Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Znači da ćeš mu dozvoliti da pročita sve tvoje mailove i tako nauči tvoj stil pisanja.
Pri tom mu moraš dati svoju šifru od gmaila.
 
Poslednja izmena:
SwiftKey je sjajna tastatura, koristim je vec neko vreme i dosta ubrzava kucanje, kada se covek uhoda.

Najnovija beta donosi novu (ICS) temu i najbitnije srpski jezik.

Smart Keyboad PRO je imao vise mogucnosti za podesavanje, kao i gomilu tema, ali ne i tako dobro predvidjanje reci kao Swiftkey.
 
Poslednja izmena:
Vala bas, sad se igram sa Trial verzijom, inace kucam u alfa-numerickom modu na SKP ali ovde kao da je preciznije qwerty kucanje, ili umisljam.. Kada se ocekuje puna verzija sa srpskim jezikom?
 
SwiftKey je najzad tastatura koju sam odavno čekao da se pojavi na tač ekranima, tek sad moje nespretno kucanje više ne dolazi do izražaja. Apsolutna preporuka.
 
Ja za sada nisam prezadovoljan. Retko pogađa reči, mada to će možda da se popravi tokom korišćenja. Druga stvar je što je ružna, tačnije ovi gornji karakteri, previše su napadni i uočljivi. Mislim da je swype bolji.
 
Svaka cast onom ko ume da koristi Swype.. mozda je do mog manjeg ekrana ali ono je neizvodljivo, mora savrseno cist ekran da bude i da ti ruke budu u savrsenoj PH vrednosti da bi iole sljakalo :)
 
Ja koristim swype beta, na nexus-u i nemam nikakvih problema. Često me i oduševi kako radi.
 
I ja koristim swype na nexus s (koristio sam ga i na Legendu), i skroz sam se navikao. ne moram da gledam u telefon dok "svajpujem". probao sam i ovaj Swiftkey, ali je malo ruzan i nedoradjen, bar za nasu tastaturu. ali o ukusima se ne raspravlja. :)
 
Ok ali kako, najbolje da cu da potrefim uvek svako slovo, i retke su situacije da mi prst ne zapinje po ekranu, a za Swype bas mora da klizi lepo..
 
Ni ne moraš svako slovo da pogodiš, on sam ispegla sve, bar je tako u ovoj novoj verziji. Stvarno je odličan.
 
Svaka cast onom ko ume da koristi Swype.. mozda je do mog manjeg ekrana ali ono je neizvodljivo, mora savrseno cist ekran da bude i da ti ruke budu u savrsenoj PH vrednosti da bi iole sljakalo :)

Al' ti voliš da karikiraš i kontriraš :d... Sjajno radi swype.
 
SwiftKey ocaj,promasujem kao pijan... Smart Keyboard Pro i dalje rulez.
 
Swype se previse oslanja na predikciju reci (koju ja uopste ne koristim), tako da mi to ne odgovara. Swiftkey je super, povecao sam visinu tastature pa su tasteri veci i sad mnogo brze kucam u odnosu na stock :)
 
Molim vas da mi pomognete i kazete, gde ste nasli srpski za swift key. Ubih se trazeci, a i na njihovom sajtu stoji da medju 35 jezika koje podrzavaju, nigde nema navedenog srpskog kao opcije!?

Edit: Snasao sam se nisam video da moram da instaliram beta 3. Moze i brisanje ove poruke, hvala!
 
Poslednja izmena:
Moras da skines beta verziju, ili da se registrujes na njihovom sajtu kao beta tester, ili da je skines sa nekog od "narodnih" sajtova..

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2 Beta-5
 
SwiftKey je najzad tastatura koju sam odavno čekao da se pojavi na tač ekranima, tek sad moje nespretno kucanje više ne dolazi do izražaja. Apsolutna preporuka.

Nisam hteo da je instaliram ali pošto je toliko hvalite ipak jesam. Nije loša tastatura lepo radi i sviđa mi se :D olakšava kucanje :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Vratio se na Swype posle dva dana korišćenja swift—a. Kada bi napravili kombinaciju ove dve tastature, to bi bilo idealno :)
 
Ja moram da vidim nekog uzivo kako to radi, ovako sam u neverici da je nekom to najlaksi nacin za kucanje :)
 
Nije los Swiftkey samo se nadam da ce omoguciti visi stepen podesvanja od trenutnog jer ovo je sramota. I pored predikcije i ostalih beskorisnih stvari (sem ako bas toliko niste u stanju da pogodite slova), Hackers Keyboard je i dalje broj jedan za uredjaje vece od 4".
 
Poslednja izmena:
Slice it!, apsolutna zaraza od igre, sinoć sam "izgoreo" bateriju za 2 sata ;)
 
Power Scheduler

U definisanim vremenskim intervalima pali/gasi Wifi, Bluetooth, 3G i sl.
 
Instalirao sam Swiftkey X tastaturu, free, medjutim kaze da je trial verzija i da istice u maju.... O cemu se radi? Zar android market tj. google paly gresi?; pise da je free kad ono trial. A za full verziju pise da nije ckompatibilna sa SGS2..
 
Pa, free trial. Skini .apk kad izadje ova sa srpskim jezikom.
 
Zna li se kad izlazi iz bete ta verzija?
 
Nazad
Vrh Dno