Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Zašto si odmah stao u odbrambeni stav? Diskutujemo.
Hoću da kažem, da vidim zašto su te aplikacije popularne u svetu, ali kod nas, bar u mom slučaju ne vidim svrhu (kao što rekoh, svega par ljudi koji znaju da koriste smartphone).
U svakom slučaju, pročitah da i google razvija svoju sličnu aplikaciju, koja će više ličiti na BBM.

Review sličnih messenger aplikacija za android.
 
Poslednja izmena:
Ko voli stereomood, evo konačno playera za android (moodplayer).
Ovo je internet radio, ko nema internet plan za mobilni stay away!
Moj prvi disclaimer. :D
 
Aplikacija internetmittence, služi da uključi net posle zadatog broja minuta i onda ga drži uključenim na odredjen broj minuta.
Ja sam stavio da na svakih 20 minuta uključi net i drži ga 5 minuta.
Nisam mnogo koristio telefon danas, ali evo u 6 uveče baterija je 87%, a skinut je u 9 sa punjača.
Kada sednem za komp ostaviću link.

Ttalking desire.
 
Retko koja aplikacija je čista petica. :D
Kako si znao da sam to ja?
Inače, sada je baterija na 60%. Ni danas ga nisam mnogo koristio, mada sam malopre igrao cut the rope jedno pola sata.
Kao što rekoh na svakih 20minuta uključi konekciju i to traje 5 minuta. Dovoljno.

Ttalking desire.
 
Poslednja izmena:
^ E samo si mi ti falio.
Celo jutro se nerviram pokusavajuci da vezem kravatu i preko YT-a i preko slika. Malo pre sam je sutnuo u ormar!

(installing...)
 
Wave launcher. Odlična aplikacija.
Ja je koristim za recent apps, ali možete i stavljati svoje prečice.
Ko je koristio web os, zna kako izgleda.ja ne mogu da ostavim link ka marketu sa mobilnog.
Aplikacija se plaća.

Ttalking desire.
 
Sta tacno menja LCD Density? Da li je moguce uneti permanente izmene tako da ne moram prilikom restarta telefona da pokrecem LCD density i ponovo namestam zeljenu DPI vrednost?
 
Sta tacno menja LCD Density? Da li je moguce uneti permanente izmene tako da ne moram prilikom restarta telefona da pokrecem LCD density i ponovo namestam zeljenu DPI vrednost?

Jest da nije za ovu temu al pomoc je..
U /system/ imas build.prop i u njemu editujes red LCD_density na zeljenu vrednost. Sve mozes da zavrsis sa Root Explorerom i njegovim internim text editorom. Naravno, mora tel mora biti rootovan..

ttalk
 
Zavrsio vec... hvala.
 
Postoji li aplikacija pomoću koje mogu da organizujem app drawer po folderima po mom nahođenju?

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk
 
Folder organizer
 
Folder organizer sam instalirao ali nije to to. Ne treba mi widget. Treba mi nešto što će da napravi red u app draweru onako kako mu ja kažem.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk
 
go launcher, mozda i adw ne secam se, davno sam ga koristio.

p.s. poz kolega po ideosu :)
 
Folder organizer sam instalirao ali nije to to. Ne treba mi widget. Treba mi nešto što će da napravi red u app draweru onako kako mu ja kažem.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk
Po mom misljenju je takodje FolderOrganizer najbolji za organizovanje aplikacija. Fenomenalan app.
Jedina raylika je sto ne klikces na meni/ikonicu za appdrawer vec na precicu/widget za folder organizer a tamo sve aplikacije sredjene kako treba. ja otkako ga koristim (godinu i nesto) vise klasican app-drawer ni ne pokrecem.
Pruzi ti njemu jos jednu sansu pa ako ti ne odgovara ne odgovara sta sad ;)
 
Nazad
Vrh Dno