Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Не знам да ли је неко окачио и Твој центар апликацију. Ово важи само за Ушће, Делта Сити, Меркатор и Бео шопинг центар. Сваки пут кад уђете у тржни центар добијате 10 поена, са више поена имате попусте или бесплатан сладолед у Меку илинКФЦ..
Једном дневно може да се добију поени.
 
Ko ne želi da plaća Bitwarden (10$ godinu dana) za 2FA ima Aegis BESPLATNU 2FA aplikaciju!


  • Open-source
  • Supporting local backups
  • Codes encrypted using AES-256-GCM.
  • Exporting and importing from and to other OTP managers
  • Icon packs support

 
Poslednja izmena:
Aplikacija je open source.
 

Moj predlog za Reddit - Infinity for Reddit.

Ja koristim ReVanced patch za Reddit.
Jel mogu ove aplikacije uz zvaničnu?
Isprobao bih da vidim ako neka odgovara.

P.S. Menjao bih jer sa zvaničnom imam tri problema:
  • kada otvorim iz mejla link, upali mi aplikaciju i sve je crno. Kao učitava ali nikad ne učita.
  • kada skrolujem I naiđe na klip, često nije centriran
  • kada naiđe na neki klip, a ja uđem u drugi post, klip često ide u pozadini iako uopšte nisam ni ušao u taj post sa klipom, nego sam na postu koji sadrži samo tekst.
 
Da, čak je i preporučljivo kome su bitne notifikacije...

Similar to Sync and Relay, Boost offers push notifications using the official Reddit app. You'll need to install the official Reddit app and sign in with the same account so that Boost can show notifications when a push notification from Reddit is received.
Official Reddit app uses push notifications; when you get a message the server sends that info to your phone immediately. That's not possible with third party apps, so Boost has to go ask the server if there is anything new, and that is done only occasionally (you can change the interval in the settings).
There is the workaround that Boost can "capture" that Reddit push notification and generate its own for you, if you have both apps installed.
 
Poslednja izmena:
Radite smenski, subota, nedelja, prekovremeno..
plus računovodstvo brljavi pri obračunu sati.
Shifter aplikacija pomaže da samostalno vodite evidenciju sati i zarade.Screenshot_2023-02-27-11-38-18-557_com.android.vending.jpg
 
Plati Mi aplikacija - često vam ljudi uplaćuju novac na račun preko bankovne aplikacije i da ne bi svakom ponovo slali broj računa i ostale podatke, samo im pošaljete QR kod iz Plati Mi aplikacije i oni to skeniraju i odmah uplate putem IPS uplate. Jedinstvena app i dobra ideja. Šteta što ovo nemaju aplikacije banaka.

 
Kome treba kamera za pravljenje evidencija/dokaznica - Timestamp Camera Free. U foto ili video može da inkorporira vreme, datum, GPS, adresa, tagovi, zabeleške, položaj na mapi (tj. malu mapu okoline), način imenovanja fajla koristeći sve ovo... A pritom i da čuva originalne foto bez ovih dodataka. Folder po izboru.👌


Aves galerija za lakše rukovanje fotkama i videom: prikaz po državama ili mestima nastanka, mapa sa položajima nastanka materijala, prikaz po tagovima, pretrage, grupisanja, filtriranja... 👍

 
Odlican kalkulator

 
Nazad
Vrh Dno