Šta je novo?

ArmA III

Vidio sam to, i možda i nije tako loše. Evo npr. Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad sam kupio boxed dvd pa je Steam instalacija. Šta ja znam, kasnije kada budu updejti patcheva - a bit će ih zasigurno :d, to mi i ne izgleda tako loše.
 
Poslednja izmena:
Мислим да је ово само покриће. Пошто не могу да објаве финалну верзију ове године него ће после алфе/бете, такође Steam-exclusive, објавити наводну коначну верзију коју ће потом нон-стоп update-овати преко Паре :smackbum:
 
I ja tako mislim. Ne mogu da je ispeglaju lepo pa zato.
 
Pravljenje takve igre(tj simulacije) nije nikako lak posao i ne zavrsava se objavom finalne verzije, tu tek pocinje.To zna onaj koji prati razvoj simulacija Bohemia razvojnog tima, ne treba ni zaboraviti da je ovo jedina igra na svetu koja ima realnu balistiku, sisteme poput ACRE i ACE i bila bi ogromna steta da u moru COD/crysis naslova ne ugleda svetlost dana... Mozda im je ovako lakse da upeglaju igru da ne bi bila kao ARMA 2 kad se pojavila, puna neobjasnjivih bagova. Inace jako tesko je naci BOX pakovanje ARMA II i ARMA II OA igre sa expanzijama, vise su se oslonili na download...
Kontam da je stvar ozbiljna kad kazu da igre ne bi bilo u 2013 da je ne prave da bude exkluziva za steam.
 
Poslednja izmena:
Веома веома тужна вест...за мене :S: Full Steam Ahead

A zašto je tužna vest za tebe, zašto ti konkretno smeta Steam distribucija igara? Ne pokušavam da budem nešto agresivan niti išta slično, jednostavno me zanima kao Steam usera koji ima nekih 50-ak (uglavnom MP) igara na Steam-u?
 
Смета ми то што је Steam-exclusive ...немаш инасталирану Пару -> не можеш да играш :whip: ...не волим оваква условљавања :crash:
 
Nemas Windows -> ne mozes da igras. Koja je razlika?

Napravis Steam nalog, povezes igru i igras se. Ne baguje, ne smara, ne osetis ga.
 
Комшија -> пазари ауто од мене али ја ћу ти одредити на којој пумпи ћеш пазарити гориво...ауто ми ферцера на паруууу....без увреде али колико видим доста ПЦ играча се још ложи на парне макине :bottle:
 
Смета ми то што је Steam-exclusive ...немаш инасталирану Пару -> не можеш да играш :whip: ...не волим оваква условљавања :crash:

Mislim da je to vise stvar neke kozmeticke prirode. Da li trebas da kupis steam? - Ne. Da li te steam sputava u bilo cemu vezano za igranje Arme? - Ne. E sad ko sta preferira to je neka druga tema. Dosta drugara s kojima igram PVP armu2 je kupilo i igra je preko steam-a i nema tu nikakvih problema...
 
Комшија -> пазари ауто од мене али ја ћу ти одредити на којој пумпи ћеш пазарити гориво...ауто ми ферцера на паруууу....без увреде али колико видим доста ПЦ играча се још ложи на парне макине :bottle:


Ali opet mi nisi rekao sta je KONKRETNO lose kod Steam-a, sta ti konkretno smeta? Zasto ga neces na tvom PC-u?
 
Да покренем игру и да је ажурирам умем и сам тако да је то за мене беспотребан програм.
 
Преко те ђавоље ''Паре'' нас шпијунира јудеомасонски лоби из Ватикана! :smoke:
 
Да имам такву "капицу" као ти не бих се уопште бринуо :d
 
Мислим да је ово само покриће. Пошто не могу да објаве финалну верзију ове године него ће после алфе/бете, такође Steam-exclusive, објавити наводну коначну верзију коју ће потом нон-стоп update-овати преко Паре :smackbum:
...и ето јудеомасонски лоби ми је лепо дојави да ће срећници са парним макинама морати да плате алфу/бету/коначну верзију за тричавих 25/35/45 јеврита. Па нек' Вам је са срећом :-devil-:
 
Ja se nadam da kada kazu alpha misle na final izdanja njihovih prethodnih igara.
 
Ja mislim da je ovo jako fino. Za 25 eura: alfa, beta i full game. A može da se igra već od iduće sedmice.
herp_my_derps.png
 
Ccc steta, sad si upropastio foru @moto tomo. To nije lepo.
 
...и ето јудеомасонски лоби ми је лепо дојави да ће срећници са парним макинама морати да плате алфу/бету/коначну верзију за тричавих 25/35/45 јеврита. Па нек' Вам је са срећом :-devil-:

25 eur za alpha/beta/full release? Ja mislim da je to krajnje korektno?? Koliko je bila Arma II na release-u? 40 eur?
 
Ја сам платио 18 евра. Толико је била на TheHut.com.
 
Kad si je uzeo ? Ne vidim je na sajtu.
 
Ја сам платио 18 евра. Толико је била на TheHut.com.

Posle koliko meseci? Ako je Steam igra ne znači da nećeš moći da kupiš steam key na drugom mestu, samo ćeš biti obavezan da uvežeš igru na Steam. Ja sam tako kupio 60% igra na mom Steam nalogu... Po povoljnijim cenama u odnosu na Steamstore. A ovo je svakako odlična cena za novu igru.
 
Ja sam ArmA2 uzeo čim je izašla za 40 eura, tako da je ovih 25 eura za ArmA3 više nego povoljno.
U svakom slučaju sad je bolje uzeti alfu za manje para jer će poslije beta i full game biti nešto skuplje. ghghg.jpg
 
После месец-месец ипо. Тренутно тамо може да се пазари Iron Front: Liberation 1944 за 17,50 евра а на Пари је 30 евра.

@Dautovic следећи пут погледај прво линк који је неко поставио мада и Маузер би могао да да целу/тачну информацију одмах :wave:
 
Или ти пара опекла прсте па ниси стигао да поставиш цео ценовник :p
 
Realno raspravljamo se oko gluposti. Takođe, realno, jedina stvar koja nekom meože da smeta a vezana je za Steam je obaveza da isti imaš instaliran na mašini (lično ne vidim šta je tu problem ali ajde...). U svim ostalim aspektima Steam je savršen vid distribucije za igre poput Arme. Između ostalog:

-Lak način patchovanja igre koji developerima daje mogućnost da puštaju zakrpe on the fly, bez da čekaju dugo vremena na puštanje gigantskih zakrpa.
-Steam workshop koji pruža mogućnost lake instalacije i dostupnosti apsolutno svih modova a znamo koliko Arma zavisi od modova, dakle ovim se isključuje potreba za aplikacijama kao što su play with six i slične...
 
@moto tomo, da prvo pogledam link? Nije mi jasna tvoja frustracija/komplex vezan za steam, igra kosta 25e sad da se pazari i to je najvaznije. To je dobra cena.

@zuloom, neiskljucuje se upotreba six-a, ne znam kako ce se vrsiti distribucija mod-ova koje su koriscinici pravili preko steam-a? Ne znam da li to moze?
 
Nazad
Vrh Dno