im neće uskoro pasti na pamet da naprave app za iOS :s
 
naravno da hoce, mnogo je korisnika iOSa u svetu
 
^Nisam baš siguran. Znaš li koliko već postoji app Google Docs za Android. Vrlo korisna samostalna app... Smara me ona Google app za iOS u kojoj su nabacane ikonice svih G servisa, a klikom na jedan, vodi te u Safari (pretraživač)... Borinnggg...
 
ako meze i meni jedan invite, ukoliko se to ne kosi sa politikom imaoca invite-ova :)
djpaan[na]gmail[tacka]com

Unapred zahvalan :)
 
sve radi "k'o sat" ... video chat sjajan, ne baguje, sve ok... medjutim fali tu jos dosta da bi ljudi poceli masovno da prelaze... videcemo sta ce biti... 50/50 su sanse da ce propasti po mom misljenju :))))
 
au ala upljuva projekat :)
 
au ala upljuva projekat :)

hahahaha :d samo kazem da nije konkurencija fb-u... a i nemam nista pametno tamo da radim dok ne dodje vise ljudi... da bar mogu da popunjavam neke filmove, muziku (interests) ili sl. :)

btw. sad cemo da probamo pozivnicu pa javi jel si uspeo da se prijavis
 
Nazad
Vrh Dno