Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Zeleznica Srbije je izbacila njihov vozni red sa informacijama o svim vozovima.
 
Android weather, veoma elegantan widget. :D
http://j.mp/ymoCch

qobosQO6-orUWiPzmJyrxFjDHUZDdZB_BGY_OBstKxrPC1K9mv0rTTPWOGuppC19BtY
 
Lepo izgleda al ne podrzava 5x2 i 5x1 dimenziju. Trebalo bi developeri da malo vise paznje posvete tome.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
My backup pro.
Lepo radi i ne trazi root.
 
Kingsoft Office - besplatan i odličan, ne samo za pregled, već i za uređivanje doc(x), xls(x), ppt(x), pdf i txt fajlova.
 
AndroGET - Elegant download manager for android devices.

FXShtSDoDAFYXqNFS1JWAN5wewpvh9xDmPbfKXqiR96GVGEg3TTP1Cos5awWE0GBssNG


Default downloader vrlo često neće da skine neke stvari kako treba. Najčećše sa share sajtova. Ovaj sam upravo našao, nisam ga još ni isprobao.
 
DroID3Tagger

Koristeći Acoustic Fingerprint (poput Shazam, Soundhound) pronalazi izvođača i menja tagove u mp3 fajlovima. Odlična aplikacija kojom konačno možete dovesti u red nazive fajlove i id tagove.

Na računaru za te svrhe koristim fenomenalni MusicBrainz Picard i za pojedinačne slučajeve auto-tag opciju u Winampu.
 
My Phone Explorer

Ko koristi custom ROM i ne radi mu Kies moze da koristi ovaj program za sinhronizaciju kontakta (a neće da koristi Google), poruka, organizer itd. sa računarom i obrnuto.
Program se instalira na komp i prilikom prvog povezivanja instalira i aplikaciju u telefon.
Podržava konekciju preko Blutooth, WiFi i USB.
 
DroID3Tagger

Koristeći Acoustic Fingerprint (poput Shazam, Soundhound) pronalazi izvođača i menja tagove u mp3 fajlovima. Odlična aplikacija kojom konačno možete dovesti u red nazive fajlove i id tagove.

Na računaru za te svrhe koristim fenomenalni MusicBrainz Picard i za pojedinačne slučajeve auto-tag opciju u Winampu.

Probao sam sad aplikaciju i svidja mi se, samo imam problem. Naime on dodeli album art u 99% slucajeva, ali u music playeru (fabricki android gingerbread) u pola pesama ne vidim albumart. Znaci neke vidi, neke ne vidi. Dok u DroID3Tagger-u kad odem na file info uredno vidim albumart.
Da li neko ima ideju u cemu je problem? Da li DroID3Tagger nesto ne radi kako treba (pretpostavka) ili Music Player nije bas najbolji po tom pitanju? :)
 
Da li bi neko mogao da uploaduje APK fajl nove Blic 2.0 aplikacije? Iz nekog razloga moj tablet nije medju podrzanima po marketu.
 
My Phone Explorer

meni se mnogo dopada sto ima njegov task manager i najvaznije NOTES koji se sinhronizuje sa racunarom, zbog backupa.
 
Dobar mu je notes, brz i jednostavan. Treba napomenuti da to nije task menadzer koji upravlja procesima i aplikacijama vec "to-do" menadzer tj
podsetnik, isto prilicno jednostavan i funkcionalan.
 
JAYS Headset Control
Malopre sam instalirao i radi. Videćemo kako će se ponašati kada primim poziv, ili kada mi u memoriji bude i podcast player. Naravno, rade i ako nemate jays slušalice.


9wdTWmP5kaBSkcbsL6aph11F2PpqJ7sKB1Yi_b-RldAY7cxwM3fb0Gn_lOqHJ6JPAQ
 
@neogeo
Ja koristim ovu i veoma sam zadovoljan. Za 2 meseca samo jedan FC, a veoma cesto koristim aplikaciju jer sam navikao vise da koristim lampu na telefonu od svetla ponekad :D
 
Sto se "bater lampe" tice Tiny Flashlight mi je odradio posao na nekoliko modela telefona bez problema.

Inace, ispostavilo se da nova Blic aplikacija nije za marketu za korisnike tableta koji nemaju 3G/GSM modem. Da li neko ovo moze da potvrdi? I da li neko opet moze da uploaduje poslednju verziju aplikacije 2.0.2 koja se sinoc pojavila?
 
Nazad
Vrh Dno