Šta je novo?

ArmA III

Ma ako tenkovi , helikopteri i avioni (puske ne vjerujem) budu izmisljeni meni ce to PUUUUUUUUUUNOOOO smanjiti dozivljaj , a MOD-ovi za Armu jesu najbolji od svih igara (mozda samo GTA ima bolje) ali ipak vozila nikad ne mogu biti ista kao kada ih naprave pravi game-makeri.
Inace sam malo gledao ovaj tenk i ipak on dosta lici na Merkavu , za helikopter ne znam.

P.S.
Sto se tice modova za Armu 2 meni je najzanimljiviji (i jedini koji cekam) Balkan War Mod gdje ce biti napravljene Armija BiH , Vojska RS i HVO , ali mod se pravi poprilicno dugo i pitanje je kada ce (ako ikad) biti zavrsen.
 
Pa kad nije multiplatform naslov, a i "istorija" nas je ucila da je za Bohemia naslove potreban izvanzemaljski hardver...

Da , ali requirements , koliko se secam, nije bio bas toliko veliki. Istina je da je potreban neki main frame da bi se terala arma kako valja , na high i jace ... ali ovo je bre za low... a ja nemam nista slicno :p ...mada je meni outdated comp vec par godina .. i ostace takav jos dugi niz godina :d

Ma ako tenkovi , helikopteri i avioni (puske ne vjerujem) budu izmisljeni meni ce to PUUUUUUUUUUNOOOO smanjiti dozivljaj , a MOD-ovi za Armu jesu najbolji od svih igara (mozda samo GTA ima bolje) ali ipak vozila nikad ne mogu biti ista kao kada ih naprave pravi game-makeri.
Inace sam malo gledao ovaj tenk i ipak on dosta lici na Merkavu , za helikopter ne znam.

Subjektivna stvar , ali mislim da se varas za modove. Za one helije mislim da ce biti dovoljna kozmeticka izmena (samo da izgleda kao Mi28) a nista lakse nego da se odradi cist model za mod. Fizika vozila , je realisticnija dosta od recimo bf-a , ali je i dalje daleko od cistih simulacija tenkova ili helija. Avione necu ni da spominjem. Zato mislim da nece biti toliko bitno da li su totalno skinuli ponasanje Leoparda , Ejbremsa ili T94...92..whatevah :p

Dokle god su balistika , osecaj oruzja i timska igra na nivou , mislim da za ceo serijal nema zime :)
Jedino sto cu je ja igrati , izgleda, iskljucivo preko youtube-a :d
 
ProjectReality mod ce da vlada, veruj mi ;)
 
Uvijek čekam prvi gameplay. Al za sada je strahota.
 
I dalje nisam siguran jel ovo animacija ili snimak...?
 
Koliko ja vidim renderiran snimak iz igre.

Ovdje ima još fotki za ArmA3 koje možda nisu objavljene.
 
ARMA II je bila odlicna, dobro koncipirane misije u single playeru, ali nazalost kratka kampanja. ARMA III bi trebalo da bude korak napred sto se tice optimizacije, grafike igrivosti i naravno kampanje gde bi Developeri trebalo malo vise da se potrude oko iste.
 
Ja jos uvek cekam da se najavi Arma (nekad OpFP) koji ima Dynamic campaign.
Pravi scenario za taku simulaciju. Pre godinama se na BI forumima o tome pricalo....ali...
 
Poslednja izmena:
Скоро све у једном паковању :p

ArmA X: Anniversary Edition
file.php


RLS: June 2011 (probably 22. June - OFP released -- 10 years)
Pack includes: Operation Flashpoint, Operation Flashpoint: Resistance, Arma: Arma Assault, Arma: Combat Operations, Arma: Queen's Gambit, Arma II, Arma II: Opertion Arrowhead, Arma II: British Armed Forces a Arma II: Private Military Company
Disc: 4x DVD
Language: English (others unknow)
Price: 40-60 € (not sure yet)

ArmA X: Anniversary Edition is unique pack of 8 games from Bohemia Interactive.

Pre-order:
Czech
http://www.alza.cz/arma-x-anniversar...on-d239915.htm
http://www.jrc.cz/hra_pc_arma_x_anniversary_edition
 
Wow, to ye sweet!
 
U jeee, sto su slicnosti, ne znam dal de se odusevljavam alkoholom ili zenskim shopingom. :D
 
Ovo nije kačeno do sada?




Ima još 3 dela na YT...
 
Poslednja izmena:
Briggsil iz "6th sense"-a je intervjuisao Ivana Buchta, par zanimljivih informacija i stavova "alfe i omege" ArmA serijala:



 
Алфа и Омега су и даље браћа баразери Ondrej & Marek Spanel ;)
 
Dobra im je ova ideja sa "mediteranskim ostrvima" - sto da nam opterecuju hardware sa onim silinim sumetinama i jelkama... mogu se ti poligoni bolje iskoristiti.
 
Po toj logici su mogli pustinje i antartik da stave :d
 
pustinja je vec bila (Arrowhead) a na Antarktiku nema "terorista" :)
 
Mislim da nije bilo do sada:

 
nije ... mislim da je ona prva black ops misija tragikomicna xD
 
Meni se bas svidja kako izgleda. Zna li se barem otprilike koja ce biti konfiguracija za ovo potrebna?
 
Nazad
Vrh Dno