Šta je novo?

ACER ASPIRE ONE 722

U cemu je poboljsanje i kako se instalira, samo instaliram ovo ili da prvo obrisem stare drajvere?

Instalirala :).... preko starih :)....radi sve :).....
 
Poslednja izmena:
Danas sam kupio i ja 722. Ovi moroni iz gigatrona me zavlačili tri nedelje da čekam za atom verziju :(
Dobar je, 11.6" je stvarno bolja veličina:p
Možda i napišem neki review ovih dana ako me ne mrzi:S:
 
Mogao bi bar neki mini review sa sve slickama ;)
 
Intel atom - konkurencija, model d257. Ako nešto pišem, biće oplemenjeno slikama.
 
ko nije citav? nisam bas shvatio.. sta je decko kupio ustvari sa 11,6 inca?
Дечко је купио Acer Aspire One 722, али је његова порука звучала као да су му ови из Gigatrona нудили модел D257 који се од овог првог разликује "само" по величини монитора, резолуцији и CPU-GPU комбинацији :D
 
Дечко је купио Acer Aspire One 722, али је његова порука звучала као да су му ови из Gigatrona нудили модел D257 који се од овог првог разликује "само" по величини монитора, резолуцији и CPU-GPU комбинацији :D

ahh.. Gigatron... nedavno sam uzeo monitor u Vip House iako ovi iz Gigatrona nude "bolje" uslove.... neka hvala, to njihovo "bolje" odsad tretiram kao eventualni moguci dodatni trosak nakon kupovine... od njih vise ni torbu za netbook ne bih kupio... u kontaktima sa njima u zadnja 2 meseca sam samo mogao zakljuciti da ljudi ne zasluzuju bilo kakav kontakt
 
Дечко је купио Acer Aspire One 722, али је његова порука звучала као да су му ови из Gigatrona нудили модел D257 који се од овог првог разликује "само" по величини монитора, резолуцији и CPU-GPU комбинацији :D

Ma nisu mi oni nudili, ja sam se napalio na d257:d pretpostavljajući da je AMD i dalje ringla inside. Mrzelo me da gledam malo bolje za te pare. Na moju (ne)sreću, d257 nije bio na stanju dobre 3 nedelje pa sam se ja odlučio da potražim neki drugi model, prelistao internet i došao do ovog 722. Mogu da kažem da mi je drago što je sve ispalo tako, što zbog veće dijagonale i nešto bolje ergonomije, što zbog iole normalne grafike.
 
Jel ima neko problema sa pregrevanjem, na modelu sa c-60?

Kod mene je sve cool:d

Generalno, moćna mašinica za 260 €.
 
Ko mene nema, ja sam undervoltovao malo i cpu i gpu i oko 50C je temp, do 60 ako ga bas mucim i to je to ;) Bitno mi je da na dodir nigde nije vruc i posle vece gnjavaze...
 
Poslednja izmena:
Da li je neko testirao igre na c-50 (c-60)? konkretno me zanima PES 2012. Dobro bi dosao i neki link za PES na ovim laptopovima. Hvala unapred
 
Evo ja cu da probam pes2012, upravo ga kupujem:d. Probao sam ovaj tintin i lepo ide. Igram Red Alert 3, RA mod na nekim osrednjim/niskim podešavanjima sa max rezolucijom. Igrice tipa Braid, angry birds, CS 1.6 lete. NFS undergound1 sam takodje probao i on šljašti:eyebrows:.
 
qaz, daj neki update za pes 2012, moze li se, kako se ponasa na low-high detaljima?
 
Poslednja izmena:
Još se kupuje, imao sam nekih poteškoća sa netom u međuvremenu. Večeras dajem mišljenje:p
 
Update za PES2012: na rezoluciji 1366x768
high - nije igrivo, sa 20-ak fps sa padovima i do 7-8
medium - igrivo, fps se vrti oko 30, ali imajuci u vidu i padove opredelio bih se za
low - tečna igra, fps 45
 
Hvala qaz, znaci bolje C-60/C-50 od Atoma i x3150, bar sto se igara tice.
 
Da li neko zna mozda u kojoj radnji u Beogradu se moze kupiti ovaj model? u gigatronu, pc practicu i jos par vecih radnji ih trenutno nemaju, pa ako neko zna, bio bih mu zahvalan.
 
Danas stigao 722 :) Oduševljen sam! Mališa je pun pogodak!
 
Pa napisi gde si kupio, vidis da covek iznad tebe zapomaze kako ne zna gde da kupi a ti dosao samo da se pohvalis, cccc.
 
EWE, platio preko računa i stiglo.
 
Pozdrav,

imam jedno pitanje. Inače sam iz Hrvatske, pa nisam upućen.

Planiram sam si kupiti ovog Acera, pa mi nije jasno kako je kod vas cijena oko 280€, dok je kod nas oko 350€, također sam gledao i u Njemačkoj jer mi kolega može donijeti odande, tamo je 330€ najjeftinije što sam našao. U čemu je fora?

Razmišljam si nešta da dođem do Novog Sada(jer mi je relativno blizu) pa da si ga tu kupim.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

imam jedno pitanje. Inače sam iz Hrvatske, pa nisam upućen.

Planiram sam si kupiti ovog Acera, pa mi nije jasno kako je kod vas cijena oko 280€, dok je kod nas oko 350€, također sam gledao i u Njemačkoj jer mi kolega može donijeti odande, tamo je 330€ najjeftinije što sam našao. U čemu je fora?

Razmišljam si nešta da dođem do Novog Sada(jer mi je relativno blizu) pa da si ga tu kupim.

Sta se bunis, kad je jeftin, nema tu fore, i cuti i kupuj dok ima. Ja sam supruzi pre 7-8 meseci uzeo identicnu konfiguraciju, samo sa C-50 procesorom za 270eur...naravno, odlicna makina i nikakvih problema sa pregrevanjem...
 
Jel ovaj 722 sa C-60 ima dva ili jedan slot za SODIMM?
 
Onda ipak idem na Lenovo s205...kad je 1215b sa E-350 nestao iz Srbije.
 
Sta se bunis, kad je jeftin, nema tu fore, i cuti i kupuj dok ima. Ja sam supruzi pre 7-8 meseci uzeo identicnu konfiguraciju, samo sa C-50 procesorom za 270eur...naravno, odlicna makina i nikakvih problema sa pregrevanjem...

ma ne bunim se, baš naprotiv, izaći će me jeftinije nego što sam mislio.

Al samo mi nije jasno kako je kod vas toliko jeftinije?
 
Nazad
Vrh Dno