Šta je novo?

Google+

Tako je, samo nekoliko ljudi koje znam imaju G+...
 
Društvena mreža, bez drugova... ja tu ne vidim nikakav plus.

G+ nije klasicna drustvena mreza za skupljanje lajkova, lecenje psihoza, kompleksa, postavljanje dnevnog rasporeda praznjenja creva i izmisljenih aktivnosti u vidu statusa i slicnih gluposti.

Ovaj servis nesto mnogo vise od toga, kao stumble upon/YT/... sa chatom i odlicnim opcijama a da ne pricam sto ima mnogo vise korisnog i edukativnog sadrzaja. Naravno ima i instant gluposti ali to sve zavisi od profila licnosti registrovanih ljudi.
 
G+ nije klasicna drustvena mreza za skupljanje lajkova, lecenje psihoza, kompleksa, postavljanje dnevnog rasporeda praznjenja creva i izmisljenih aktivnosti u vidu statusa i slicnih gluposti.

Ovaj servis nesto mnogo vise od toga, kao stumble upon/YT/... sa chatom i odlicnim opcijama a da ne pricam sto ima mnogo vise korisnog i edukativnog sadrzaja. Naravno ima i instant gluposti ali to sve zavisi od profila licnosti registrovanih ljudi.

99% mojih aktivnosti na facebooku je čitanje članaka koje prijatelji i kolege šeruju. Ukatko, sluiži mi za otkrivanje sadržaja. Na g+ mi nedostaju takvi izvori domaćeg sadržaja.
 
Istina je da g+ koristi 1% fejsbuk populacije u Srbiji, sto nuzno nije minus... Na g+ za dan vidim gomilu zanimljivijih stvari kao na fejsbuku za 10 dana i manjak ljudi je, paradoksalno, jedna od stvari koja doprinosi tome... :d
 
G+ nije klasicna drustvena mreza za skupljanje lajkova, lecenje psihoza, kompleksa, postavljanje dnevnog rasporeda praznjenja creva i izmisljenih aktivnosti u vidu statusa i slicnih gluposti.

Nije, ali samo zato sto je Google zakasnio sa ovim servisom, tj. poceo je godinama nakon sto je Facebook zauzeo ne samo poziciju br. 1, vec sve pozicije od 1 do 10 drustvenih mreza.
 
Poslednja izmena:
G+ ne posecuje niko, tako da je njihov pokusaj fore unapred osudjen na neuspeh.
 
^ g+ nije fb i daj boze da nikada ne postane to djubre a kvalitet sadrzaja je odlican kao i sam servis i opcije. I samo neka nastavi ovim tempom, ''sa malim brojem poseta'' ;)
 
^ g+ nije fb i daj boze da nikada ne postane to djubre a kvalitet sadrzaja je odlican kao i sam servis i opcije. I samo neka nastavi ovim tempom, ''sa malim brojem poseta'' ;)

Ovo su činjenice, ali mi ipak nedostaju prijatelji i kolege na njemu...
 
^ meni prijatelji na netu ne trebaju :d a i skajp je sasvim dovoljan za tako nesto kao i neka od slicnih aplikacija za smartfon. A ''prijatelji'', njih 5k, su druga prica, meni to ne treba ;)

+ je spojio YT (nesto sto najvise koristim) sa info/edukativnim sadrzajem a i onim za odmaranje mozga, sta ces bolje, jos tune in radio/soundcloud i vise nista mi ne treba :) (dobro, jos torrenti :d)

Mada raspali fb odavno koristim za firmu i solidno ide, inace ne bih ni znao kako izgleda.
 
Poslednja izmena:
Imam problema sa stalkingom na internetu, neko se predstavlja sa mojim imenom na raznim društvenim mrežama i vređa druge ljude. Na facebooku sam pronašao način da prijavim imitatora administratoru ali za google plus nisam siguran.
 
Nazad
Vrh Dno