Šta je novo?

Logitech Z-906 (naslednik Z-5500)...

Ali ovi profesionalci od testera iskrivise pinove na vuferu :d
 
Z 906

Jel ima neko info kada ce kod nas da se pojave?
 
Kod distributera su već stigli. U maloprodaje će verujem do kraja godine. Polako se troše zalihe Z-5500.

Ja ću uspeti kroz par dana da dođem do jednog kompleta Z906.
 
U ppredjenju sa Z-5500 ovi novi deluju ko igracke. Sam sw je primetno manji a i kome je pala ideja da svi kablovi idu direkt u sw?!? Njega ne smes blizu opreme a i bolje je malo prema uglu a sve konekcije razvlaci vise metara do njega.
 
E ovo ja zovem noobovskim testom. :D :wall::guitar: Vidi se da je neki napaljeni klinja u pitanju. :banana:
 
E ovo ja zovem noobovskim testom. :D :wall::guitar: Vidi se da je neki napaljeni klinja u pitanju. :banana:

hehe bas ali nema ga puno da se vidi kako izgleda uzivo, ovde se bar dobije slika, na svim ranijim je bilo kao na crtacu. Zvuk je uzas ali lik pravda " losim mikrofonom " ?!?!?! :)
 
U ppredjenju sa Z-5500 ovi novi deluju ko igracke. Sam sw je primetno manji a i kome je pala ideja da svi kablovi idu direkt u sw?!? Njega ne smes blizu opreme a i bolje je malo prema uglu a sve konekcije razvlaci vise metara do njega.

Pa mozda su oklopljeni :p

SW kod z5500 je njegov najveci adut ali i slabost :)
 
? +1
 
Velik precnik ali kutija mu nije bas odgovarajuca. Na momente bas dubok zvuk ali i muljav.
 
Prva stvar koju primetis kod slusanja z5500 je mastan bass u obilnim kolicinama. Medjutim, kada poslusas malo bolje shvatices da isti muljavi nije bas utegnut.

Plain and simple :d
 
kupuh zvucnike prije neki dan, i odmah jedan PREVELIKI minus za logitek.
sateliti ladno nemaju za sta da se zakace.
 
Imaju, samo nemaju nosac u kompletu. Imas kao onu rupu za sraf gde se srafe na nosac koji se srafi u zid.
I kako ti se cini mladji brat od Z-5500?
 
A gde to? Da li mozda odgovaraju i za z5500?
 
Kupio neko? Utisci? Mame me ovi zvučnici...
 
Kupi Onkyo komplet za te pare.... bolje da imas i hdmi i HD zvuk a Logitech da se nauci malo pameti. Smanje sw, ne dodaju nista novo ali hoce lepu cenu.
 
Svako ko u temi o kompjuterskim zvučnicima krene sa audio jevanđeljem po meni je promašio temu. Nemoj da se ljutiš ali ti tvoji vapaji su prilično uzaludni. Ako smem da upotrebim hiperbolu to je kao da si nekom ko je krenuo da kupuje automobil ponudio motorni zmaj. Prosečan čovek ne zna šta je dinamika, odnos signal/šum, frekventna karakteristika, klasa i linearnost pojačavača, damping faktor, etc. i zato mu je teško da shvati šta je to što zvuk čini kvalitetnim. Sa druge strane zato što ne znaju neće ni da ulože u nešto što lično ne mogu da ocene, a kada bi znali sve što ne znaju onda bi opet problem bio novac. Kakav kod da je ovaj lodžitek bolji je od 95% onoga što ljudi imaju kod kuće i na čemu slušaju muziku. Ti želiš ovom malom, preostalom procentu ljudi da popraviš izbor, a oni su već privilegovani.
 
Poslednja izmena:
A zasto bi mi koji hocemo da naucimo bili uskraceni informacija zarad nekog *****a kojem je cale dao 400 evra i hoce zvucnike danas i ne zanimaju ga specifikacije zato sto svejedno ne razlikuje herce od decibela, a i sto bi, kada ima te pare? Koga ne zanima neka preskoci, kao sto ja preskacem slike arhitektura procesora koje mi nista ne znace, pa su ponovo tu.
 
ima na kupindu lik prodaje za 30k nove.
 
Nazad
Vrh Dno