Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Nekoliko cool aplikacija koje sam skoro instalirao a nisu mozda toliko poznate..

Rounded Corner

Zvucalo mi smesno kao, wannabe G6 ili S8 look, zapravo sjajno izgleda i bas mi prija, ivice ekrana se nekako uklope sa ivicama telefona..



Snap Swipe Drawer

Super aplikacija ako hocete da sklonite neke widgete sa homescreena, ja sam stavio Sofascore widget da mi se preko toga pojavljuje, jer mi kvari vajb na homescreenu :) Namestio da mi double tap (preko Nove) otvara Snap Swipe, odnosno Sofascore widget u mom slucaju..

Today weather

Fino uradjena i sa lepim widgetima..
 
AUTOSET-Automatizacija,momentalno besplatna

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kmshack.autoset&hl=en

QDta8hSfvTVtVOfQdo02kMS_9ynIVCZ4jRPq8kNyyPasDYnFi4Ir7jC1MfpiazqeD6g=h310-rw
 
Zanimljiv program za praćenje statistike poziva i slično...
U Marketu ukucati "Mobile operator info"...
I instalirate program sa slike koji se zove na Ruskom(u programu je na Engleskom)
Lično sam zamolio Autora programa da ubaci Logo naših operatera.:) I stavio čovek.
f3149cdf42faf23a6823ab45eb2e280b.jpg
6ee4fe17c2cbd93703c447d67544ecba.jpg


Umi Super
 
Rec je o igri Hawk Freedom Squadron, ratnoj igri sa letelicama koja je izuzetno kreativna i zarazna.

Link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.hawk.air.shooter&hl=en

Postoji glavni quest, zatim Team Up, Arcade i Assault kao i mogucnost da se bilo koji nivo iz bilo koje kategorije igra u dvoje kako bi savladali zajednicki tezinu i presli na sledeci nivo.
Igra se igra online i meni licno najzanimljiviji deo je upravo igra u dvoje, nije bitno ko koga pozove.
Kao u svakoj igri napredujes, upgradujes letelicu, oruzje, na razne nacine je moguce doci do svih potrebnih stvari koji cine elemente same igre.
Da ne bih pravio bas citav opis, okacicu neke shoot-eve kako to izgleda, koliko sam ja napredovao..

Jedinu zamerku koju imam jeste sto je maksimalan broj prijatelja 50, na cekanju imam i vise od toga.

Ako je neko raspolozen moze da se ukljuci pa da se nadjemo online ;)

11awyo4.jpg
 
Još je u razvoju. Ne bih je svakome preporučio. Mogla bi i štetu da nanese.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Imate na XDA aplikaciju Youtube Vanced. Kao i oficijalna yt app po izgledu samo imate mogucnost rada u pozadini, cak i sa zakljucanik ekranom. Odlicna aplikacija i veoma korisna, pogotovo za slusanje muzike sa yt. Takodje potrazite na XDA Gb Whatsapp, dosta opcija personalizacije, promena teme, privatnosti itd. Odusevicete se.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Čekaj, sad sam pogledao video opis na g play. Koje su igre u pitanju? Ima ih na sajtu ili...?
 
Sve je na sajtu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno