Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Takođe Swipe Beta 3.26 radi perfektno već par nedelja .

Nema potrebe da dalje tražite što se tiče tastature ;)
 
Probao Swiftkey 3 betu, uzasno mi laguje tako da se vracam na poslednju 2.xx, srpski mi ne znaci jer ionako pamti sve reci..
 
A.I.type keyboard -veoma dobra tastatura sa dosta podesavanja.Nema jos uvek srpski recnik al' lepo uci reci :) Moze da se podesi da ima cirilicna tastatura i veoma lepo radi. Probajte nista vas ne kosta - ima na marketu free verzija...
 
Ma ne micem se sa Swiftkey-a vise, brze kucam nego na kompu :)
 
A.I.type keyboard -veoma dobra tastatura sa dosta podesavanja.Nema jos uvek srpski recnik al' lepo uci reci :) Moze da se podesi da ima cirilicna tastatura i veoma lepo radi. Probajte nista vas ne kosta - ima na marketu free verzija...

Nema slovo "Ђ".
 
Jesam li nešto propustio?

Šta fali SlideIT keyboard tastaturi? Ima i Ђ :)
 
Fix broken power button

Super aplikacija ako ne zelite da silujete power ili taster za zakljucavanje plus ima opciju zakljucavanja ekrana na dodir.

Probao sam vise aplikacije ove vrste i ova se najbolje pokazala

TT on HTC
 
Poslednja izmena:
"Make Your Clock Widget", odlična aplikacija za one koji hoće sami da prave widget za sat i vremensku prognozu.
 
Ne znam da li je bila, Call Confirm

Sprecava slucajna pozivanja, sto mi se desavalo par puta, pogotovo kad das nekom ko nije naviknut na touch screen.
 
57kb vs 370, WF ceni svako parce prostora :p Prvi put po otkljucavanju mu treba malo duze da se aktivira, videcu da li cu zadrzati ovo..
 
Football Manager Handheld 2012 by Sigames

Jedina igra koju imam na telefonu, i pikam je cak pomalo, dok cekam bus ili tako nekad... :)

Ako neko zeli PM, der' te se... :D

Rece O2X, omogucio Tapatalk
 
posalji :)
 
koristim ga od kada ga lik izbacio na xda, odlican...konacno u ovoj zadnjoj verziji copy/paste u istom meniju
 
Nazad
Vrh Dno