Šta je novo?

ArmA III

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Novi endzin, mediteransko ostrvo, 2012. :)

ss_preview_Arma3_artwork_01.jpg.jpg


Operation Flashpoint creator Bohemia Interactive has announced a third Arma game for release exclusively on PC next summer.

Arma 3 drops the silly capitalisation of the second A and packs an "open-ended" story that follows a last-ditch NATO mission to a Mediterranean island. The operation turns sour and Captain Scott Miller finds himself washed up a hostile island, albeit with a well equipped squad - judging by the screenshots below (well spotted Clive Dunn). He'll need to survive, adapt, win - they're the Arma 3 buzzwords.

Controllable vehicles return - ships, aircraft, landlubbers - and there are co-operative and competitive multiplayer scenarios for you and your friends/enemies. Dedicated servers are supported and these run on Linux as well as Windows.

A soldier's uniform, weapons kit and load-out can be customised.

Arma 3 also packs an "easy-to-use" mission editor.

That's all powered by a super-duper new engine. "The increased potential of the engine should allow Arma 3 to become our best-looking, most detailed and innovative military simulation game to date," commented Bohemia's Marek Spanel.

Ivan Buchta, creative director, added: ''Our ambition is not only to deliver the next generation of Arma with the improved engine, but also to fully exploit the potential of our new technology in the gameplay. You can look forward to the unique experience of blending sandbox-style combat with a rich story.''

The Arma series snubs the pantomime theatrics of Call of Duty for real war.
http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-19-arma-3-a-pc-exclusive-for-summer-2012
 
Nice...cak imaju i Comanche i hi-tec units...cool!
 
Poslednja izmena:
О овоме се већ неко време прича на BIS форуму чак већ постојe arma3,arma3demo и arma2free профили у nVidia драјверима. Ако MOD екипе не пораде на познатом нам наоружању, да се замени ова BF/CoD футуристичка баљезгарија, још дуго ће живети А2 сервери и модови за исту.
 
О овоме се већ неко време прича на BIS форуму чак већ постојe arma3,arma3demo и arma2free профили у nVidia драјверима. Ако MOD екипе не пораде на познатом нам наоружању, да се замени ова BF/CoD футуристичка баљезгарија, још дуго ће живети А2 сервери и модови за исту.

Bice, bice. :)

Prve slike...
http://www.arma3.com/#screenshots

Btw, igra ce koristiti PhysX. :)
 
Izgleda odlicno , mada tesko da ce i na mnogo jacoj konfiguraciji od moje , sljakati to kako treba , imajuci na umu hronicnu Arma neoptimizovanost :d

Sada cekamo prve trailere :)
 
Hmmm...Mi-28 i Merkava...ali Comanche? Amer sa FN2000...Cemu to...Ovo ce ipak da puca na futurizam neki.
 
Poslednja izmena:
Meni slike ne deluju impresivno tj. ne deluju bolje od prvih slika za ARMA II. Rekao bih da će ovog puta ići putem kojim i Crytek, optimizacija endžina.
 
I ja se nadam dobroj optimizaciji a moderi će da odrade ostalo.
 
Trebalo bi da me raduje new-engine... ali posle ArmA2, Dragon Rising, Silent Hunter 5, Cliffs of Dover... bojim se da ce biti jos jedna vreca bagova.
Naslucujem opet - da se krpi godinu dana i da se moduje jos dve... pa da zaigramo u Januaru 2016.
 
Meni slike ne deluju impresivno tj. ne deluju bolje od prvih slika za ARMA II. Rekao bih da će ovog puta ići putem kojim i Crytek, optimizacija endžina.

Samo da ne naprave grešku kao prvi put, a to da bude potrebno godinu-dve da igra postane igriva i koliko toliko bug free.
 
LoL tek sad videh sta su mu uradili :d Uzas.
Umesto lepo da ubace i Mi-28 i Ka-50. WTF ovo treba da predstavlja... Jos samo fale mech-ovi.
 
Mislim da je Ka-50 bio u prvoj arma-i , tako da ne verujem da ce ni jedan ni drugi predstavljati neki poseban problem mod-erima :)

I od kad je u Arma-i bitno doba u kojem se izvodi radnja ? :p
 
Doba u Arma-i nije bitno uopste (WWII, danasnje vreme...), a sad me zanima koje je ovo doba u Arma III? Posto ti izgleda znas...ja ne mogu da provalim...rat izmedju RuZraela i BelgAmericke unije...hmmm
 
Pa izgleda :d No mislim da o igri ne treba da sudis prema jednom helikopteru :p Bas cu posle da se malo iscimam da probam da nadjem, mora da ima negde taj hind mutant :p
 
Mozda nadjes u Ace Combat:D
I nije Hind btw:D
 
dobro , mi24 je hind :p

Stvarno nema nista o ovom cudu. Izgleda da su skinuli samo prednje delove vozila iz stvarnosti :p
I Comanche je mutant :d
 
Jeste...i on je izmenjen. Treba ga izmeniti skroz i pretvoriti u Apaca lol. Modovi or bust.
 
To je neki novi Arma-Underground-pimp-my-vehicle edition :p Zanimljivo da se najava za Arma 3 poklopila sa najavom za MW3 :d
 
Iako imaju historiju bugova i ne-optimizacije, kako vi momci kazete.
Taj Arma also ima historiju naj-simulacije. Nema pro bez contra!
 
Nazalost cini mi se da nece biti stvarnih vozila vec neka izmisljena , niti je ono Merkava niti bilo sta , uglavnom grafika izgleda super ali ako stvarno budu izmisljena "ratna pomagala" to ce mnogo unistiti dozivljaj.
 
Meni je nekako najmanji problem sto su vozila (i oprema) malo sci-fi. Kada se samo setim kojom brzinom i kva(nt/l)itetom stancuju modove, ostaje mi samo da zamisljam kako ce dobro da bude. Uz malo srece , nece ni zahtevati neki (ozbiljniji) upgrade.
 
Ma šta bi bio ovaj serijal bez bugova - ili ga voliš ili ne. Mene još od prvog Flashpointa ne može da popusti opsesija ovom igrom.
Sad se igra Arma 2, a u julu izlazi ArmA2 Project Reality, a krajem ljeta i Red Orchestra: HOS. :D:D
Mom veselju nema kraja. ArmA3 naravno odmah ide u preorder. ,)
 
@ G@W hvala, procitao sam clanak na realitymod.com ranije ali nisam video to... Lepo :)
 
Poslednja izmena:
^Ouuu ... znaci ipak nisu fotoshopovani oni screenovi :p

Mislim da je malo alarmantni requirements.
 
Nazad
Vrh Dno