Šta je novo?

Dirt 3 Benchmark

sada imas vec za 100tinjak evra 22" sa DVI ili HDMI. a taj tvoj monitor moze da ti traje jos 10 godina.
 
Pa steta mi je da kupujem drugi (ovaj ima vec 4 i 1/2 godine) dok je ovaj jos ispravan, pogotovo sto - bar sto se tice monitora, necu kupiti neko jeftino ****** sa d-sub only prikljuckom...

Odlicna konfa, inace jesu li te 2 kartice bucne u cf, jel se radi o referentnim modelima HD6870?
 
Nije referentna, to je ova "flex" http://xtreview.com/images/SAPPHIRE HD 6870 FleX and HD 5670 Flex 02.jpg , uzeo sam u winwin-u na shoping night 11.08 za 13.700 din komad, imate sutra opet shoping night 20-22h popust 15 posto na sve sto nadjete na lageru... referentna je bolja jedino po pitanju izbacivanja vazduha iza, ova radi pola/pola, (CPU u idle umesto 39 je 41C, sitnica), imam prostrano dobro ventilirano kuciste pa nema razlike, hladjenje kartice jos tise od referentne (ultra tih vent 90mm).
 
Nije referentna, to je ova "flex" http://xtreview.com/images/SAPPHIRE HD 6870 FleX and HD 5670 Flex 02.jpg , uzeo sam u winwin-u na shoping night 11.08 za 13.700 din komad, imate sutra opet shoping night 20-22h popust 15 posto na sve sto nadjete na lageru... referentna je bolja jedino po pitanju izbacivanja vazduha iza, ova radi pola/pola, (CPU u idle umesto 39 je 41C, sitnica), imam prostrano dobro ventilirano kuciste pa nema razlike, hladjenje kartice jos tise od referentne (ultra tih vent 90mm).
O super citao sam o flex kartici odlicna kartica prema testovima ne bi trebalo da je bucna ni da su temperature visoke do koliko si je uspio kloknuti moze li na 1000mhz?
 
Pa nije bas nesto preterano, ali s obzirom na cenu... ok
1000/1200 na 1.250V stabilno, fixed fan na 60% iz predstroznosti... (OC u Sapphire TRIXX)
 
Pa nije bas nesto preterano, ali s obzirom na cenu... ok
1000/1200 na 1.250V stabilno, fixed fan na 60% iz predstroznosti... (OC u Sapphire TRIXX)

Pa to je neka realnost 6870 kartica i po meni kao sto i sam kazes za to cjenu odlicno.
Samo nek lepo radi ;)
 
kako da nateram prokletu igru da mi radi u full scren-u?non stop mi se pokrece kao windowded!:mad::mad::mad:
 
fala medo,radi alt+enter!!! :banana::banana:
evo i mog reza,sve na ultra,8x aa 1680x1050 grafa na def:
min:46.18
max:55.22
 
toliko i na imam sa 4x AA ali na 2 rezolucije vise. toliko o procesoru u D3.
 
meni nije. skroz mi je dobra casual igra ali to nije tema ovde.
 
poz, kako resiti ovo izbacuje taj eror pri pokretanju igrice sdasdssadsadsa.JPG ?
 
Poslednja izmena:
I copiras u folder gde je crack ili u LocalDisk C \ Windows \ system
 
Nazad
Vrh Dno