Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

@neogeo
Jesi li možda probao LED Light, ja je koristim već par meseci i ok mi je.
 
Pisao sam jos prosle godine o aplikacijama za remote zakljucavanje i pracenje ukradenog telefona. Oni koji imaju Samsung telefone koje podrzava Samsung DIVE mogu da koriste taj servis za remote zakljucavanje i pracenje svog telefona. Jedina mana koju sam ja primetio kod tog servisa je da prilikom lociranja telefona ne ispisuje GPS koordinate, a posto ne zivimo u SADu ne ispisuje ni ulicu ni broj tako da to malo otezava stvari kod pronalazenja telefona.

Program koji sam nasao na marketu i testirao njegove osnovne funkcije za zakljucavanje i pracenje lokacije (pri tom salje i GPS koordinate) je:

Anti Theft Control

iKB3_MVP-33bSDPyJ6In-Gct1-gXTJ9W_qXOchk3b6zGtaw0vrcKsIyBPT-aAnqniKE
4g9fYKkzWsHusVWdr5zOpaQtnZBQ0LBHwDVGnyMHqBXsHh9f7FTZDVe0soloOZ3t4D4
ExatX6IlX4wDBt1bHSk5lYG6fV5FQ7n_umbzwtAcDQ1AYWkTSSYpTtoNX5IhrPGRjDg


Jedina zackoljcica je ta da kreatori programa preporucuju upotrebu stock SMS aplikacije kao primarne, jer nisu sigurni da li ce program detektovati SMS poruke ukoliko se koristi neka druga aplikacija. Ja sam probao i kod mene radi i sa GoSMS-om. Takodje kod definisanja kljucnih reci bitno je znati da su one "case sensitive", tj. da se obrati paznja na velika i mala slova, jer aplikacija nece reagovati ako je kljucna rec "Zakljucaj", a posalje se komanda "zakljucaj". Sve u svemu, solidna aplikacijica i izuzetno potrebna za svakoga ko ima bilo koji Android telefon. :)
 
Poslednja izmena:
Inace, ispostavilo se da nova Blic aplikacija nije za marketu za korisnike tableta koji nemaju 3G/GSM modem. Da li neko ovo moze da potvrdi? I da li neko opet moze da uploaduje poslednju verziju aplikacije 2.0.2 koja se sinoc pojavila?

Ja na mojoj Arnovi nemam 3G/GSM, a odradio sam update bez problema. Nesto drugo je u pitanju.
 
^ Daj link na marketu ka app...dobijam samo color touch ili tako nekako ...
 
Ako nekome treba pdf reader, Kindle je skroz ok i ako mu to bas nije prva namena. Meni radi mnogo brze nego ostali besplatni pdf rideri.
 
Želite znati ko vas zove sa Fiksnih linija

kozove
 
Poslednja izmena:
Odnosno upotrebljivo u 99% slučajeva. U stanu, na faksu, na poslu, svuda imam 3g ili wifi. Možda je za TEBE neupotrebljivo, ali za sve nije sigurno.
 
Pored svih ovih cloud servisa, uskoro cu imati vise prostora nego na HDDovima... Dropbox, Skydrive, BOX, Minus, Asus Web Storage... Jel moze da se objedini to? :)
 
ja sam se razocarao u box i vratio na na dropbox (box ogranicava max velicinu fajla za upload i ne dozvoljava download celog foldera vec samo pojedinacni fajl)
 
Ali 50 giga, je 50 giga :D...
 
Samo diskutujete, ali na pogresnom mestu. Nemojte otezavati drugim "neiskusnim" korisnicima da imaju poteskoce da nadju sta I'm treba. ;)
 
Zanimljiva aplikacija tap tap app. Služi za zaključavanje i otključavanje telefona tako što mahnete ili tapnete proximity senzor. Ako neko ima problema sa fizičkim dugmetom za zaključavanje ovo može da mu pomogne, a i izgleda kul :)

Po mom mišljenju najbolji reader je Mantano. Ima gomilu opcija, a nije loš ni za pdf.
 
Poslednja izmena:
Najjaca moguca aplikacija... http://www.viber.com/ (i za IOS isto) imate net i cao zdravo sto se tice placanja poziva cak i za inostranstvo! :)
 
Tiny player, veoma prost audio player koji pušta po folderima zauzima oko 200 kb, idealan za one koji imaju malu internu memoriju.
 
Evo mog do sada najpouzdanijeg zvuka za alarm. Probao sam desetine ali ovaj me budi tako da NE želim da razbijem telefon :)

http://db.tt/8vu5g4Qn

Ps. Nije aplikacija ali meni je "must have" :)
 
..
 

Prilozi

  • Morning Alarm_137.rar
    429.1 KB · Pregleda: 323
Nazad
Vrh Dno