Šta je novo?

Google+

Meni se najviše dopada mogućnost editovanja prethodno napisanog posta, a takođe i .gif preview , to su 2 ključne stvari koje su me kupile :)
 
Da ja tebi kazem nesto u poverenju. Samo deo policije koji cuva dupeta politicarima od nezadovoljnog naroda radi dobro svoj posao. Tu se i ulaze kinta. Ostali sektori policije cujem da malo malo pa strajkuju jer nemaju ni nove uniforme a ne nesto drugo.
Cyber kriminal je u Srbiji najmanje kaznjavan od svih ostalih oblika kriminala upravo zbog nesposobnosti policije da otkrije pocinioca krivicnog dela.

Za prvi deo poruke si i u pravu sto se tice syber kriminala istina je potpuna da je najmanje kaznjavan oblik kriminala u nasoj zemlji sto se tice policije i ostalih drzavnih sluzbi nema te stvari koju ne moze samo kad hoce, samo sto retko hoce.
 
Kad ti neko kaze

i onda na kraju izjavi

lako dodjemo do zakljucka da problem nije u tebi ili fb-ku nego u prijateljima :) . Ako nista sada makar znas kakvi su, cekaj da ih prodje fb manija i resena stvar.


Možda nisam bio potpuno jasan, pa me nisi dobro razumeo... :) Prvi deo, da je problem u njemu, potiče iz mog stava da nema smisla menjati sve ljude oko sebe, nego prosto iz svega toga izabrati najbolje za sebe, okružiti se ljudima koji nam prijaju, a ne sa likovima koji nas iritiraju, čisto da bi imali neko društvo.

Drugi deo ("ljudi koji sve okrenu naopako") se nije odnosio na njegove prijatelje, nego na ekstremnije (zlo)upotrebe facebooka i drugih sistema koje je čovek smislio i napravio. Pre svega tu mislim na prevare, pedofiliju, ucene, vređanja, itd. Dakle ne mislim baš da su njegovi prijatelji "okrenuli sve naopako", prosto ljudi koriste to kako im se koristi, što je OK sve dok ne ugrožavaju druge.

Inače, upravo otvorih FB, pa sam uhvatio skrin sa aplikacijama koje koristim:

fb.png


Nema igrica i ostalih gluposti, a takođe ako neko spamuje sa nekom igricom, dovoljno je jednom kliknuti na hide i nikad više! :D

hidden.png
 
Ima neko još jednu pozivnicu.. imiljan @ tamogdetreba.com ?
 
^Poslato.

Da ne spamujemo više temu, kome god treba pozivnica, neka pusti mejla na: [email protected]

Trudiću se da pošaljem invite čim pre!
 
Poslednja izmena:
^ Valjda "invite"? :D
 
Hvala na ispravci, ali adresu sam dobro napisao, postoji [email protected], bila je zauzeta prilikom pravljenja naloga, nemam pojma čija je, moja je ivates. :D
 
Zbog cega ne vidim nigde dugme "send invites" koje je cini mi se bilo ranije ?

Da nisu promijenili nesto ?
 
Vau,dodao sam Pecu Benchmark u krug....:d
 
Vauuu ... Od sutra si vip na forumu :D
 
HM, ne mogu da skinem app za ZTE Blade. Jel ima jos neko problem sa marketom?
 
Šta kažete da otvorimo thread sa ljudima odavde koji imaju pristup Google+ i svi potrpamo jedni druge u novo napravljeni Benchmark Circle? Samo ostavimo svoj mail u threadu, pa posle kada google+ zaživi zvanično, može taj isti thread da se koristi za nove google+ plus kontakte. Mislim da nije loša ideja, barem ćemo malo steći predstavu ko je ko iza nickova.

Nije losa ideja...Pravi circle :)
 
Ja sam za, aj napravite temu :)
 
Svako pravi krugove za sebe, tako da bi bilo dobro da napravimo jednu temu kao sto gizmor predlozio. Aj nek' otvori neko.
 
Ako pravite bench krug dodajte me i ja cu vas samo napisite da ste sa foruma.
 
moze invite na nervoznip da probam i ja to cudo?
 
poslato... btw.. meni je ime isto kao i ovde.. samo sto u prezimenu stoji . :)
 
Moze li invite?

Hvala.
 
POZIVNICE

Rekoh na prethodnoj strani:

Da ne spamujemo više temu, kome god treba pozivnica, neka pusti mejla na: [email protected]

I da, nije typo, adresa je baš invates jer je invites bilo zauzeto. Ako vam ne pošaljem invite u roku od par sati, cimnite me na PM. :)
 
Nije losa ideja...Pravi circle :)

Napravio sam circle, ali pošto imam 45 ljudi u njemu odavde, ne znam ko je ko. Napišite ispod imena svoj nick na Bench-u, jedino ako to niste ostavili za nešto drugo, onda ne znam kako ćemo lako da se prepoznajemo :)

Rade sada pozivnice normalno, koliko vidim, ubacili su dugme dole desno Invite people to join you on Google+.
 
Poslednja izmena:
Ja se ovdje predstavljam imenom i prezimenom :) :p

Hm....to dugme ne vidim i dalje.
Moram da idem na add person (pod circles) upisem mail, ime i pridruzim nekom krugu i tek nakon toga dobijem zeleno dugme "Invite ... bla bla bla" !?
 
Meni stoji dole desno, ispod Go mobile.

 
Takođe, i na ličnom nalogu i na ovom za slanje pozivnica imam Send invites. :)
 
Hvala za invite :)

Btw gde da skinem android aplikaciju? Na marketu ne mogu da nadjem google+ aplikaciju a pitao me je sa.sajta samo prvi put kada sam se logovao ali me je tada zezala mreza pa nisam mogao da udjem na market.

Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno