Šta je novo?

Kupovina tehnike u Madjarskoj - kako?

Madjarski uvoznik za LG je uvoznik i za srbiju (to vam je ono kft na kraju), e zato vam garancija vazi i u Srbiji.

Nista u italiji sto sam kupio sto je imalo EU garanciju nije vazilo u Sr...
 
Nasao sam coveka koji donosi robu iz Madjarske i daje garanciju 2god,kada sam pitao cija je dobih odgovor da predmet vracam njemu, i da on ima vec nekog kome to nosi u madjarsku na servis. Je l neko imao slicnu pricu ili?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sto znaci da njemu neko donosi iz madjarske...

...riding on 720p...
 
Svi koji kupuju iz Hu imaju istu situaciju. Osim pomenutih televizora ako to jos vazi....
 
Pripazite se ovih dana

Заплењена техничка роба у вредности од 38.000 евра приликом претреса стамбене зграде у Београду. Роба је прометована ,,на црно“ без плаћања пореза, путем оглашавања преко интернета. Против лица од ког је одузета роба биће поднета кривична пријава. #poreskauprava #poreskapolicija

https://twitter.com/ePOREZI/status/...aLIqXBiLbU2bRuER1fIWAAvLaZ3bDzmA2A7-pLJBjNo6U
 
Cim neko zasmeta staroj ekipi... eto nama naslova u novinama...

...riding on 720p...
 
Moze neko u pp da mi da kontakt nekog ko donosi sa ipon hu za BG jer ne bi da mi kuririma salju ista lomljivo pa makar bilo to i samo iz subotice, hvala
 
Fanta dolazi iz NS za BG al se mora dogovoriti s njim kad i gde...
 
nesto novo ce ti tesko doneti iz madjarske, samo ono sto imaju na zalihama...kad kazem novo mislim na neke specijalne zelje za nesto sto nemaju na lageru...
 
Ima profil ali nema trenutno ni jedan aktivan oglas.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jos uvek ne radi...
 
Poslao poruku nekim sto dodnose nisu normalni za stvar koja je 99e na iponu traze mi 146e hahaha, ceka se fanta znaci
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zna li neko sta se desava sa Fantom na KP-u, nema oglasa neko vreme? Penzionisao se? :D

Od koga sad da narucujem...
 
Ne mogu ti ljudi normalno da rade dok traje ovo sa granicama, karantinom itd.
 
Pa i velike prodavnice imaju probleme sa prodajom, evo juce otisao u Gigatron i Winwin da pogledam laptopove, imaju za svaki procesor po jedan-dva laptopa, ranije je bilo po 15-20 komada...a kamoli sverceri...bice bolje za nekih mesec dana, do tada treba da se strpimo malo.. :)
 
Nije Fanti nista nego je obrisao sve dok se ne stabilizuje situacija zato sto ocigledno ima ljudi koji ne kapiraju da ne moze da im donese nista iz Madjarske ni on ni niko drugi vec samo ono sto je tu i na lageru.

15og Juna navodno otvaraju granice prema trenutnom stavu EU pa od tog datuma i nadalje ocekujte da krene i to.

Dakle smanjite dozivljaj malo i cekajte, stvarno ste nerealni nekad, sad je bas moranje da narucujete.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
tako je, zatvorene granice kako zaista mislite da moze bilo sta neko da donese...to za 15 jun ne znam da li vazi samo za zemlje unutar eu, nisam video da li se to odnosi i na nas koji smo izvan eu...jos uvek se ne zna ni kako ce sve to ici sa testovima za prelazak...
 
Vidim svi pominju tog lika Fanta , da li je moguce da je dobio status legende tako brzo :D

Valjda postoje i drugi , puna Subotica i NS ... sta vam je ljudi :D
 
Fanta je jedini od koga sam narucivao skuplje proizvode i uvek je bio na mestu, zato i ne zelim da sa drugim prodavcem saradjujem iako bih mogao da ustedim koji evro sa njim.
 
Fanta je postao poznat (i još neki) jer su uglavnom mnogo profesionalniji od domaćih prodavnica tehnike, naravno i povoljniji. Dogovoriš se za 5 minuta, sve stigne kad ti kaže da će stići. Srećom nisam imao potrebu za garancijom ali kažu oni koji su koristili da je sve prošlo ok.
 
Zato što i oni “naručuju” robu apsolutno isto kao i Fanta

Da, i jedni i drugi narucuju, i to im je jedina slicnost. Porediti bilo koju stvarnu radnju sa Fantom ili bilo kim drugim iz nelegalnih voda nema apsolutno nikakvog smisla.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vidim svi pominju tog lika Fanta , da li je moguce da je dobio status legende tako brzo :D

Valjda postoje i drugi , puna Subotica i NS ... sta vam je ljudi :D

Postoje, ali samo virtuelno na kupujem prodajem. Probas nesto lično da preuzmes u SU i ne moze, nema logike ako ste oboje iz SU da saljes postom iz SU u SU. Mislim mozda je zbog virusa i covek nece da ima kontakt, ok, bio u SU par dana i nemam alternativu, svakako bi neko morao poslati od koga god narucim. Iznenadjenje, stize paket iz BG! Kako BG a narucio iz SU? Raspitivanjem za garanciju od onog ko je poslao shvatis da covek ne postoji u SU osim online virtuelno, nikad ga nigde neces videti, kupuje u BG od onih koji imaju, daju mu nizu cenu ali bez garancije, tako nakupio 1500 ocena i mislis pouzdan, od garancije sam se oprostio. Fanta za komponente PC definitivno, ali sada ne moze da radi. Vlada iz BG ne radi, on daje broj od Ivana I. kada sam ga kontaktirao, Ivan I. jedini ima sve vreme telefone na stanju i funkconise. Trenutno i rade samo oni jaki igaci to se vidi, ne bih voleo da se oni povuku i prepuste ovim virtuelnim koji nide ne postoje. Zato se sa razlogom neki ljudi ovde hvale i preporucuju kao pouzdani.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je sva jaca kontrola prijavljivanja robe na granici, tako da nam se ne pise lepo..
 
Hej da li neko moze da mi posalje kontakt Fante (ili nekog drugog) na PP?
Jurim neku tehniku ali ljudi sa KP koje sam startovao obicno uzimaju samo u par radnji u kojima nema toga sto meni treba.
 
Da li je neko kontaktirao Extreme digital u posledenje vreme i kako, jer se ne javljaju na onaj njihov e-mail sa sajta?
 
Nazad
Vrh Dno