Šta je novo?

Hakovan sajt odeljenja za visokotehnološki kriminal

IgorHW

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2006
Poruke
2,093
Poena
390
Poslednja izmena:
poslovni_dnevnik_br_1634_big.jpg


link http://www.denis.in/slike/mediji/poslovni_dnevnik_br_1634_big.jpg
 
^^ pa naravno da je otovrio o tome vest u prvom postu i pise.

Videh jutros . Ne vest nego bas otiso na sajt trazeci jedan podatak sto znam da je bio tu kad ono .....
Bruka...
Da je normlana zemlja odma bi svi do jednog trebali da dobiju otkaze... ustvari treba da ugase jednu tavku instiuciju...
 
Poslednja izmena:
Logovanje sa admin/admin radi, samo ne vidim i sta mogu da uradim :) Mozda je ipak obican user nalog :)
 
Poslednja izmena:
Koja li je ovo hakerska grupacija? ccc
 
Logovanje sa admin/admin radi, samo ne vidim i sta mogu da uradim :) Mozda je ipak obican user nalog :)

Imas pored naslova, levo olovcicu kada se logujes :) Kliknes na nju i cepaj. :-D
 
Njima ni sajt nije pod domenom MUP-a a ne sta drugo. Dovoljno je poslusati izjave i intervjue PR-a i da ti bude sve jasno. Kakav crni visoko-tehnoloski kriminal...hvataju ljude za glupavu pirateriju a sve ostalo po dojavi stranaca. Gluposti.
 
Sad kad navataju ip adrese svih sto su upali sa admin/admin na sajt, pa kad zaglavimo mardelj metar dana :D
 
Steta za ''trud'' hakera...jer sutra kad dodju na posao i kada primete pred kraj radnog vremena,do uvece ce vec nestati ako neko bude ''radio'' u trecoj smeni prekovremeno...
 
I onda mi dodju neki ovde i pisu kako ce da probiju enkripiciju ili da me nateraju da im kazem kljuc ....
Ili jos smesnije da na osnovu naelektrisanja povrate sa hdd-a nesto sto ne postoji ni fizicki na njemu...
Pa ovi ne znaju ni sifru da stave na admin panel ... TO ko kad bi rekli da ce neko da napise dobar roman a ne zna sva slova..
 
Haha, ovo je predobro, stvarno predobro ... i potpuno strasno. Da se bar ne zovu kako se zovu.

@weasel
Ja sam ti, koliko se secam pricao da je svasta moguce. I jeste moguce, ali naravno ne od ovakvih papana, ali je zato glupo ovakvima stavljati prst u oko (tipa "drzim wifi otvorenim, posto nigde ne pise da ne smem i sl"). Pametan covek resava probleme, mudar ih izbegava.
Ko sto neko rece, sutra ce neki glupak da pokupi IP adrese logovanih admina i da krene redom, al od kraja.
 
Ja se nadam da su ti koji su se logovali preko admin admin, isli preko nekog proxy-a ili vpn-a, jel ce im ovi iz murije *ebati milu majku kad ih navataju. Ne bi se zajebavao sa tim, jel u ovoj banana drzavi mogu da im napakuju sta hoce..
 
^^ pa naravno da je otovrio o tome vest u prvom postu i pise.

Videh jutros . Ne vest nego bas otiso na sajt trazeci jedan podatak sto znam da je bio tu kad ono .....
Bruka...
Da je normlana zemlja odma bi svi do jednog trebali da dobiju otkaze... ustvari treba da ugase jednu tavku instiuciju...
to nije institucija, to je mesto gde se zapošljavaju.
 
Nista im nece biti sto se toga tice (mislim na ovo admin/admin).

A da mogu da napakuju, mogu mada je i to diskutabilno.
 
hahaha, igraju se deca :D
 
Kod:
Dragi *****i,

    Skriptica koja je injectovana na glavnu stranicu sajta, koja je pratila ko se ulogovao kao admin i pravila request ka drugom serveru, koji je pratio IPjeve, je uspešno prikupila tačno 14 IP adresa klinaca koji su se upisivali na sajt.

    Trenutno filterujem i trekujem IP adrese, a kad završim, svi ćete kolektivno na [email protected], pa vi gledajte šta ćete.

    Iskreno se nadam da ste koristili proxy.

    Prijatan dan, srećno na mardelju.

A vidi neko 100% odavde lozi masu :D
 
BTW ova vest stoji na sajtu B92 jos od 16:41, prosto neverovatno da vec sest sati nisu nikoga dovukli tamo da blokira/iskljuci sajt.
 
I dalje hakovano... Kakav sajt, takva i država.
 

Prilozi

  • strelac2.png
    strelac2.png
    284.7 KB · Pregleda: 319
  • ja strelac.png
    ja strelac.png
    417 KB · Pregleda: 560
Ahahahaha ali ovaj kralj "sisaj ga burazeru ja koristim Tor"
win,win,win kakav genije :D

inace Tor je majka Mara :)
 
Puce:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
 
I dalje je tu... Samo F5
 
Nazad
Vrh Dno