Šta je novo?

Logitech Z-906 (naslednik Z-5500)...

S.V.E.T.A.

Slavan
Učlanjen(a)
08.07.2007
Poruke
274
Poena
319
Konacno se pojavio naslednik Z-5500;)
 

Prilozi

  • F624032.jpg
    F624032.jpg
    64 KB · Pregleda: 989
Daj neki link
 
Technical Specifications

Total watts (RMS) - 500 W
Subwoofer - 165 W
Satellites - 5 x 67 W

THX® Certified
Dolby Digital 5.1 decoding
DTS decoding
3D Stereo (Surround sound from 2-channel sources)
Digital optical inputs 2
Digital coaxial input 1
Six-channel direct input
RCA input
3.5 mm input 1
Control console - Stackable
Satellites - 4, wall mountable
Center channel speaker - 1, wall mountable
Subwoofer - Ported, side-firing
Remote - Infrared
 
Total watts (RMS) - 500 W
Subwoofer - 165 W
Satellites - 5 x 67 W

ahahahaaa
 
Verovatno ce i cena biti u skladu sa brojem W :D
 
Koji vrhunac ludila. :D

500W lol \o/
 
Total watts (RMS) - 500 W
Subwoofer - 165 W
Satellites - 5 x 67 W

ahahahaaa
zna se ko medju prvima mora da ostavi komentar u nekoj ovakvoj temi. Kad vidi "Logitech" u nazivu teme, puls se ubrza, pritisak skoci, okice se razrogace.


Na stranu specifikacije - sto se dizajna tice, izgledaju fenomenalno.
 
Poslednja izmena od urednika:
^Pazi kad sam znao da ce odma da se javi.:D

Inace me interesuje da li je onaj jedan opticki hdmi, sto bi verujem bilo korektno posle ovoliko godina od izlaska hdmi standarda. Koliko vidim cena mu je oko 360 evra/dolara ali je uglavnom out of stock.
 
Technical Specifications

Total watts (RMS) - 500 W
Subwoofer - 165 W
Satellites - 5 x 67 W

THX® Certified
Dolby Digital 5.1 decoding
DTS decoding
3D Stereo (Surround sound from 2-channel sources)
Digital optical inputs 2
Digital coaxial input 1
Six-channel direct input
RCA input
3.5 mm input 1
Control console - Stackable
Satellites - 4, wall mountable
Center channel speaker - 1, wall mountable
Subwoofer - Ported, side-firing
Remote - Infrared

U je zamisli kako je ovo tek mocna stvar :p :D:D.Kad pogledam ove specifikacije rekao bi da ih je neki madjijonicar sastavljao_Oni umesto da smanje brojke oni ih jos povecali.Zanimljiv odnos zapremine i fizike sklopljen u matematiku i kad se to sve sabere dodje se do gore pomenutih cifrica :D .
 
Poslednja izmena:
Natürlich :D:D:D

Ovo 360 $/€ pricas za... ovog Logi-ja?

Pa da, vidim toliko se vrti na netu, ali cisto sumnjam posto je svud out of stock, verovatno je samo bzveze napisana cena dok se ne pojavi.

Inace, koliko vidim sa slika nista od hdmi-ja, tako da bar se nadam da su malo poboljsali kvalitet satelita, pa da barem bude neki naslednik, ovako redizajnom nista ne postizu ako kvalitet zvuka ostane isti.
 
Khm... Ko da ste na pijaci odrasli , pa cim neko nema isto misljenje ko vi odma vredjanje....
Svako vredjanje - 5 poena .... Ima report dugme, tako da nema potrebe odgovarati na vredjanje...jer isto sledi i tome ko odgovori.
 
Poslednja izmena:
Nije mu to prvi put da dođe i piški po temi o kompjuterskim zvučnicima i vređa ljude. Što se ovog modela tiče, ja stvarno, sem šminke, ne vidim razliku u odnosu na z5500. Možda je subwoofer drajver trebao da ide dole.
 
Poslednja izmena:
Pa smanjene su brojke, sta pricate bre... umesto 505W, ovaj novi sad ima 500W :) :p
 
Poslednja izmena od urednika:
Al zato ovo Satellites - 5 x 67 W .Stvarno ekstra.Umesto moje dve trosistemske kutije stavicu dva Satellita - 2 x 67 W.
 
Stvarno ekstra,nisam znao da postoji 5.1 snaga zvucnika i stereo snaga zvucnika.Sad si me naucio,prema tome povlacim se.Tema je takodje jaca.Jedan od vecih krseva 5.1 ima svog naslednika.Zamisli kad bi svako otvarao teme za svakog sonija,za svako pijonirce i tako dalje pa gde bi nam bio kraj.
 
Poslednja izmena:
Wow. Ako ne znas da razlikujes i da prebrojis 2 i 6 zvucnika onda ne znam sta trazis u ovoj temi. Nisam ni spomenuo snagu vec sam rekao da se ne lozis da spominjes svoje trosistemce posto su nebitni za ovu temu. A to sta ti mislis sta je krs u kom cenovnom rangu/odnosu "jacine"/fidelity zvuka je nesto sasvim drugo i to ostavljam tebi da otvoris neku sasvim levu temu i objasnis mi koliko sam gluv i koliko ne znam nista o zvuku. I mozes slobodno da otvoris milion tema za to sta mislis, posto vidim da najverovatnije nema kraja (pljuvanju po ovom sistemu). :D
 
Pa rekao bi da je ovako pravilno (pioneer) tako da u svakom slucaju nije tacno kako god okrenes.Bijo,radijo i slicno ne govorim al eto tako desi se bzv i to tek nema veze sa temom.Sto se tice gore pomenutih specifikacija zato sam se i posmevao jer su lazne pa prema tome ako bas nisi naucio da citas onda se nemoj ni javljati.Idem sa ove teme posto su tu sve sami eksperti kao i u onoj prosloj o z 5500.
 
Poslednja izmena:
Очекују се током априла. Цена око 400 евра код нас. Много је куме...

Od novih zvučnika tu su modeli Z515, Z305 i Z205 koji se preporučuju korištenju uz notebook računare pa je predstavnik Logitecha savjetovao prodavačima da ove zvučnike nikako "ne miješaju" sa ostalim zvučnicima u ponudi, a nama najzanimljiviji predstavljeni set je svakako bio Z906 koji na tržištu nasljeđuje izuzetno popularni model, Z5500. Preporučena cijena ovog modela će biti oko 400 eura, što je u rangu sa prethodnom generacijom, a na tržištu se očekuju tokom aprila. Model Z623 će naslijediti model Z2300 (2.1 sistem zvučnika).

Извор.
 
Da je Z5500 i neki kvalitet pa da razumem da nesto bude Z5500 wannabe, ovako... :)
 
Prvi utisak - koji gabor od zvucnika....
 
Meni je dizajn mnogo bolji nego kod Z-5500 a pritom izgledaju mnogo ozbiljnije i elegantnije i nemaju onakav plastikanerski igled kao kod Z-5500;) Takodje mi se cini da su sateliti malo veci, bar njihova kutija i dosta podsecaju na neke pasivne KEF-ove 5.1 komplete;)
Za ono za sta su namenjeni su jako dobra kupovina i opravdavaju cenu, i ozbiljno se razmisljam da ih udomim kod sebe i uparim sa HTPC za filmove, igre, IPTV HD...
 
Tepacemo im - lepotan... odlicno izgledaju.
 
Па, можда звук буде бољи него на 5500. Ко зна...
 
a kad ce da se pojave kod nas?
inace po meni su extra, al kome jos treba 500w ?
 
kojih 500w?
 
Nazad
Vrh Dno