Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Poslednja izmena:
Stvarno jeste odlična, i ja sam skoro počeo da je koristim. Smučila mi se više stara galerija i nejni bagovi.
 
Odlicna ideja za temu mozemo cak da uvedemo i neke od najboljih igara svrstane u par kategorija. Mali predlog ako pocetni topic postane premalo za sve predlazem da sve to prebacimo u jedan google doc i onda samo linkujemo u prvom topicu u temi.
 
Ako vas update vec nije obavestio, za one koji koriste GO SMS,
GO SMS PRO - besplatan
 
Procitah par komentara da im neke poruke nisu poslate iako je pisalo da jesu.. to me izbedacilo, inace sam vec krenuo da skidam.
 
Meni se to nije desilo nijednom, a koristim otkako je izašao Go SMS Pro.
 
takodje, nikakvi problemi, koristim ga (prvo go sms, sad go sms pro) vec par meseci. imali su zestok bug sa jednom verzijom, kada nije hteo da sacuva podesavanja, ali nikakvih problema osim toga nije bilo.
 
Ja nisam nasao neku razliku izmedju PRO i obicne verzije... :D

Ja sam josh uvek na obicnoj... a bio sam skinuo PRO i gledao opcije i nista preterano drugacije nisam nasao... :/
 
Pro je nova verzija, i koliko videh, "obična" se više ne razvija.
 
Sad sam progled'o kad sam instalirao ovaj SwiFTP :Klanjanje
 
ako vam treba stoperica i timer, lepse nema :)

snap20110418_212734.png


https://market.android.com/details?id=com.hybrid.stopwatch&feature=search_result
 
Jeste, i od mene preporuka za isti..
 
dodao bih ovde i SUPER BOX...extra aplikacija od 10 alata u jednoj aplikaciji...meni je extra
 
takodje bi dodao ako vec neko nije...aplikaciju WhatsAPP....ZAISTA JE VRH VRHOVA....free poruke,slike,audio poruke,share location....probajte i uverite se...
 
A taj whatsapp (o druge slične aplikacije), zar ne mora primalac da ga ima?

Ttalk.
 
Onda ne vidim poentu takvih aplikacija. Ja znam 5 ljudi koji imaju smartphone, a da znaju da ga koriste.
Skoro sam čitao uporedni test takvih aplikacija, ali ne mogu da se setim koji je sajt.

Ttalk.
 
WhatsApp puno koristi ako imas ljude koji su vani a sa kojima se smsujes. Fino je sto kad god pocnu da koriste ljudi koje imas u imeniku, oni se samo pojave u aplikaciji, nije potrebna nikakva dodatna razmena kontakata.

BeyondPod je odlican podcast manager. U poslednjim verzijama su ga vizuelno sredili, ali su mu i digli cenu sa $2 na $7 (na linku je trial).

Audiobook Player 2 - mali, ruzan i odlicno vrsi posao ako imate audio knjige na kartici.
 
Mislio sam da ne vidim svrhu, jer sam konstantno dostupan i preko gmaila i preko gtalka.
Ja za podcast koristim google listen, I ok je.

Ttalk.
 
Za audio books koristim mort-a. I nije tolko ruzan. :D

Sent from my HTC Divljavatra.
 
Stavljajte ljudi link i kojoj kategoriji pripada da mozemo lako da ubacimo u prvi post ....
A ne ovako ime pa googlaj link pa trazi u kojoj pripada... ;)
 
Nazad
Vrh Dno