Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Realno, ko derbi :D

Ja sam ocekivao da pocne u 6 po nasem vremenu, moracu da propustim prenos jer gledam film sa ortakom...
 
Prvo je ENGADGET objavio da je Tegra2, za 10min su promenili priču, ipak je najverovatnije Exinos, tj, Samsungov sopstveni čip...
Po meni je to extra odluka, jer i Hummingbird je bio daleko ispred svog vremena, pre svega zbog PowerVR 540 GPU-a...Evo, novi Qualcomm-ovi 2jezgarni čipovi izlaze sa Adreno205 GPU-om, koja pitanje je da li je jača od 540tke...
 
meni sve to cool,sve promene, sve to oko procesora,memorije itd....jedino me nervira sto i dalje forsiraju 800x480 rez.ekrana....
pa po ovim specifikacijama, motorola atrix koja ranije izlazi, ih je BUKVALNO po svemu preshishala :/

nije stvar samo u pixelima...dosta toga se vrti oko subpixela. recimo evo jednog poredjenja sa xda

SGS: 800 x 480 x 2 = 768,000 subpixels
SGS2: 800 x 480 x 3 = 1,152,000 subpixels
Atrix: 960 x 540 x 2 = 1,036,800 subpixels

sa vise subpixela slika izgleda mnogo ostrije

evo ga nesto
http://www.engadget.com/2011/02/13/samsung-galaxy-s-ii-official-tegra-2-4-3-inch-super-amoled-plu/
 
Poslednja izmena:
Znaci svaka im cast1 Osmislili su event samo tako
 
Mada mogli su da stave nekoga ko govori normalan engleski :S:

E Gizmo, vratio sam se, cujemo se za ono :)
 
Stvarno ovaj nemac jedva prica :) . Ipak gledam malo.

Bilo je krajnje vreme Lappy :)
 
jao koji fail od reklame...."jim ure not mister cold, ure mister warm!" ...hocu svoj minut zivota nazad
 
Jao, ne mogu da gledam ovo vise, baba koja koristi smartphone, gluposti :)
 
Meni se nešto ne sviđa telefon, ovaj sada izgleda kao prava tacna koliko je tanak.
 
Odlican izbor Cisco-a kao partnera .... vidi se da im vise nije main target da galaxy bude jak consumer telefon, no i jedan od najboljih poslovnih telefona.
 
Ne još, ne zna se ono što je meni najbitnije, Procesor i RAM... Najavili su GPU koji je duplo jači od svega postojećeg...pominjali su nekih 3,2Giga objekata (ne verujem da su triangles, pre bih rekao da je pomenuo piksele) u sekundi.
Zna se baterija 1650mAh...

Napravili su odličnu stvar sa Ciscom ,MS Exchange, Ecription implementacija, jer Android ispade tri puta bolja poslovna platforma od BB-ja...
Prodaće 30miliona S2 sledeće godine
 
Poslednja izmena:
^ i tu je motorola atrix bolja..1930mAh...
:/
 
Ne još, ne zna se ono što je meni najbitnije, Procesor i RAM... Najavili su GPU koji je duplo jači od svega postojećeg...pominjali su nekih 3,2Giga objekata (ne verujem da su triangles, pre bih rekao da je pomenuo piksele) u sekundi.
Zna se baterija 1650mAh...
A znaci jos nisu objavili spec? Pošto sam se tek sad uključio, mislio sam da su to na početku rekli...
 
Gotovo je predstavljanje Galaxy S2, nist od specifikacija :)
 
A znaci jos nisu objavili spec? Pošto sam se tek sad uključio, mislio sam da su to na početku rekli...

Samo su najavili SAMOLED+ ekran sa 0,25ms odzivom, nenormalnim kontrastom, i poredili su ga sa trenutnim IPS ekranima, da je svetlosnu godinu ispred njih...procesor su samo pomenuli kao dual core aplication procesor, RAM i Storage nisam čuo da su pominjali...podržava HSPA+ sa up to 21Mbs...
Ostalo su se bavili softverom i sigurnosnim protokolima, Exchange podrškom, Cisco podržanim VPN-ovima i IP-callingom...
 
Nazad
Vrh Dno