Šta je novo?

Media Player...Koji?

Probao sam vecinu playera i danas na pc-u imam KM player,S player,VLC i Home Cinema.:D
Paklena cetvorka.:D:D
 
Windows - KM player zakon =]
 
KM Player u kombinaciji sa K-Lite kodecima.
 
Umesto ovih tema koji je plejer zakon :D mogla bi neka pa da se nabroji zašto se preferira neki, dakle šta nam je sve bitno kod plejera.
Evo recimo meni je BS najbolji, dugo ga koristim navikao sam na njegov interfejs i skin i ne odgovara mi nikakva promena jer mi je tako dobro a ništa mi ne nedostaje. Međutim skoro sam imao neke probleme sa smrzavanjem kompa kad puštam video što se kasnije ispostavilo kao posledica overclocka, pa sam spustio fsb i promenio plejer na mpc hc. Iako mi on vizuelno ne odgovara, namestio sam brzo da mi skoro sve bude isto i da mi radi daljinac preko winlirca. Falilo mi je recimo da se ugasi plejer kad video stigne do kraja i tako neke sitnice. I činilo mi se da je slika bleđa i manje ubedljiva nego u BS ili se tripujem. Da li je tako nešto moguće, nisam dublje zalazio u opcije ali koristio sam isto overlay, haali splitter i coreavc.
 
Umesto ovih tema koji je plejer zakon :D mogla bi neka pa da se nabroji zašto se preferira neki, dakle šta nam je sve bitno kod plejera.
Evo recimo meni je BS najbolji, dugo ga koristim navikao sam na njegov interfejs i skin i ne odgovara mi nikakva promena jer mi je tako dobro a ništa mi ne nedostaje. Međutim skoro sam imao neke probleme sa smrzavanjem kompa kad puštam video što se kasnije ispostavilo kao posledica overclocka, pa sam spustio fsb i promenio plejer na mpc hc. Iako mi on vizuelno ne odgovara, namestio sam brzo da mi skoro sve bude isto i da mi radi daljinac preko winlirca. Falilo mi je recimo da se ugasi plejer kad video stigne do kraja i tako neke sitnice. I činilo mi se da je slika bleđa i manje ubedljiva nego u BS ili se tripujem. Da li je tako nešto moguće, nisam dublje zalazio u opcije ali koristio sam isto overlay, haali splitter i coreavc.

clipl.jpg
 
BS nije besplatan a ona free varijnta je prepuna gluposti. Zato dajte d ase govori o zaista free plejerima bez reklama i koje kakvih drugih štetočina
 
Canis Lupus hvala za ono, samo ne koristim ga više jer sam ustanovio gde je bio problem pa sam spustio fsb, podigao množioc i vratio se na BS.
 
Kritika imaš zadnju verziju KM-a bez reklama, klikni ovde
Miro verzija 1.0 - verovatno neće raditi na Vist/Sedmici (jedna od poslednjih verzija bez reklama), klikni ovde
Media player classic - home cinema gde možeš da skineš klasičan i portable instaler.
Tu je i VLC player

Od ostalih tu je novi DaPlayer (ne preporučjem, sumnjivo ponašanje)
AVS media player verzija 3, koji je takođe vrlo dobar, podržava dosta formata, ali ćeš ga veoma teško naći preko interneta. Trenutna verzija 4 sadrži reklame i ima 80MB.
Imaš i ALPlayer koji takođe otvara dosta formata.

Ja lično koristim MPC - HC čiji sam ti link gore ostavio, portable verziju, nema instalacije, nema gomile fajlova, dovoljno je samo da izdvojiš mpc-hc.exe, prebaciš ga na desktop, podesiš u opcijama da ti automatski otvara sve formate i ti si završio posao :)
 
Slažem se za MPC-HC, VLC tu bih dodao i GOM
 
Ja koristim VLC Player jer dolazi sa jako puno kodeka + srpski i ima jako lepu reprodukciju.
 
Meni su bitni oni plejeri koji koriste svoje interne kodeke, jer ne zelim vise da instaliram niti jedan kodek na sistem van onih koji dolaze sa sistemom. U tu svrhu koristim KMPlayer i MPC Home Cinema :)
 
Kako u mpc home media playeru moze da se podesi da automatski vuce prevod filma sa sajta titlovi.com?
U samom playeru je podeseno da vuce automatski sa podnapisa i opensubtitles i jos dva sajta.
Ovo mi treba
https://www.google.rs/search?q=titl...UIDygC&biw=1280&bih=647#imgrc=_u3v6e1CnjljfM:

Koliko sam video za neka objasnjenja na netu treba da dodjem do ove opcije online database ali je ja nemam u samom playeru.

https://www.google.rs/search?q=titl...UIDygC&biw=1280&bih=647#imgrc=ublEMOC1OtIm7M:

pa ako moze pomoc.Konkretno najvise prevoda inace i nalazim na sajtu titlovi.com pa bih hteo i njega da dodam u sam player odakle ce vuci prevode.
I sta jos treba podesiti da bi vuko srpski i hrvatski prevod?
Da ne vuce sve prevode posto mi ova dva zavrsavaju posao.
 
Nazad
Vrh Dno