Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Missed Message Flasher, rekao bih apsolutno obavezan za veliku vecinu telefona. Ukljucuje displej (po potrebi i vibrira i zvoni) u podesivim vremenskim intervalima kada imate propusten poziv/poruku/gtalk poruku/whatsapp poruku, itd, itd... Jos od omiljenog Siemens CX70 navikao sam da mi telefon ima vidljiv indikator propustenih poziva i poruka, nezamislivo mi je da to nemam.
 
Missed Message Flasher, rekao bih apsolutno obavezan za veliku vecinu telefona. Ukljucuje displej (po potrebi i vibrira i zvoni) u podesivim vremenskim intervalima kada imate propusten poziv/poruku/gtalk poruku/whatsapp poruku, itd, itd... Jos od omiljenog Siemens CX70 navikao sam da mi telefon ima vidljiv indikator propustenih poziva i poruka, nezamislivo mi je da to nemam.

Moze i NoLed, mozda je bolji ?
https://play.google.com/store/apps/...lt#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sZWQubm90aWZ5Il0.
 
Deluje da manje jede bateriju, mada je i manje primetan. Trenutno mi ne treba ova aplikacija, jer Xperia U ima LED bar, ali npr. zeni je bila neophodna, pa sam morao nesto da iskopam.
 
BLN je dobra ali je problem što zahteva podršku samog Rom-a..
 
Tj. custom kernela koji podrzava to :)
 
Tj. baš to :D
 
mozda nekome bude handy ... PhoneMy PC... remote kontrola kompa meni extra
 
mozda nekome bude handy ... PhoneMy PC... remote kontrola kompa meni extra

Apsolutno se slazem koristim ga vec od prve verzije i program je odlican. A sto se tice kontrole PC-a kao multimedijalnog centra bez premca je XBMC jer kada nastimate nekoliko addon-ova na kompu, mobilni vam postaje daljinski i desetostruko je lakse kontrolisati muziku i filmove.
 
playboard
zgodna opcija je pravljenje sopstvenog kanala gde se stavljaju app instalisane na telefonu (jednostavnim cekiranjem sa spiska) sto bi trebalo da zameni my android apps na google play-u
 
Poslednja izmena:
DashClock, vrhunski odrađen widget, zamena za stock 4.2.1 sat. Ima i widget za lock screen.
 
Swapps, nešto kao onaj Ubuntu bar sa leve strane. Probajte, dobro je.
 
Screenshot_2013-02-16-12-46-17.jpg Evo must have za tablete (to su ove gore) a ove sto se nalaze ispod njih su za istu svrhu pa se vi opredelite koja je bolja, savetujem da ako vec niste da obavezno probate sve ovo, dole su igrice a najbolja id njih je greedy spiders 2, definitivno najbolja :)
Neke aplikacije nisam stavio zato sto sam ih ja dobio preinstalirane pa ih nisam ni trazio na play store-u (Polaris Office, My Library, SuperNote...)

Ako ne znate za sta sluzi odredjena aplikacija ili gde da je nabavite PM :)


I jedno pitanje, da li je moguce igrati minecraft pomocu strelica na tastaturi (asus transformer) ? I u full verziji ne mogu da odstikliram ono "Use touch controls"
 
Poslednja izmena:
AppSales

Aplikacije koje su na popustu na Google Play-u..možete da namestite od koliko % popusta da prikazuje aplikacije, da pratite određenu aplikaciju pa da vam signalizira kada je na popustu i sl. Dobra je jer ne zahteva promenu regiona da bi radila, a prati, koliko sam shvatio, aplikacije sa US marketa..
 
Evo jedna preporuka za sve :

Transdroid

torrent klijent manager za android telefone , must have za sve koji iole koriste torrent klijente na kompu ili seed server-u !

http://www.transdroid.org/

transdroid-main-180x300.png
 

Prilozi

  • transdroid-main-180x300.png
    transdroid-main-180x300.png
    24.8 KB · Pregleda: 1,736
Fenomenalna aplikacija, tacnije widget - rekao bih da spada u top 5 aplikacija uopste: Power Toggles

Realno eliminise potrebu za mnogim aplikacijama, nudi precice za mnoge kontrole (od kojih neke ne postoje na telefonu, npr. restart)...svakako je treba probati, ja sam prosto odusevljen mogucnostima ove aplikacije od 333kB.
 
Google Keep.

Nova google aplikacija za beleške, odnosno notes. Večeras je izašla, tako da će biti puno apdejtova i proširivanja mogućnosti.
 
Nazad
Vrh Dno