Šta je novo?

problem sa acer emachines

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
od juce poceo u toku rada da mi se zacrni ekran, i zamrzne zvuk, kao u mestu da tapka.... najludje, nisam ga palio 3-4 nedelje, do tada radio normalno. imam win7 na njemu. ugasim ga na dugme, upalim ponovo, i radi do sledeceg puta kad se zamrzne. uopste nema pravila posle kog vremenskog perioda se to desi. win7 ili hardware, ima li ko ideju?

thx
 
Da bi otklonio mogućnost da je do softvera trebal obi da podigneš neki sistem sa CD (npr neku live linux distribuciju) i samim tim bi otklonio mogućnost da je do softvera.

I da ti u tom slučaju o kome pričaš slučajno računar neodlazi u hibernaciju?
 
Poslednja izmena:
a sto nece da izadje iz hibernacije kad stiskam bilo sta ako je to? nemam pojma sta je, evo sad vec 5=6 sati radi, igram i COD4 na netu, pustam muziku, a pre toga dva puta crni ekran.....
 
od juce posle podne radi nonstop, i nijednom se sad to nije desilo od tada.... nemam pojma koji mu bi....
 
kud sam ga i ureko, ubacio sd karticu nesto da prekopiram, i oopet pocrneo..... aaaaaaaaaaaaa!
 
sad vec preko 3 nedelje radi bez prestanka, bez crnjenja...... kakve li su vestice usle u njega onda? :)
 
Nazad
Vrh Dno