Šta je novo?

Google+

Bah, ne mora da znaci da se dele pozivnice po starosti. Gledam i ja moj inbox, najstariji mail iz 2004, a ko zna koliko sam ih brisao pre toga.
 
Bah, ne mora da znaci da se dele pozivnice po starosti. Gledam i ja moj inbox, najstariji mail iz 2004, a ko zna koliko sam ih brisao pre toga.

Datum kreiranja naloga se može videti u opcijama.
 
ja jos imam prvu poruku od gmail tima :)
 
@Ilidan: ne znam zašto sam ja to obrisao :( :s

@G@W: Gde tačno?
 
ima li neko Google+ aplikaciju za Android? vidim je preko applanet-a da je ima, ali ne mogu da je vidim preko marketa. da li moze da se instalira ako se jos nisam registrovao na Google+?
 
to je datum od kog je ukljucen POP, a nemora da znaci da si POP ukljucio cim si se registrovao na gmail
 
Nešto se ne sećam da sam ga uključio. Piše 2007. tu, rekao bih da je tako od prvog dana. Mada možda imam neki stariji gmail nalog ali ne mogu da se setim username-a.
 
@Ilidan: Pa upravo tako... mada sam viđao i po stranim sajtovima da je to način kako da otkriješ koliko ti je star nalog... glupost... o_O
 
ima li neko Google+ aplikaciju za Android? vidim je preko applanet-a da je ima, ali ne mogu da je vidim preko marketa. da li moze da se instalira ako se jos nisam registrovao na Google+?

Mozes da instaliras, uz nju dobijas i huddle app... Koristi Market Enabler pa ces videti doticnu

Ali posto ti nalog nije aktiviran, neces moci da ih koristis.

Meni je od jutros aktivan G+ i ne deluje lose. Pretpostavljam da ce biti dosta zanimljivije kada budem imao vise aktivnih prijatelja :)

BTW napisah i mali txt o G+OVDE
 
jeli mozes da attachujes ovde .apk?

nemogu sad da rebootujem telefon, pokusavam da dodjem do 1000h uptime :)
 
Jedino ako bude postojala mogucnost za transfer foto galerija sa fb onda ce korisnici razmisliti dal da predju sa fb na +. Samo u tom slucaju mogu se nadati necem vecem.
 
Izgleda da pozivnice koje sam svima poslao sada rade, navalite ;)
 
Svako ko hoce invite nek spremi Milku (bar onu manju bio bi red) :) Saljite mi PM-ove do ujutro pa cu vas sve pozvati odjednom.
 
Jel probao ko Hangout? Radi sjajno :)
Btw ko ima Android moze da uziva u Huddle servisu, sjajna stvar :)
 
Da li svako ko ima Google+ account može da šalje invite? Kako?
 
Napises post, dodas njegov email i to je to :)
 
Nazad
Vrh Dno