Šta je novo?

Limundo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lik ima oko 160 pozitivnih, stavi 0 din aukciju, i vidim neki clan sa 3 pozitivne stalno dize cenu u nebesa. Pogledam njegove ostale aukcije, svuda to isto ime vodi :D Vidim datum registracije, fazon prvi maj 08 drugi jun 08 ;D

Najbolji lek za takvo ponasanje, odredis max cenu i prosto ne kupis robu.
 
VELIKA PREVARA NA KUPUJEMPRODAJEM SAJTU

Otvaram ovu temu da bi upozorio clanove koji kupuju na sajtu kupujemprodajem.
Prosli mesec sam video neki procesor na KP sajtu AMD AM3 Phenom II X4 965 sa garanciom za 80evra(iz NOVOG PAZARA),zvao sam lika kaze sve je u fulu ali imao je losa iskustva sa slanjem pa trazi avans unapred,pristanem ja i na avans nekih 500-1000din.Meedjutim on slozi pricu da su mu hitne pare mora da plati struju itd...i ako mu uplatim 2-3000 izace mi u susret i spustiti cenu na 6000.
Kaze da uplatim preko poste dace mi svoj maticni broj,ime prezime,svoju adresu i telefon da bi me uverio da je posten i da nista ne krije.
Ja nasednem i uplatim i on me tako zavlacio 2-3dana kao poslace i onda mu ja lepo pustim sms da mi kaze posteno jel me zeznuo da ne cekam dzabe i on lepo kaze za**** sam te.
Ja opet da budem covek nazovem ga i lepo mu kazem da necu da se svadjam neka mi posalje procesor platicu i punu cenu ostatak para pouzecem al on mirno kaze da sam ja dobro prosao neki su uplacivali i po 5-6000 (prodavao je i skuplje stvari)pa im nista nije poslao a meni kaze da mu uplatim jos 2000 i salje mi istog trenutka vidim ja da on hoce opet da me oladi i prekinem saradnju.:mad::mad::mad:
 
Poslednja izmena:
Njegovo ime je Armin Cosovic adresa Relje Krilatice 33 36300 Novi Pazar mob:065/605-0707 ima ga na google pretrazi kada ukucate njegovo ime izlazi da je on neki boxer i urednik nekih sporckih novina u sandzaku(cinimi se)ali on u tim sporckim novinama kako zakljucujem pise samo textove protiv Srba i srpskom vandalizmu 2005991783945-njegov maticni broj
 
Poslednja izmena:
Jao bre... :( Lepo ti ja rece od Iwchama da uzmes... Je*em ga usta prevarantska :(
 
Strasno !
 
Pa sto nisi podneo krivicnu prijavu protiv tog coveka, sta cekas ???
 
A da prijavis to policiji? Ovo je klasicna prevara i to jos onako domacinski, bez blama... Jesu li mu to zaista pravi podaci? Ako jesu, ne kapiram u cemu je fazon - varijanta ne moze mi niko nista u mom selu??? Neverovatno... A dobro ti rece s16 (mada je sada kasno malo :S), uzmes ovde ko covek i nema da te boli glava...
 
A pazite ovo tada pre moje kupovine nije imao na tom profilu negativnih ocena samo 2-3 pozitivne(mislim da su namestene ocene)ja pogledam to i shvatim da je posten odem ujutru u postu i uplatim 3000 on kaze stigle pare salje axom.Medjutim posle podna izlazi jedna negativna ocena za njega,decko neki naseo i prica istu pricu kao ja.A SADA NAJBITNIJE :wave::wave:Tu negativnu ocenu administratori sajta KP brisu i daju njemu slobodu dalje prodaje:mad::mad::mad:
 
Kontaktiram ja sajt i kazem im da su i oni saucesnici u njegovoj prevari jer su sklonili upozorenje gde je jedan clan napisao cime se bavi doticni ali oni kao meni da nemogu svakakvi komentari da se objave itd i poslali mi obrazac za prijavu te osobe da popunim i predam u policiju a oni ce kada ih policija kontaktira da im daju njegove podatke
 
Ja ne razumem tebe.
Lik te je izvozao na najgoru mogu foru i ti si naseo..
msm uplatio si mu 3000 hellou..i to jos na siproc naso na tako nekom sajtu..
 
Nije tebe sajt prevario! Po naslovu sam to pomislio. Otkud oni znaju ko i sta sve cuci iza nekog user name. Tebe je prevario taj lik, realno, sam si kriv, ko jos uplacuje avans nekom koga ne poznaje?! Stvarno naivno. Struja, xa xa, moze da sece vene sto se mene tice, ne bih mu nista unapred platio. Pogotovo sto sad kurirska sluzba pusti da otvoris paket pre placanja.
 
Treba mu otici na adresu i tad mu objasnis neke stvari......
 
Mene ne brine sada sto sam ja naseo jer to je bilo proslog meseca brine me vise koliko ce njih jos nasesti jer on nudi i zamene neki lik mu je prosli put dao negativnu i napisao da mu je poslao neki mob.telefon a ovaj njemu trebao da posalje neko kuciste i naravno ostao lik bez telefona
 
Poslednja izmena:
Da sajt KP nije obrisao njegove negativne ocene ljudi bi znali o cemu je rec zato delom krivim i sajt jer zasto postoje negativne ako ih brisu ili ne objavljuju
 
Ima jako mnogo pazaraca na tom sajtu, to sam primetio, da nije on mozda izotvarao brdo naloga...:)
 
Odeš lepo u policiju i tamo daš izjavu, umesto da ovde kukumavčiš.
Prevaren si, a to je posao za ljude u plavom koji za to primaju platu (i trenutno ne štrajkuju).
 
Slaba vajda od policije,nece oni takve juriti za malu svotu novca...
1.Ta osoba nije samostalni ucesnik u prevari,uvek postoje jos dve tri osobe koje pomazu pri podizanju novca,cak nalaze i poznanike da umesto njih podignu novac,jer su svoja dokumenta izgubili ili trenutno nemaju kod sebe...
2.ko zna koliko je ljudi prevareno do sad.Ta fora postoji vec dosta vremena i nije aktivna samo na tom sajtu,meni je prosto neverovatno da bilo ko unapred uplati novac nepoznatoj osobi.(mislim da je bilo cak i u novinama aktivno,samo drugaciji vid prevare)
3.Sto se ovog foruma tice,sam uslov za postavljanje oglasa onemogucava tako jednostavnu prevaru...
Sto se novca tice,najbolje je da prezalis i sto pre zaboravis....
 
Poslednja izmena:
Ja svakako mislim da je potrebno prijaviti to policiji, jer se ne gleda samo suma koju je uzeo od korisnika Rajax, vec i od ostalih koje je prevario, a ponovo to je vise od onih 150eura koliko je valjda potrebno da bi se policija angazovala..
Rajax idi u policiju svakako, ne sme se to zavrsiti samo na tom upozorenju nas ostalih putem ove teme..
 
Odeš lepo u policiju i tamo daš izjavu, umesto da ovde kukumavčiš.
Prevaren si, a to je posao za ljude u plavom koji za to primaju platu (i trenutno ne štrajkuju).
Ja ne kukumavčem vec upozoravam to je bilo pre mesec dana tako da sam odavno otpisao te pare ovu temu sam otvorio da bi opomenuo druge a ne da bi se zalio ovde ili nesto slicno ko me shvati znace o cemu pricam:laugh:
 
Policija ga ispod 10.000 din. (ili 30.000 bese), nece krivicno goniti.
Takav nam zakon.
Ostaje na tebi da ga licno krivicno gonis, ako zelis da ispravljas krivu Drinu, racunaj da ti treba oko 300 evra za sve sudske troskove
koji ce ti biti namireni ukoliko dobijes parnicu.
 
Ne bih da idem u policiju jer oni nece reagovati ispod 15 000 jedino ako ga licno tuzim i bla bla puno utrosenog vremena zbog 3000 mislim da je ne potrebno
 
Da ali on je prevario vise ljudi i samim tim premasio tih 100,150 evra potrebnih da ga goni policija..zato ga treba prijaviti..sama prijava se nista ne naplacuje, a reci ce mu u policiji sta i kako.

Rajax nebitno je sto je to bilo pre mesec dana..a ja sigurno takvim prevarantima ne bih nista oprostio..
 
Ja sam morao da se regujem i da ga pitam za procesor da vidim sta ce da mi kaze lol.
prijaviti stoku odmah...
 
Ma prijavi ga bez razmisljanja,nisi samo ti ostecen,ima i drugih koji ce biti prevareni.
 
Prevaranata na sve strane, samo oprez pri kupovini od ljudi koji imaju malo ili ni jednu pozitivnu ocenu, ako bas i kupite od njih ne uplacujte unapred pare, tek kada dobijete paket pogledajte sta je poslato, mada i tada to moze da bude ta stvar ali neispravna. A pogledajte samo jednu jedinu negativnu ocenu za lika sa linka iz prethodnog posta, on kaze da bi poslao nesto moras kuriru da pokazes sta saljes, ha ha ha, pa time je odmah sam rekao da je prevarant, boli kurira uvo sta ti saljes i da li je paket prazan ili ima kamenje u njemu :)
 
citam i ne verujem,a od svakog vaseg komentara mi skace pritisak...Ne mogu da verujem kakav je to slepac i kako vara ljude...
 
Poslednja izmena od urednika:
Strasno... Ali najjace,daj mi sad opet 3000 i stvarno saljem... Samo zbog toga bih otisao dole i namlatio ga kao zvecku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno