Šta je novo?

Cable Sleeving u Srbiji

Mislim da je to maximum sto ovaj matori digitalac moze ;)
Inace ne zalim ni dinara za ovo,stvarno izgleda jako dobro uzivo!
 
Extra izgleda ova plovo-crna kombinacija, nije da te kopiram :p i ja planiram tu kombinaciju zbog komponenti :)
Kakav je ovaj "tanak" tj. pljosnati, jel on za one plosnate kable koje ja imam na napajanju?
 
Pljosnati je za Sata kabl, a svaka cast na kupovini, ne moz' bolje od MDPC-a :)
 
Da,pljosnati je za SATA...
@nessa: trudim se...;)
 
Poslednja izmena:
Super su fotke, ja mislio da si to okačio JBL-ove fotke. Sjajno! I ja sam uzeo još pre koji mesec crni, crveni i beli mdpc od Igora, ali nikako da slikam, a i ovaj moj jadni digitalac ne šljaka dobro u makro modu.
Sve u svemu, mdpc je zakon, a hvala i Igoru što je sirotinji bez pay pala omogućio vrhunski sleeve... Valjda ću uskoro početi i sa radom, pa da bocnem i ja neku fotkicu, ali pretrpan sam poslom...
 
:)

img2729640x480.jpg


img2726640x480.jpg
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi proda koji metar sliv kabla ako ovog cuda jos ima?!
kako i gde mogu ovo da kupim?
zna li neko da li mogu nesto sada naci u hannibalu?
pomoc pliiz...
 
Misliš u kanibalu? Tamo ima sleeva u raznim varijantama, ali mislim da nisu trostruko pleteni. Javi se JBL-u na PM.
 
da kanibal u piramidi... to mi je u komsiluku... poslacu mu pm...
ma problem mi je sto ne znam kako se to uopste i kupuje, ima li veze kakve su mi grane na napajanju koje sam uzeo, koliko struje, ampera...
verovatno treba sve to da se uskladi ali ce mi nadam se objasniti jbl ako toga jos ima kod sebe...
 
ma problem mi je sto ne znam kako se to uopste i kupuje, ima li veze kakve su mi grane na napajanju koje sam uzeo, koliko struje, ampera...
Kupuje se na metar i nema veze sa tim koliko A ima po grani, jedino sto ti je bitno je sta hoces tacno da ubacis u taj buzir, svaku zicu odvojeno ili sve koje idu do konektora.
 
pa jos razmisljam da li da bude sve odvojeno, gledam sta je bolje za skrivanje i povezivanje jer sam sa novim napajanjem napravio cudo u kucistu er su neki kablovi kratki a drugi duzi nego sto bi trebalo... evo nasao sam kod jbl-a, koliko vidim to je ipak najbolja kupovina pa ce mi on objasniti sta je najbolje sa ovim napajanjem...
hvala...
 
jaaao pa ume li i hoce li neko u bgd-u da mi odradi sliving napajanja, placam koliko god mislite da kosta...
znam da duugo traje ali ne umem nikako sam a zelim ovo da imam:shock:
cekam odgovor od jbl-a pa rekoh da pitam na vise mesta...
hvala unapred puuno...
 
pazario sam sve od jbl-a :D
ima li neko alat za sleeving da mi proda?!?
 
Kakvi su utisci posle nekog vremena kad se napjanje slejvuje dali kupi prasinu kako izgleda moze li neko da slika posle 2-3meseca?
 
nema prasine
 
MDPC ne privlaci prasinu koliko sam ja primetio, pojavi mi se jedino na 8pin kablu ali samo dunes i to je to :p
 
Veoma dobro si odradio sleev kablova, nadam se da si sve lepo povezao, posle one flase piva. :d
 
Dobar sleeve samo makni tog boxa :d
 
Staje 100% evo ti snimak gde covek drzi thermaltake frio u cm 430, a 212+ je nizi par milimetara od frio kulera, tako da staje.



mada sad videh, guras atlona, ne treba njemu ne znam koji kuler. Ja sam x2 4000 gurao na cm hyper tx2 na 3.1ghz dugo vremena bez ikakvih problema...
 
Treba da se misli za buducu konfiguraciju za godinu ili dve :) ali ovo nije tema za to,tako da hvala na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno