Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Moj predog Authy za 2fa.
 
Ja imam dugo već Mega,i prešao sam 15gb....i dalje imam pravo na 50gb
43c44bacbe9f399c9459c9e2573e13d1.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Odlicna galerija, bez reklama, dobro sortira slike, ima opcije koje su potrebne.
c725c493e601500b017964de4b446afc.jpg
 
Poslednja izmena:
Barinsta - dostupan na F-Droid platformi, kao i na Githubu-u.

Open source browser isključivo za Instagram. Mogu da ga koriste i članovi Instagrama, ali je pre svega zgodan browser za one koji nikako ne žele nalog na Instagramu, ali ponekad žele da pogledaju neki tekst ili pak sliku ili klip sa ovog sajta. Aplikacija Barinsta to dozvoljava, mada ne dozvoljava pristup komentarima i lajkovima. Ima i opciju za download.
Ranije ime ove aplikacije je Instagrabber.
 
True Phone dialer je dobio jako korisnu opciju u poslednjoj verziji, može se podesiti da automatski prebacuje poziv sa zvučnika na vrhu na spikerfon (i obrnuto) korišćenjem senzora blizine. Sad je još jedan korak ispred ostalih dialera.
 
True Phone dialer je dobio jako korisnu opciju u poslednjoj verziji, može se podesiti da automatski prebacuje poziv sa zvučnika na vrhu na spikerfon (i obrnuto) korišćenjem senzora blizine. Sad je još jedan korak ispred ostalih dialera.
Da li je to v2.0.16?
 
As a bonus to members, HootanParsa publishes the app for FREE on his XDA forum thread. The forum thread for MiXplorer was created exactly 10 years ago on May 17, 2011, making this one of the oldest still-supported free file managers available for Android.

 
Aplikacija za skracivanje liste za deljenje - sigurno vam se desilo kada kliknete na "share" da se pojavi 48 aplikacija, ukljucujuci i iconpack i slicne sulude beskorisne opcije. Ova aplikacija omogucava da skratite tu listu koliko god pozelite, cak i da pinujete omiljene na vrh. Meni nije radila lepo na Android 9, na 10 mi radi, ali nazalost od Android verzije 12 nece uopste raditi.
 
Jel beše menja share meni svojim ili može da skrati spisak na postojećem meniju?
 
Menja svojim, koji je prilagodljiv.
 
Ja sam je koristio neko vreme ali mi je isla na zivce jer iz nekih aplikacija ne radi. Na primer Whatsapp, i onda dobijes prazan share screen cini mi se. Tako da sam je radije izbrisao i koristio defaultni :)
 
Опцију у подешавањима.
Имам најновију верзију.
Иначе апк користим годинама.
 
Ovde je (automatic speaker control):
Screenshot_2022-01-04-21-25-39-639_com.hb.dialer.free.jpg
 
Nazad
Vrh Dno