Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Au kakva zaraza! Na pola sata 5 minuta pauze, čini mi se da je bilo kraćih od po 15s (nisam siguran pošto smo se otimali oko telefona). Dva igrača u free modu, 3$ pretplata za više igrača i skidanje pauza.
Mislim da ću sa zadovoljstvom to platiti.
Tower of Babylon versus mode, ekstra... Instalirao na EON box osnovnu aplikaciju ali i igre idu naknadno na box, ne igra se u cloud-u.
Sutra probavam nešto drugo.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Poco Launcher, sve preporuke!
Koristio sam Nova Prime, koji jeste da ima vise opcija od Poco, ali Poco nudi identican dozivljaj u nesto kompaktnijem obliku, brz i fluentan u svakom pogledu.
 
Jeste ta, ali u junu nije bilo informacija o tome.
 
Pošto se u poslednje vreme svi nešto lože na Dark Mode...evo jedne aplikacije koja je zamena za Instagram,i ima nekoliko opcija koje pravi Instagram nema...
-Download Video/Slika
-Promena boje same aplikacije...Dark mod...
-Otvaranje slike,bez onog glupod držanja i razvlačenja
-Share...Copy link....itd....
Best browser & downloader for IG. Lite, fast, battery saver and without ads.

Friendly for IG is the most complete browser & downloader for IG.

Like our Friendly for Facebook and Friendly for Twitter apps, it is built as an extension of the light mobile website. It preserves your battery, storage, data, use a smart notification system and block all sponsored posts.

◆ AD-FREE ◆
No banner. Block all Sponsored IG Post.

◆ ANONYMOUS STORY VIEWER ◆
Watch your friend stories without notify them.

◆ DOWNLOADER ◆
Friendly IG helps you to download IG videos, gif or pictures to your device.

◆ BATTERY SAVER ◆
Less services and background tasks. Option to disable all notifications. Design and animation optimized to use less power.

◆ LESS NOTIFICATION ◆
Notification system with option to choose a check frequency.

◆ LITE ◆
Lightweight client with storage and cache optimized. Fast on all devices.

◆ MULTIPLE ACCOUNTS ◆
Add as many IG accounts as you want.

◆ CUSTOM ◆
Change theme color of Friendly IG. Easy dark mode access. Discover our compact mode for your feed.

◆ BETTER VIDEO PLAYER ◆
Do more with video post: pause, seek or download.


Copyright Notice
Friendly IG is an alternative app and is no way sponsored, endorsed or administered by, or associated with, Instagram.
Link za download..'Friendly IG+
https://www.sendspace.com/file/xmnkp9
5c884544910df945ae8444dbb253da3a.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aplikacija Dark Mode... pretvara Google Play i Instagram u Dark Mode...
Možda nekome znači...
60631de4179f3db9390b41a3d4476dba.jpg
65dd30b82eb76961f4c9310b81c876ca.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Google play već ima native dark mode, ne treba nikakva app :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ok,od koje verzije Androida..ja sam još na 8.1

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Apsolutni must-have za kontrolu decjeg koriscenja uredjaja - Kaspersky Safe Kids. Placena verzija jedino ima jos i lociranje, sto je uz Google lociranje nepotrebno. Kontrolisete i pratite koliko provode vremena, dozvoljavate aplikacije koje nisu za njihov uzrast (po defaultu ih blokira aplikacija), onemogucite drustvene mreze, YouTube - kako vec zamisljate da treba. Ja sam prezadovoljan.
 
Slično radi i Google Family Link, kontrola nad drugim uređajem, određivanje vremena provedenog u aplikacijama, kontrola instaliranih aplikacija i slično.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Meni on nije hteo da radi, pa sam morao da nadjem alternativu. Nije stizao link sa potvrdom, cak sam 2 naloga napravio za dete i nisam mogao da ih aktiviram pomocu Google Family Link.
 
Ukoliko imate IR blaster na telefonu:

SURE - Smart Home and TV Universal Remote (by SURE Universal Ltd.)
AnyMote Universal Remote + WiFi Smart Home Control (by Color Tiger)
irplus - Infrared Remote (by binarymode)

81Aq5UG4BiL._SY450_.png
910041_3.jpg
irplus-infrared-remote-1-9-7-screenshot-1.png
 
Nastavljamo sa specificnim alatkama
VMOS - kineska aplikacija koja omogucava podizanje jos jednog izolovanog i malo uskracenog androida (5.1) istovremeno sa onovnim, sami smislite svrhu koriscenja - nije emulator ili vm (lazu Kinezi), vec radi kao chroot kontejner.
https://drive.google.com/open?id=1IF5uQZUvcSTKMFkjftxiTyodIoC6kkyK ovde je modifikacija: deodex, bez reklame i analitike, prevedeno na engleski, launcher iz aosp, ako se neda pristup telefonu - bice generisani fake serial number i imei, rade xposed, gps i kamera, ima root, moze da radi i sa 1gb ram (original trazi 3gb)
Original post modifikacije (tamo ima i apk za naknadno dodavanje google servisa): http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=961828&view=findpost&p=91511374
p.s. za gore pomenuti inviZible zaboravio sam da navedem da na github'u u wiki ima detaljno uputstvo na engleskom.
 
Imao sam nekoliko aplikacije za kloniranje drugih i ni jedna mi nije legla, jer ili su pretrpane nekim šarenišom, ko u TikTok k-pop fan video da sam ušao, a moram u njih ući da bih pokrenuo kloniranu app ili jednostavno nisu imali opciju da kloniraju app koja mi je trebala.

Onda nađoh na App Cloner.

https://appcloner.app/

Besplatna opcija ima i više nego što sam očekivao, pa se tako klonirana app pojavljuje među ostalim aplikacijama, njenom ikonicom se može manipulisati vizuelno, što će je učiniti prepoznatljivom, a tu je i čeka modding sekcija gde se menja ponašanje aplikacije [emoji3060]
b948b171c18512b18590b5dc0bc5bfdb.jpg
 
Video Live Wallpaper - Video kao wallpaper(ne troši bateriju)
Open Source(aplikacije otvorenog koda):
Mega - Skladištenje podataka u oblaku sa end-to-end enkripcijom(besplatno 50GB u prvih mesec dana, posle 15GB)
OpenTracks - Praćenje sportskih aktivnosti
OsmAnd - Mapa/Navigacija
ProtonMail - Email sa akcentom na privatnost i sigurnost
ProtonVPN - VPN(prvih sedam dana su dostupni svi serveri u punoj brzini, posle imate samo Holandske/US/Japanske servere bez merenja protoka, ali sporije)
Signal - Messenger koji koristi end-to-end enkripciju sa akcentom na privatnost i sigurnost
andOTP - TOPT(Time-based One-time Passwords) autentifikacija za 2FA(Two factor authentification)

p.s.
End-to-end enkripcija - podaci su šifrovani tako da samo korisnik(ci) mogu videti sadržaj, dok sama kompanija i treća lica to ne mogu.
Open Source - Kod programa je dostupan svima tako da svako može da ga pročita, analizira i vidi da li program zaista radi ono što kompanija kaže da radi.
 
Nazad
Vrh Dno