Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Tablet razbija, mada cena će verovatno biti :smash:
 
Tablet je ... smesan, ni hdmi ni usb ... msm sta reci
 
Ne vidim razlog za upgrade za vlasnike prethodnog galaxy-a, sav ovaj novi software će raditi i na prethodnom modelu a cena za 2-jku će biti bar 600-700 EUR-a.
 
Odlično što je Samsung posvetio dosta toga poslovnim korisnicima ;) posle ovoga, nadam se, da će android (i Samsung) ući u širu enterprise upotrebu
 
um, mislim da telefon ima hdmi
 
evo sada sam prelistao sve fotke koje sam nasao i ladno nema hdmi...interesovanje za ovaj fon srozalo totalno. koj ce mu djavo sav taj hardware ako ne moze da pusti preko hdmi 1080p video ili recimo da igra neke igre i sl, *****izam
 
Ne bi me cudilo da sam uredjaj podrsava video izlaz, a da je to omoguceno iskljucivo preko nekog tamo Samsung porta i za mesec dana ce pustiti u prodaju adapter za 20-30$ ...
 
evo sada sam prelistao sve fotke koje sam nasao i ladno nema hdmi...interesovanje za ovaj fon srozalo totalno. koj ce mu djavo sav taj hardware ako ne moze da pusti preko hdmi 1080p video ili recimo da igra neke igre i sl, *****izam

Ne brini, Seraph, fon ce podrzavati sve to u najmanju ruku preko dlna, sad sto su box-ovi za kacenje tv koji nema dlna karticu skupi, to je druga prica...
 
Pa i sgs moze da koristi DLNA ja ga uveliko koristim na tv-u i odlicna je stvar. dakle nikakva novina ako nema fizicki port...
 
jao ala komplikujete... ima hdmi port... ima giga rama... ima i dlna...
 
dlna ili ne, zelim hdmi port, necu prokleti fon koristiti u te svrhe gajbi, poenta je da mogu svuda da ga nosam bez ikakvih adaptera i sl, ne mogu da verujem koliko me je ovo iznerviralo...zacrtao sam sebi da moj sl fon mora da ima hdmi :)
 
Fino izgleda nema dileme,takodje me bas zanima kakav je subjektivni utisak displaya... E sad da li je isplativa investicija prelazak sa sgs-a na sgs-2,po mom misljenju,u prvom periodu ne,dok nesto kasnije verovatno da...
 
nema hdmi port, osim ako se ne nalazi ispod baterije :)
 
Cini mi se da sam cuo da ima mini hdmi, ne garantujem. Samfirmware kazu da ce cena biti oko 700€, mnogo...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
mislio sam na samoled vs samoled+ :)
tj hocu da vidim kolike su tacno te razlike u svakodnevnoj upotrebi, narocito vidljivost na suncu
 
@caesar
Ima bolje boje ali nema bolju rezoluciju... Mene takodje bas zanima display,da vidim u cemu je fora sa ovim sub pixelima,mada mi sve to nekako vise vuce ka marketingu nego ka stvarnoj i realnoj upotrebljivosti i razlici u odnosu na prethodnika.
 
Nije on to namerno rekao, verovatno, posto iz takog ishitrenog odgovora vidi se da se ne razume bas u telefone i mobilnu tehologiju...pa SGS 1 je za koplje bolji od iPhone 4...tj totalno je glupo komentarisati tako nesto, a da pri tom nisi bio u kontaktu sa dva telefona istovremeno i uporedio ih...

@seraph
ne znam zasto uopste cekas ikakav test, kad i ovaj nas ima bolji ekrean od iPhone...

istina , niti sam namerno rekao niti se razumem toliko u mobilnu telefoniju . imam stari iphone i dalje, a drugi telefon mi je neka nokia 63xx koju sada i vishe koristim od iphone-a. navijam za neki super top model tipa ovakav samsung ali stvarno je 700e mnogo para ... hteo sam da kazem za taj novac opet imash izbor , e sada da li iphone ili samsung to je vec prezvakano i licno mislim subjektivno ...

poz:wave:
 
Da cujem,koi je to bio super top telefon koji nije bio 700eur kada je izasao? Npr,za 2009 to je bio samsung i8910 koji je izasao negde u aprilu 2009 a ja sam ga u australiji kupio u januaru 2010 za 700 eur. Naravno zato sto se za kratko vreme pojavila gomila novih telefona cena ke brzo padala.
 
Ma ne kazem ja da me vredi, samo meni ne pada na pamet da dam tolike pare na telefon. Cini mi se da bi morao da bude stvarno revolucionaran u odnosu na galaxy s da bi trazili za njega tolike pare, ali to cemo tek videti.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
au ljudi prestanite da pratite neke znj sajtove... i jos plus lepo pise leaked...


sto se tice rezolucije, citava tehnologija se zasniva na nedostacima ljudskog oka... pocevsi od filma preko tv-a do velikih ekrana na stadionima... jednostavno, ljudsko oko je nesavrseno a mozak obradjuje sliku na takav nacin da te nesavrsenosti uzima u obzir.... na tome se zasnivaju pentile displeji i na osnovu toga su projektovani... razlike izmedju sgs i sgs II ljudsko oko ne moze videti... cist marketing...

edit: sad stvarno pogledah video i nema hdmi :d izgleda da su to promenili u poslednjem trenutku ili da ce raditi preko usb-a...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno