Šta je novo?

Ventilatori [nije tema za preporuke za kupovinu]

Probajte najbolji.

 
Ne slazem se,na dve masine ga imao u zadnjih 2-3m vrlo cesti problemi sa postavljenim profilima,ima tu jos bagova koji se konstatno ponavljaju,iako mi se on najvise dopada vizuelno i pun je opcija i svega al dzaba ne radi uvek kako treba,argus mi je najruzniji al nikad ni jedan problem.
 
Presekao sam i poručio NZXT H7 Flow. Takodje, za početak, do leta, ću staviti Freezer 34 Duo(imam ga od ranije) na 5900x, testirati, pa ako bude trebalo na leto preći na nešto malo jače...
E sad izbor ventilatora...Ipak bi da budu ARGB... :)
Gore: Imam (od ranije) dva P12 obična i to bih stavio. Ako bih na leto išao na vodeno, njih bih izbacio i tu stavio radijator.
Napred i pozadi: mogu 3x140(120)+1x140(120). Razmišljam o Arctic 0db argb. Da li bi bile dovoljne 120-ke ili da idem na 140-ke?
Ovo pitam zbog (možda) malo slabijeg CPU kulera...
 
 
Presekao sam i poručio NZXT H7 Flow. Takodje, za početak, do leta, ću staviti Freezer 34 Duo(imam ga od ranije) na 5900x, testirati, pa ako bude trebalo na leto preći na nešto malo jače...
E sad izbor ventilatora...Ipak bi da budu ARGB... :)
Gore: Imam (od ranije) dva P12 obična i to bih stavio. Ako bih na leto išao na vodeno, njih bih izbacio i tu stavio radijator.
Napred i pozadi: mogu 3x140(120)+1x140(120). Razmišljam o Arctic 0db argb. Da li bi bile dovoljne 120-ke ili da idem na 140-ke?
Ovo pitam zbog (možda) malo slabijeg CPU kulera...
Ako imaš mesta za 140mm, stavi njih.
Alternativa Arcticu su ti Scythe Kaze Flex ARGB 1800RPM, a od skupljih Be Quiet Light Wings...

Ne moraš da puniš kućište ventovima. Stavi prvo 3 komada napred i jedan pozadi pa vidi kakve su temperature.

CPU kuler nije slab, trebalo bi da odradi posao.
 
Ima mesta, napred(3), pozadi(1) i gore(2) mogu 140-ke. Zato sam se i odlučio za H7 Flow, komotnije na duže staze...
Znači: napred da stavim 3x140 da ubacuju, pozadi 1x140 da izbacuje, gore ništa ili jednu (imam dve) 120-ku?
 
Presekao sam i poručio NZXT H7 Flow. Takodje, za početak, do leta, ću staviti Freezer 34 Duo(imam ga od ranije) na 5900x, testirati, pa ako bude trebalo na leto preći na nešto malo jače...
E sad izbor ventilatora...Ipak bi da budu ARGB... :)
Gore: Imam (od ranije) dva P12 obična i to bih stavio. Ako bih na leto išao na vodeno, njih bih izbacio i tu stavio radijator.
Napred i pozadi: mogu 3x140(120)+1x140(120). Razmišljam o Arctic 0db argb. Da li bi bile dovoljne 120-ke ili da idem na 140-ke?
Ovo pitam zbog (možda) malo slabijeg CPU kulera...
Jesi porucio na KP ili? Uzeh 6900xt pa se razmisljam o promeni i H7 flow mi se cini dobro u odnosu na MS Industrial koje sad imam.
 
Jeste, na KP. Skočile su cene, gledao sam svašta, ali okreni-obrni vratio sam se na H7 Flow. Kažu da će u HU biti na stanju polovinom januara. Dobavio sam informaciju da će kod nas biti u prvoj polovini februara. Nisam mogao toliko da čekam...
 
Ja cu sacekati jer ce verovatno pasti cene zbog toga, a ne gori mi jos. Taman da skupim i za dobre ventilatore kucista
 
To H7 Flow dodje isto kao i Fractal…
 
 
2024 :|


well....
 
Ne znam cemu poenta objave roadmapa i stalnih izmena. Neka objave kad nesto bude spremno. Jako neozbiljno. CP2077 sindrom, cak i gore...
 
Screenshot 2023-01-07 140715.png
 
Light Wings beli.


Light-Wings-White-1.jpgLight-Wings-White-2.jpg
 
CES goodies :)

ja cu ipak da sacekam belu noctuu :)
 
lijepi su..jedino sto ne volim sve bijelo. uzeo bi ih sutra da je okvir crn jer mi se dopada krug boja..

e to ce biti iznanadjenje da noctua napravi bijele..
 
Mozda tamo neke 2025.
 
2024 :)

nemoj da baksuziras :)
 
jel su nesto najavili il bi zelio..
 
e to je lijepo..samo ko ce docekati. ja imam u planu sto brze sloziti nesto jer sam raskomado 11700k..gladno mi dupe hoce nesto jace. imam 6 corsair fans, trenutno ih prodajem sa kucistem 465x..svidjaju mi se trenutno lian al fans, crni okvir, bijeli propeleri, a pogotovo pozadina mi se svidja..
 
pa slozi ti sada, posle ih samo zamenis sledece godine :D
 
ma bjezi..tako sam svake godine u minusu..treba da platim oko 250 funti za 10 lian al120 i onda ih sljedece godine mogu prodati za 50 da bi doceko bijele noctua..hocu sad sastaviti i da sam miran bar 5 god.
 
Stizu konacno Seasonic LCP (Liquid-Crystal Polymer) ventilatori:

2875269-l0.jpg
 
Nazad
Vrh Dno