Šta je novo?

DSDT - kako da...?!?

Vlado, kada se pravi SSDT sa ssdtPRGen.sh skriptom u slučaju kada je procesor debelo overklokovan, da li se upisuje OC vrednost, ili fabrička?
 
Naravno OC vrednost, a za SSDT skini bolje ovaj zadnji DSDT editor koji se zove MaciASL, jer u sklopu njega imaš već gore u meniju opciju za izradu SSDT-a. Takođe sam ti ja upravo sa tim editorom i skockao DSDT, tako da ti ga toplo preporučujem...
 
Vlado da li možeš (ili bilo ko drugi ko ima preko 75 poruka na tonymacx86.com) da pitaš članove "Don_Grappler", "wimlef" ne znam ko još ima od članova, da mi pošalju DSDT za HP Probook 4740s?

Unapred hvala!
 
Nemam ni ja tamo dovoljno da bih to izveo. Na Insanely Mac forumu bolje stojim, ali Tonymac mi nije do sada nešto specijalno zatrebao, možda i zato što kad god sam tamo nešto pitao uvek sam dobijao nekakve šture ili poluidijotkse odgovore, tako da… sorry...
 
Postoji li mogućnost da pitaš na Na Insanely Mac forumu?
 
To mogu da probam sutra recimo ako ima tamo nekoga od njih ili ako ih je uopšte moguće kontaktirati. U svakom slučaju trebaće malo vremena dok ne dobijem odgovor...
 
Greska izvinjavam se. Ako moze izbrisite.
 
Poslednja izmena:
Mozes i sam da obrises ...
 
Nazad
Vrh Dno